PDA

View Full Version : Как .... ??



SweetKiss1234
06-18-2011, 22:34
Как да се отърва от един досто стрнен и досаден тип . Всички казват че ме харесва и ме сваля , но той го прави по толкова ужасен начин , че чак почна да ми писва от него . Някой може ли да ми каже как да го разкарам или поне да го използвам за да покажа на момчето което харесвам какво чувствам ?

SorrowEyes
06-18-2011, 22:46
Ох, горката.
Следващия път като ти прати смс или ти каже нещо му кажи, че може би те е разбрал погрешно и не се интересуваш по такъв начин от него. Намекни му, че не го харесваш.
Ако не разбира от намеци и пак ти досажда, с риск да го обидиш, му кажи, че не го харесваш направо.

OnlyMeAndYou
06-19-2011, 08:37
Значи, казваш му че е започнал да прекалява. Или отиваш при този, който харесваш уж случайно и се правиш на тъжна и го молиш за помощ, а се правите на гаджета пред ония. Казваш му моля те, отчаяна съм вече, не го харесвам и искам да ме остави на мира. Само една целувка и тей се правиш, че ще се разплачеш, докато се съгласи. И като те целуне пред другия му пускаш език. И си наясно и с двамата. Хем ще разбереш дали и той те харесва. Ако не те харесва, и каже ко прайш и прочие му казваш, опа извинявай ако нещо, но просто исках да съм сигурна, че ще стане...

Аз не бих го направила, но ти нали искаш да използваш случая... В трудно положение си. :(

Josefinne
06-19-2011, 12:54
ignore, ако не проработи пробвай с " Би ли ме оставил намира, ако обичаш!"

badsector
06-19-2011, 13:27
Да, направо си сложи едни кубинки и го ритни в топките, за да му стане още по-ясно
Виж аз бих казал същото, но без кубинките. Явно ти си по-жестока... :D

Violenza
06-19-2011, 13:51
Не му обръщай внимание и ако не те разбере по този начин, просто му го кажи в прав текст.

Josefinne
06-19-2011, 14:01
Да, направо си сложи едни кубинки и го ритни в топките, за да му стане още по-ясно
Виж аз бих казал същото, но без кубинките. Явно ти си по-жестока... :D

Това беше в друга темааа :razz:

sasha_90
06-19-2011, 20:05
Той бил странен,защото те свалял?!Ти не си ли странна?Как може да използваш момчето,за да накараш еди-кой си да те ревнува?Гадно е,не го прави.