PDA

View Full Version : Приятели



didkaa1990
06-18-2011, 21:21
здравайте :)) искам да споделя проблема си . Аз съм 6 клас и от на4алото на годината нямам никакви приятели незнам за6то така ! Аз съм добра даже по добра от 5 клас а тогава имах приятели сега незнам за6то запознах се с много хора ма само за компанийка еи така но когато ми е тъжна няма кой ! наскоро я няколко месацащ бях толкова тъжна исках някои просто да ме изслу6а но няма кой имам комапания отценявам го раздвам се но когато съм тъзна съм сама няма на кой да споделя само ми говорят зад гърба и др разботи и сега съм много тъжна но пак уви нямам никои гледам едномоми4е от англиски я си има най-добра приятелка толкова искам и аз но .... опитвам се да говоря с хоарата много запознавамс е и мнислят 4е съм усмихната и добра но 4ак приятелка не позната искам да намеря наи-добра приятелка но ..
:(

didkaa1990
06-19-2011, 12:54
КИРИЛИЦА!

ShtrudeL

Mi6inka
06-19-2011, 13:08
Еми това е тъжната истина....

yani83
06-20-2011, 14:45
Добре правиш като продължаваш да се запознаваш с нови и нови хора. Аз също сега бях 6ти клас и кръгът ми от приятели драстично намяла, но това е лошата истина - приятелите от детството много рядко ти остават приятели до края на животът. Просто наблегни на ученето, защото то е важно. Ако имаш брат или сестра говори с негп/нея ако не мога да ти бъда приятел :) .Просто знам какво ти е и нямам нищо против да те изслушам въпреки, че предполагам само ще си пишем ако се съгласиш :) . Когато мине 7ми клас най-вероятно ще се преместиш в друго училище и там ще имаш много приятели :) . Не се отчайвай... :) :) :)

ch0c0late44
06-20-2011, 17:00
Приятели ще си намериш когато най-малко очакваш.
А пък ако толкова искаш да си намериш някой,регистрарай се в няколко форума,запознай се с хора....Аз така се запознах с една от най-добрите ми приятелки.

Eminemkaa
06-21-2011, 17:56
Отговори ми на съобщението ако искаш :)

monitooyy9
07-02-2011, 12:25
здравайте :)) искам да споделя проблема си . Аз съм 6 клас и от на4алото на годината нямам никакви приятели незнам за6то така ! Аз съм добра даже по добра от 5 клас а тогава имах приятели сега незнам за6то запознах се с много хора ма само за компанийка еи така но когато ми е тъжна няма кой ! наскоро я няколко месацащ бях толкова тъжна исках някои просто да ме изслу6а но няма кой имам комапания отценявам го раздвам се но когато съм тъзна съм сама няма на кой да споделя само ми говорят зад гърба и др разботи и сега съм много тъжна но пак уви нямам никои гледам едномоми4е от англиски я си има най-добра приятелка толкова искам и аз но .... опитвам се да говоря с хоарата много запознавамс е и мнислят 4е съм усмихната и добра но 4ак приятелка не позната искам да намеря наи-добра приятелка но ..
:( аз също искам да имам най- добра приятелка , с която да излизам по често .. и т . н , ноо

LadyDi
07-02-2011, 14:24
Местя я.

blaaablaaablaaa
07-02-2011, 16:57
Не можеш да си намериш най-добра приятелка по този начин. Така просто увеличаваш кръга си от познати и приятели. Смисъл не е нужно да се стремиш към това - то само си става. Имаш доста приятели, объни внимание на това. В 7-ми клас ще трябва да поучиш, но това не пречи на приятелите. След това в 8-ми клас ще си намериш още. :)

munik2805
07-02-2011, 21:19
И аз имах същия проблем в началото на 2011 .. излизай повече с когото и да е .. Събирай се с хора от класа ти .. с когото и да е .. само излизай .. А колкото до най-добрата приятелка .. ако ще си търсиш най-добра приятелка само за да излизате .. провалена кауза .. аз не излизам толкова често с моята най-добра приятелка, но въпреки това, тя е човека на когото мога да разчитам и си обичам .. но имам мн мн мн мн мн мн мн добра приятелка, която е много по-голяма от мен и излизаме почти всеки ден :) Така, че ако питаш мен .. колкото по-голямо, толкова по-добрее .. по-добри съвети и повече време заедно, ако е по-голяма :)

zero
07-02-2011, 22:05
Ми аз съм на 20 вече иии аз нямам много приятели, но съм сигурен, че
и малкото които се намират са достойни да ги нарека ПРИЯТЕЛИ :)

shoael
07-03-2011, 11:40
Всъщност истински приятели рядко се намират и малко хора знаят какво е най-добър приятел, а не просто познат. Тъй че не се отчайвай, не си единствена. Истински/а приятел/ка ще си намериш след доста време. На тия години, на които си в момента, просто такова нещо рядко се случва. Имай търпение и се научи да си щастлива, когато си сама и сама да си решаваш проблемите. В живота не винаги ще има кой да те изслушва и трябва да преминаваш депресиите си без помощ.

munik2805
07-03-2011, 12:04
shoel .. почти съм съгласна с теб .. но за най-добрата приятелка не съм много съгласна .. аз мисля, че колкото по-рано си намериш истински/а приятел/ка толкова по-добре .. и аз също съм малка едва на 15 години съм, но мога да се похваля, че имам истинска приятелка, която ми го е доказвала многократно :)

shoael
07-03-2011, 13:28
munik2805, аз също имам истинска приятелка и съм на 16. Но все пак сме още малки, за да се впускаме с главите напред, не мислиш ли? И още повече, че точно това се опитвах да кажа - истински приятели се намират рядко. Ти си имал/а късмета, който малко хора имат. Научих се да не съдя по себе си за другите.

didkaa1990
07-26-2011, 10:59
съ6ност разбрах 4е имам приятели който го доказа с времето незнам за6то така съм си мислила нямам ни6том против да се запозная с о6те хора ддаже открих 4е имам много приятели който държат на мен :grin: :grin: :grin: искам да Ви кажа не6то на вси4ко който са си мислили 4е нямат приятели с времето 6те разберете 4е е нямало нужда да се притеснявате имате истински приятели[ ИМАистински приятели за мен] не се притеснявайте и искам да ви кажа не6то понеже се запознах с много хора който казват 4е нямат приятели и са стигнали до там да си режат вените да казват 4е не сикат да не правете тва сигурна съм 4е имате приятели но не сте усъзнали
който иска да пи6е :) щастлива съм с това което имам бъдете и вие щастливи :-) :-)

SmilezZz
07-26-2011, 11:09
1. Ти си само 6 клас,по дяволите !! Нормално е още да не си си намерила приятели. Все пак тъкмо сега навлизате в пуберитета,всички са някакви неориентирани и правещи неща,само за да са интересни и "готини" в очите на другите.
2. На колкото и години да си,винаги ще има хора,които ще ти говорят зад гърба. Просто няма как да го предотвратиш. Да не ти пука.
3. Просто бъди себе си. И те посъветвам вместо да си търсиш "най-добра приятелка",да проработиш над правописа си.