PDA

View Full Version : миньончета?



incarnati0n
06-18-2011, 22:54
Винаги ми е било интересно. Смятате ли, че разликата във височините в една връзка е от значение... ? И бихте ли тръгнали с момиче-миньонка, с 30-тина сантиметра по-ниска от вас, при положение, че е вашият soulmate? Демек, допадате си по характер.

/ за нас, жените, е ясно,че бихме искали с някой много по-висок, затова няма да питам 8-) / ... Та какво изобщо е мнението ви относно джобните гаджета :) Ще ми е любопитно да разбера мнението на мъжката част.

Grommash
06-18-2011, 23:03
За любовта няма граници. :D

badsector
06-18-2011, 23:13
На ниските жени им личи още повече, когато не си поддържат телата. Затова не бих си хванал такава.

ALetterFromTheSky
06-19-2011, 05:28
Те във височината ли се влюбват? :-o Ми айде да си вземат една кобила ,която бол не знае,но пък е висока :smt047 И още нещо -Ако е влюбен в някоя нисичка и всичко е 6,няма да тръгне с нея само заради това? :shock: :shock: Зле... (:

elizabethg
06-19-2011, 05:47
За мен височината не беше от значение,докато не тръгнах с момче по-ниско от мен...Аз съм 1.80 см. и рядко срещам момчета по-високи от мен.Но така се случи ,че с това момче тръгнахме и чак тогава си дадох сметка за височината.До него се чувствах като майка покровителка.Стърчах с една глава над него и той ми беше като дете...Беше гадно!Друго си е момчето да е по-високо.Така се чувстваш сигурна и закриляна :) Вече за момчетата не знам какви момичета предпочитат.

Violenza
06-19-2011, 06:17
На ниските жени им личи още повече, когато не си поддържат телата. Затова не бих си хванал такава.
Т.е. ако е ниска задължително е дебела и не се поддържа?
Мъка, мъка...



На мен височината никога не ми е правила чак такова впечатление(а и на повечето мъже, които познавам). С моя мъж разликата и във височината, и в килограмите ни е огромна, ама дай да не сме заедно заради това ли?

OnlyMeAndYou
06-19-2011, 07:14
За любовта няма граници. :D
^+1 На мен приятеля ми е малко по-нисък от мен. Нищо, че съм момиче пак ти отговарям. На някой им е смешно, ама на мен хич не ми пука. :-D
А за момчетата..Имам един приятел, който беше казал : И адски ниска, и по-висока. Ми тя мацката като легне не ти прави впечатление. :razz:

badsector
06-19-2011, 09:55
На ниските жени им личи още повече, когато не си поддържат телата. Затова не бих си хванал такава.
Т.е. ако е ниска задължително е дебела и не се поддържа?
Мъка, мъка...
Май четеш през редовете, което не ти позволява да схванеш точния смисъл на написаното. Типично женско мислене - хващат се само за няколко думи, без да обръщат внимание нито на словоред, нито на препинателни знаци, нито на интонация и в крайна сметка в главите си чуват това, което искат да чуят, а не това, което им казват. А може би просто съдят за другите по себе си. И действат на принципа, че както когато те казват нещо, задължително имат задни мисли, така трябва да е и при другите. Е да, ама не. Понякога хората просто влагат толкова смисъл в думите си, колкото са изказали.

Josefinne
06-19-2011, 11:10
Не мисля, че височината следва да играе някаква роля в избора на партньор. Има хора, за които е важно, но и за мен. Аз лично съм миньонче, не съм имала проблем с това да си намирам по-висок мъж от мен никога :) Но знам,ч е не за всички девойки е така.
Имам например един приятел , който е 1.67 и той ми казвал, че е ходил само с 1 или 2 момичета, които са били по-ниски от него, всички останали са били винаги по-високи.

Violenza
06-19-2011, 11:18
Май четеш през редовете, което не ти позволява да схванеш точния смисъл на написаното. Типично женско мислене - хващат се само за няколко думи, без да обръщат внимание нито на словоред, нито на препинателни знаци, нито на интонация и в крайна сметка в главите си чуват това, което искат да чуят, а не това, което им казват. А може би просто съдят за другите по себе си. И действат на принципа, че както когато те казват нещо, задължително имат задни мисли, така трябва да е и при другите. Е да, ама не. Понякога хората просто влагат толкова смисъл в думите си, колкото са изказали.
Няма нужда да ми разтягаш локуми. Много добре ти прочетох поста. Казваш, че не би бил с ниска жена, защото АКО не се поддържа ще й личат повече килограмите. Да разбирам ли, че си абсолютно убеден, че и да е слаба, в един момент ще спре да й пука и ще стане прасе?

А това, че на ниските им личат повече килограмите, е абсолютна глупост.

badsector
06-19-2011, 11:31
...Казваш, че не би бил с ниска жена, защото АКО не се поддържа ще й личат повече килограмите...
Да, както имам изисквания към себе си, така имам и към партньора.

... Да разбирам ли, че си абсолютно убеден, че и да е слаба, в един момент ще спре да й пука и ще стане прасе?...
Когато забременее, напълняването ще е неизбежно. Въпросът е след това как ще влезе във форма. При ниските е доста по-трудно.

...А това, че на ниските им личат повече килограмите, е абсолютна глупост.
Глупост е да твърдиш такова нещо. Ти да не би да си ниска? Я се замисли колко ниски жени над 50 години си срещала, които не са дебели?

Violenza
06-19-2011, 11:43
badsector
По какви критерии определяш, че ниските пълнеят повече и че по-трудно свалят? Много ми е любопитно.
Красивото тяло не е точни сантиметри и точни килограми, а добри пропорции, които може да има както една висока, така и една ниска жена.

Josefinne
06-19-2011, 11:47
badsector
По какви критерии определяш, че ниските пълнеят повече и че по-трудно свалят? Много ми е любопитно.
Красивото тяло не е точни сантиметри и точни килограми, а добри пропорции, които може да има както една висока, така и една ниска жена.

Абе, сори, badsector, е прав, че на ниските момичета им личат повече килограмите, но това не значи, че са по-лоша стока. Аз мисля, че една висока жена, никога няма да може да постигне тази женственост , красота и нежност, която по-ниските момичета притежават. Рзбира се това си е мое лично мнение, не е нужно никой да го споделя.
Тук искам и да подчертая, че дори и на ниските момичета да им проличават по-бързо килограмите, то пък ако сложиш повечко килограми на една висока жена, положението става съвсем неспасяемо, защото започва да прилича на трактор, не на жена. Така че в крайна сметка всичко си зависи от човека и неговата структура.

Violenza
06-19-2011, 11:54
Абе, сори, badsector, е прав, че на ниските момичета им личат повече килограмите, но това не значи, че са по-лоша стока. Аз мисля, че една висока жена, никога няма да може да постигне тази женственост , красота и нежност, която по-ниските момичета притежават. Рзбира се това си е мое лично мнение, не е нужно никой да го споделя.
Тук искам и да подчертая, че дори и на ниските момичета да им проличават по-бързо килограмите, то пък ако сложиш повечко килограми на една висока жена, положението става съвсем неспасяемо, защото започва да прилича на трактор, не на жена. Така че в крайна сметка всичко си зависи от човека и неговата структура.
Твърдението му, че личи повече на ниска жена, го остави на страна.
Дотук аз разбирам, че според него ниските жени по принцип са по-предразположени към надебеляване и също така свалят по-трудно. Затова искам да ми го обясни от биологична гледна точка.
Иначе съм съгласна с това, че висока и едра жена е нещо направо плашещо.

badsector
06-19-2011, 12:07
...Дотук аз разбирам, че според него ниските жени по принцип са по-предразположени към надебеляване и също така свалят по-трудно...
Кое точно те накара да си създадеш такова грешно впечатление? Мисълта ми е, че на една ниска жена като й лепнеш 5 килограма, те веднага си проличават и то много. Докато ако лепнеш на една висока жена 7 килограма, няма да личи толкова. Просто в единия случаи има повече плът, където да се скрият тези килограми. Отделно повечето ниски жени се самосъжаляват заради гените си и се оставят на произвола на съдбата, което неминуемо води до кофти външен вид. Това е не само при ниските жени, ами при всички хора, които недоволстват от гените си.

Josefinne
06-19-2011, 12:21
Отделно повечето ниски жени се самосъжаляват заради гените си и се оставят на произвола на съдбата, което неминуемо води до кофти външен вид. Това е не само при ниските жени, ами при всички хора, които недоволстват от гените си.

Тук си в грешка. Няма такова нещо като самосъжаляване. Жените трябва да са по-ниски. Аз лично се чувствам дори супер некомфортно, когато около мен има човек, по-нисък от мен ( не говоря за дете ). Може и като си на 15 да ти се иска да си по-висока, но в един момент това е страхотно предимство, най-малкото защото ниските жени изглеждат по-дълго време по-малки/млади.

Violenza
06-19-2011, 12:34
...Дотук аз разбирам, че според него ниските жени по принцип са по-предразположени към надебеляване и също така свалят по-трудно...
Кое точно те накара да си създадеш такова грешно впечатление?
Не подвивай опашка, ами докажи твърденията си.



Когато забременее, напълняването ще е неизбежно. Въпросът е след това как ще влезе във форма. При ниските е доста по-трудно.



Я се замисли колко ниски жени над 50 години си срещала, които не са дебели?

Това за самосъжалението е направо смешно. Да си нисък НЕ е аномалия нито недъг, колкото и да не ти се вярва.

anonymous708973
06-19-2011, 12:59
Момиче съм, но да кажа... миньончетата (1.50-1.60) са сладки. Факт е, че 2 кила в повече им личат много повече отколкото на висока мацка. Аз си падам по дългокраки мадами. Рядко съм срещала дългокрака ниска мацка.

Josefinne
06-19-2011, 13:03
Момиче съм, но да кажа... миньончетата (1.50-1.60) са сладки. Факт е, че 2 кила в повече им личат много повече отколкото на висока мацка. Аз си падам по дългокраки мадами. Рядко съм срещала дългокрака ниска мацка.


Щот' не си срещала мен :D

CanisDirus
06-19-2011, 13:14
за мен повечето жени са миньончета.
Понеже съм висок, строен красив и дори и наднорменото тегло ми отива. 8) 8)

ALetterFromTheSky
06-19-2011, 13:57
E,ок -ниските какво да направят като са ниски?То не е като с надебеляването и отслабването... :-o .Стига сте насаждали допълнителни комплекси и без това има тооолкова много... :?

Moderatorius
06-19-2011, 14:25
Няма особено значение височината. Но някой път си е комично :D Имаше един, 2 метра, а тя милата има-няма 1.50 :D Налагаше се да се навежда, направо да си кляка, че д а я целуне. Иначе бяха сладки. Аз иначе съм висока и искам някой мнооого висок, че да се почувствам ниска и малка. 8) Но уви, колкото мен са и се налага да ходя на обувки, без почти никаква подметка, за да бъда с 2-3см по-ниска.

NomNomNom
06-19-2011, 14:48
Абе, направо нямам думи за темата . Нямам думи .
Не знам , партньорите ми са все минимум 185см . Аз съм 156 . Не ги избирам по сантиметрите , но така се случва . И не знам какъв е този малоумен обобщителен спор тук . Жени, мъже, ниски , високи .
Не знам, ама бадсектор - ако някога някъде възникне негодувание от твоя страна към нещо , някой , или просто нещо се случи несправедливо спрямо теб , или те нарани - ако ти не си разбрал къде ще се корени проблема, то на всички тук ни е ясно .

Това за дебелите жени над 50 - моята рода са слаби и ниски мацки - и бабите , само аз леко пух в сравнение с тях . Гена за килограмите няма общо с гена за височината.
Най-забавното е , че преди 3-4г. , като бях с 6-7кг по-тежка, не ми личеше всъщност , че са толкова, защото имам много малки кокали , тесни таз и гръден кош и много малка талия . Тъй, че тогава и по-налята да бях - пак с нямаше да се вижда толкова.
Пък и около мен не виждам момиче да си е заебало външният вид заради височината :> Мацките в моето училище принципно изглеждат добре и са отличнички , но това може би е до манталитет . Да съумееш да дадеш всичко от себе си за да изглеждаш добре . Независимо колко си висок .
Не знам, аз си харесвам височината , пропорциите , не съм оставала без мъжко внимание никога , както и без любовник. А не съм слаба даже . Та не знам тук как така се водите супер претенциозни и съдите дребосъците , аз , като такъв, единствено лека дискриминация съм срещала на работното място, когато се изсиква да кримпвам кабели. Тогава всички се хвърлят да ми помагат с клещите, не знам какъв им е проблема ;д

eminemfenka
06-19-2011, 15:24
Момиче съм, но да кажа... миньончетата (1.50-1.60) са сладки. Факт е, че 2 кила в повече им личат много повече отколкото на висока мацка. Аз си падам по дългокраки мадами. Рядко съм срещала дългокрака ниска мацка.
+ мен също ме радват ниските момичета , но аз съм висока и ми е некомфротно , наслаждавам се на добре поддържани тела на всоки мадами , адски сексапилно е просто :D

Иначе за всеки влак пътници , човек като се влюби....

Neftochimic
06-19-2011, 15:49
според зависи..

MojoJojo88
06-19-2011, 15:53
Аз съм с нормален ръст (поне според повечето хора) 165см.
Не се чувствам ниска, освен когато не съм заобиколена от приятелите си (които са мъж) и всичките са над 180см. Но ми е готино, все пак те са мъже.
Вярно е, че на ниските мацки им личи всяко килце отгоре, но това определено не е недъг, нито пък е повод за подигравки, и особено това, че си миньонче не е равно на кофти тяло.
Мама е 150см и е много секси жена, нищо, че е на 42 години вече-винаги е поддържала страхотна фигура. Имам и други приятелки, които са миньончета с много секси тела...

badsector
06-19-2011, 19:01
...Дотук аз разбирам, че според него ниските жени по принцип са по-предразположени към надебеляване и също така свалят по-трудно...
Кое точно те накара да си създадеш такова грешно впечатление?
Не подвивай опашка, ами докажи твърденията си....
Ок, но ми отговори все пак на въпроса, за да знам какво трябва да доказвам.

...Това за самосъжалението е направо смешно. Да си нисък НЕ е аномалия нито недъг, колкото и да не ти се вярва.
Пак си измисляш. Никъде не съм казвал, че недъг. Очевидно си насъбрала много комплекси, които се опитваш да избиеш под формата на злоба във форума чрез неоправдани нападки. От там и умишленото изкривяване на думите ми. В които впрочем явно има нещо вярно :

...Стига сте насаждали допълнителни комплекси и без това има тооолкова много...
И защо тогава всички ниски жени носят обувки с токчета?

...Гена за килограмите няма общо с гена за височината...
Така е. Но в общия случай хората с напредването на възрастта спират да си поддържат тялото. Вече надявам се всички се съгласиха за килограмите в плюс как се отразяват на ниско тяло.

...Най-забавното е , че преди 3-4г. , като бях с 6-7кг по-тежка, не ми личеше всъщност , че са толкова, защото имам много малки кокали , тесни таз и гръден кош и много малка талия . Тъй, че тогава и по-налята да бях - пак с нямаше да се вижда толкова...
Това с костите е ок. Но основното, което може да прикрие допълнителните килограми, е стегнатото тяло с развити мускули. Обратно, дори и да е слабо на килограми, то ако е разплуто, пак е грозно. Разбира се, за всеки влак си има пътници. Някои харесват целулит и сланина.

...но това може би е до манталитет ...
Да, вероятно е така. Не знам защо, но като гледам момичетата над 23-4 години, ниските все изглеждат по-пухкави. Естествено изключения има навсякъде, това се подразбира и затова не го споменавам.

...не съм оставала без мъжко внимание никога...
Доста мъже харесват джобни гаджета. Особено за секс играчка са чудесни.

...съдите дребосъците...
Добре де, къде сме ги съдили тия дребосъци? Съдим хората, които не се поддържат, без значение колко са високи.

BlindedAngel
06-19-2011, 19:11
Ниските момичета радват.Пък 1-2 кила отгоре на някои даже стои сладко.Badsector много се изхвърляш и говориш наизуст.Не от ръстта ти зависи това дали бързо качваш или сваляш.Може момичето да е 1.55 високо и пак за един месец да качи 7-8 кила и да ги свали.Пък и поне малко от малко, ако даденото момиче има самочувствие и ако е по - суетно, няма да се остави току така. 8)

П.П.Миниончета мен лично много ме радват.По невинни изглеждат 8-)

mrazqkindergarten
06-19-2011, 19:12
Олее колко ниски познавам, които не носят токове, ако знаеш :D В тва число и аз, днес се качих на ток и може би е за трети път през живота ми. (на 18 съм) И сега ако нося е главно, щото ме кефят, не щото съм ниска.

PullMeCloser
06-19-2011, 19:12
И защо тогава всички ниски жени носят обувки с токчета?

:lol: Не всички ниски носят токчета. Аз съм дребничка и не нося токчета много често. Ниските ми приятелки също носят рядко. И познай- не носят заради комплекси, а защото самите обувки им харесват. Каква изненада!
По твоята логика, защо високите мацки носят токчета?

А колкото до килограмите... дали ще се потдържаш или не зависи от човека, а не от ръста.

ForzaFelipe
06-19-2011, 19:51
Аз съм 1,83 и обожавам миньончета :grin: Все ми е тая че е по-ниска от мен с 20-30 см , даже приятелката ми и тя не е много висока

xBadxApple
06-19-2011, 20:22
Ниските момичета = уин.

Това е.

FuCKkK13
06-19-2011, 20:46
аз съм 150/151/152 там някъде..и съм на 15 год. което означава, че няма да раста кой знае колко..не нося токчета - не че не ми харесват, просто не са ми удобни и общо взето не обичам да нося..гаджето ми е с 30см. по-висок от мен..и ми казва, че не иска да раста, а да си стоя такава..много хора ми казват, че имам хубаво тяло..така че не винаги ниските (дори и да не правят нщ за да си поддържат тялото) изглеждат зле.. вярно е че мацките с дълги крака и доста височки са били винаги секси, но и ниските си имат своя чар..познавам доста хора които си падат по миньончета...дори майка ми и баща ми имат разлика от около 25см. :D .. не мисля че това че някой е нисък го прави по малко от другите или че е по-малко секси от някое момиче 180. примерно..различни хора различни предпочитания..да не казвам, че има хора които обичат мъжа да е по-нисък .. та това е моето мнение..и не мисля че трябва да водите този спор - кои са по-хубави ниските или високите..всеки си има своя чар..независимо от височината..а колкото до това, че ниските по-трудно свалят килограми..зависи от човека,структурата на тялото,усилията които полага и т.н.. надявам се никой да не съм обидила :)

ccdesigns
06-19-2011, 20:57
Мен лично нисичките ми харесват повече. :P

w0sh
06-19-2011, 20:58
Бля.

требе си елегантност.

oasis
06-20-2011, 01:48
и какво общо има елегантността с ръста?

иначе няма по-хубаво усещане от това да се чувстваш малка и защитена в прегръдките на момче незаменимо е. Понякога даже съчувствам на жените, които не могат да го изпитат.

LambOfGod
06-20-2011, 03:07
Вие сте изроди.. Среден ръст повер...

ALetterFromTheSky
06-20-2011, 07:48
Стана ми тъжно колко ограничени и глупави са хората (не всички) :)

Josefinne
06-20-2011, 12:40
Понеже badsector пита защо ниските момичета носят високи обувки, да отговоря - защото могат. Повечето ВИСОКИ момичета не носят много високи обувки, за да не стърчат над младежите. Високите обувки придават елегантен и стилен вид, правят краката стройни, глезените тънки и дупето изпъкнало и секси. Няма толкова общо с височината :)

Добре че мама ми завеща тънки крака, тънки глезени и готино дупе, та не ми се налага да ходя на токове. Мерси, маме :)

Audiophile
06-20-2011, 18:15
има и много готини парчета, ама нещо повечето дребни девойчета, които познавам са доста злобни. Ама никога не знам кво може да ми се случи, така че защо не


Дългокраки манекенки все пак 8)

PyCoKoCkA93
06-20-2011, 18:28
Аз съм 1.80 см. и рядко срещам момчета по-високи от мен
Това ми е до болка познато :D :D :D На същия хал като теб съм...Ама моят приятел е малко по-висок от мен и така се успокоявам,че не стърча като кобила :D :D :D

Violenza
06-20-2011, 19:05
Пак си измисляш. Никъде не съм казвал, че недъг. Очевидно си насъбрала много комплекси, които се опитваш да избиеш под формата на злоба във форума чрез неоправдани нападки. От там и умишленото изкривяване на думите ми. В които впрочем явно има нещо вярно

Да, ще си губя времето умишлено да се заяждам с 15-16 годишни. Едва ли. (а ако не си на толкова... значи наистина е плачевно положението)
Както и да е, не ми отговори на въпроса, това ми беше достатъчно.

elizabethg
06-20-2011, 19:31
Аз съм 1.80 см. и рядко срещам момчета по-високи от мен
Това ми е до болка познато :D :D :D На същия хал като теб съм...Ама моят приятел е малко по-висок от мен и така се успокоявам,че не стърча като кобила :D :D :D


Бившият ми приятел беше с една глава под мен...Чувствах се меко-казано:Ужасно!Като го прегръщах,имах чувството,че прегръщам малко дете. :D

w0sh
06-20-2011, 19:48
Щом предния довод не се зачита:

висок съм 188 и не ме кефи да си правя гърбица, когато си говоря с някого очи в очи.

GunSnSteelflowers
06-20-2011, 20:31
А това, че на ниските им личат повече килограмите, е абсолютна глупост.

Мне, не е абсолютна глупост. Много ясно, че ще им личат повече, защото като си по-висок имаш повече място да качваш равномерно, колкото и смешно да звучи. Иначе who cares...

SummerHit
06-21-2011, 02:11
Проблема е когато момичето е по-високо от момчето 8-)

Audiophile
06-21-2011, 08:36
Проблема е когато момичето е по-високо от момчето 8-)


Проблем е, щото аз вече забелязвам момичета с нормален ръст 1.65-1.70 и няк'ви момченца на техния ръст. То сигурно и тези девойки вече се чувстват високи сред такива запъртаци

Markuss
06-21-2011, 08:55
Супер са, страхотни чукачки :lol: Аз лично не си падам по високите жени.

Violenza
06-21-2011, 14:18
А това, че на ниските им личат повече килограмите, е абсолютна глупост.
Мне, не е абсолютна глупост. Много ясно, че ще им личат повече, защото като си по-висок имаш повече място да качваш равномерно, колкото и смешно да звучи. Иначе who cares...
Какво общо има равномерното качване с височината?!

Josefinne
06-21-2011, 15:36
А това, че на ниските им личат повече килограмите, е абсолютна глупост.
Мне, не е абсолютна глупост. Много ясно, че ще им личат повече, защото като си по-висок имаш повече място да качваш равномерно, колкото и смешно да звучи. Иначе who cares...
Какво общо има равномерното качване с височината?!

Тук се изказа мнение, че високите жени качвали килограми по-равномерно от ниските жени. Според мен лично зависи изцяло от човека, от неговите ( или нейните) гени , индивидуалност и начин на живот.

GunSnSteelflowers
06-21-2011, 16:48
А това, че на ниските им личат повече килограмите, е абсолютна глупост.
Мне, не е абсолютна глупост. Много ясно, че ще им личат повече, защото като си по-висок имаш повече място да качваш равномерно, колкото и смешно да звучи. Иначе who cares...
Какво общо има равномерното качване с височината?!

Ами например това, че имаш къде да качиш по-равномерно. Просто ниските хора като цяло изглеждат по-набити и това създава илюзия, че уж са по-пълни. Разбира се, че има ниски момичета, които са слабички и нежнички, както и има много 2 метрови, които са с телосложение на танкист. Говорим за нещо друго - за това, че са ПО-СКЛОННИ да качват. Имам не само една ниска позната, която е слаба, виждаш я след месец и да си е позволила малко повече ядене, вече й личи. Индивидуално е, просто се обобщават мнозинството. И постовете ти са супер язвителни - все едно се защитаваш към нещо, което не е насочено към теб.

mArMaLaDkA
06-21-2011, 17:02
при положение, че е вашият soulmate?

Сродна душа се казва. За разлика от повечето жени, които са прости, ограничени и предубедени кокошки, мъжете имат значително по-разчупено и всъщност, нормално мислене и не биха те игнорирали само защото си в пъти по-нисичка. Плюс това, ако въпросното момиче им е сродната душа, не мислиш ли, че ръстът ще е последното нещо, което ще гледат?!

Violenza
06-21-2011, 17:04
Ами например това, че имаш къде да качиш по-равномерно. Просто ниските хора като цяло изглеждат по-набити и това създава илюзия, че уж са по-пълни. Разбира се, че има ниски момичета, които са слабички и нежнички, както и има много 2 метрови, които са с телосложение на танкист. Говорим за нещо друго - за това, че са ПО-СКЛОННИ да качват. Имам не само една ниска позната, която е слаба, виждаш я след месец и да си е позволила малко повече ядене, вече й личи. Индивидуално е, просто се обобщават мнозинството. И постовете ти са супер язвителни - все едно се защитаваш към нещо, което не е насочено към теб.
Няма логика, никаква. Равномерното качване по никакъв начин не зависи от височината, нито пък склонността към напълняване. След като го твърдите, казах - обяснете ми го от биологична гледна точка. Защо ниските да качват по-лесно? (и не бъркайте с твърдението ви, че им личи повече, две съвсем различни неща са)

PullMeCloser
06-21-2011, 17:29
Мисля, че момичето има в предвид, че ако например едно високо и едно ниско момиче качат по 2 килограма, на дребничката ще й личи повече, от колкото на другата.

Chriiss
06-21-2011, 17:29
Нисичките са най-сладки :grin:

GunSnSteelflowers
06-21-2011, 17:50
Ами, Violenza, защо да няма логика? Личи им повече, защото едно е ръст 1.50, където мазнините ще отидат на едно място, друго е 1.70, където има някакъв шанс да се разпределят равномерно. Какво по-ясно обяснение искаш? Ти ниска жена над 50 години слаба колко често виждаш? Това не е ли достатъчно?

И wtf, това няма нищо общо с любовта...

Violenza
06-21-2011, 17:58
Ами, Violenza, защо да няма логика? Личи им повече, защото едно е ръст 1.50, където мазнините ще отидат на едно място, друго е 1.70, където има някакъв шанс да се разпределят равномерно. Какво по-ясно обяснение искаш? Ти ниска жена над 50 години слаба колко често виждаш? Това не е ли достатъчно?

И wtf, това няма нищо общо с любовта...
Не прочете ли това в скобите? Това на кой колко му личи го оставяме на страна - още повече, че представите за "слабо" и "дебело" са индивидуални и изобщо няма смисъл да се спори на тази тема.

Ти твърдиш, че:

Говорим за нещо друго - за това, че са ПО-СКЛОННИ да качват.
Ето това искам да ми обясниш, защото както вече казах, няма нищо общо с това на кой колко му личи. И също така - с какви доказателства твърдиш, че на високите задължително се разпределя равномерно?

Не се заяждам, просто за 10ти път задавам ДВА въпроса, на които още никой не ми е отговорил.

GunSnSteelflowers
06-21-2011, 18:12
Не го прочетох, признавам :lol: Да, в това отношение не съм се изразила правилно. Склонността към напълняване зависи от метаболизма. Говоря чисто за това на кого му личи повече. А за да им личи повече на нисичките, очевидно се разпределя по-неравномерно. Това е причината да се вижда. Ето ти отговор и на двама въпроса. :) И не съм казала, че на високите задължително се разпределя равномерно. За това има и огромни момичета - и дебели, и високи. Просто шансът да си личи по малко(респективно да се разпределя равномерно) е по-голям.

Kallyn4eto
06-21-2011, 18:44
ахах аз съм от страната на момичетата-миньончета и както ти предположи и аз бих тръгнала с по високо момче а и според мен отстрани изглежда сладко когато момчето е доста по-високо от момичето. макар че за мен височината не е важен фактор
и хора, оставете темата която сте захванали. всичко зависи от човека и да повече ще изглеждат 60 кг на момиче 1.50 отколкото на момиче 2м но това не значи че нисичките са по-склонни да качват.

ThatsMe
06-21-2011, 23:18
Не всички ниски момичета са неподдържани !
+ Аз харесвам ниските момичета, защото някак не ми е приятно да имам вол до мен + ако е по висока още по зле щото се чувствам нисък !

elizabethg
06-22-2011, 00:39
всичко зависи от човека и да повече ще изглеждат 60 кг на момиче 1.50 отколкото на момиче 2м но това не значи че нисичките са по-склонни да качват.


Да ти кажа...аз съм 1.80 и съм 60 кила.Все си въобразявам,че съм дебела и разни такива,но истината е,че не съм.Ям като невиждала (10 филии хляб на ден как ти звучи?) и дори приятелката ми се кара за това,но...не наддебелявам за щастие.Или дори и да кача някое кило,то изобщо не се забелязва.

helinayhan
04-15-2012, 10:55
Не всички ниски момичета са неподдържани !
+ Аз харесвам ниските момичета, защото някак не ми е приятно да имам вол до мен + ако е по висока още по зле щото се чувствам нисък !

Даа, точно!

slunchoy
04-15-2012, 14:06
оопа обърках се

SisiStrange
04-15-2012, 15:36
Глупости. Не качваме по-лесно килограми и не ги сваляме по-трудно. Аз съм 1.62. Досега килограми не съм качвала над нормата никога, а не си падам по диети. 1-2 килограма не са ми личали никога и плюс, и минус. Освен това ми се е случвало да сваля 4-5 килограма за 3 дни буквално. При по-нормални обстоятелства ми отнема седмица и нещо, ако наистина се захвана. Обичам за по-специални случаи да сложа токче и ми е хубаво, че не си стърча над момчето.

FuCKkK13
04-15-2012, 15:43
нали знаете,че качването на килограми зависи от организма на човека.. има хора,които ядат малко,но всичко им се лепи и такива които ядат като прасета,но не качат и това определено НЕ зависи от това колко си висок.. аз съм ниска.. дори доста мъничка съм,но не качвам.. дори съм с 4кг. по-малко от колкото трябва да съм за моя ръст..

Glamour92
04-15-2012, 15:51
Мдам-това дали едно момиче ще изглежда пълно или напротив,ще има хубава фигура не зависи от височината,ама и грам.
И в двата случая отделни обстоятелства улесняват поддържането на фигурата.
Височките имат повече активна маса -> могат да си позволят да поемат повече калории,без да пълнеят.
От друга страна ниските пък имат по-фини китки,глезени и по-тънки кости,от което следва,че дори да качат,баш дебели няма да изглеждат,освен ако наистина не се постараят добре.
Друго-ниското момиче ще качи 3 кила и ще се сети,че е време да се постегне,при високото тоя момент ще дойде,когато килата са 7,да речем.А сега да чуя-дали е по-трудно да се смъкнат 7 или 3 кила?
Говоря обобщено в стила на човечеца,дето е изказал предположението,че невисоките мацки са потенциални дебелани.
Иначе има случаи и случаи.
П.П: Аз съм 1,63.

ledenakrasota
04-15-2012, 16:02
Аз съм 1,61 см. Казват ми, че съм миньонче, но сред повечето хора се водя средна. Това, че някоя мечка стой до мен и ме засенчва, не ме прави ниска! Харесвам си ръста и тялото. [-( Да си джобно гадже е сладко!

нананананананана

musicinmyveins
04-15-2012, 16:15
Нямам думи.....Още на първата страница щях да получа удар от твърденията на @Violenza.Ще ти дам една кратка статия да прочетеш та белким получиш потвърждение (което няма общо с "ниските хора са по-набити" и сродни глупости) на твърдението,което изказа @badsector (като това обяснение ти го казвам като човек занимаващ се активно със спорт и то конкретно с покачване на тегло,сваляне и тн. и те уверявам,че си във грешка).
Та по темата: Ходил съм с 2 драстично по-ниски от мен и е малко неудобно като се разхождаме в парка примерно,защото се чуствам като татко.Аз съм си и висок -1,88/89 та се усеща разликата с момиче 1,60 примерно .... Иначе аз си падам по нисичките с поддържано тяло девойки.И досега не съм бил с по-висока от мен (дано не ми се и случи ;D) . Но ръста като цяло не е голям проблем ако покрива другите ми критерии,които са изредени в доста дълъг списък :D


ЕТО И СТАТИЯТА ЗА VALENZA - http://www.bb-team.org/articles/1048_vidovete-tyalo

therichbitch
04-15-2012, 16:17
офф как може да има 3 теми за едно и също нещо на 1ва страница и пти това трите да са от преди година,две?
Какво я заръфахте пак тая тема, няква пролетна побърквация ли, кво?

1. ledenakrasota, не си средна, ниска си, 165 е средно и не знам как някои, които са 168 примерно, се взимат за много високи
в Б-я скалата стои по следния начин (това е статистиката, да не решите, че си я измислям)
до 164- ниска
165-174-средна
над това- висока
аз лично съм склонна 170+ да причисля към високите, но това е лично виждане
2. естествено, че на ниските им личат повече, wtf искате да ми кажете, че 55 кила на 155см ще изглеждат като 55 кила на 180см, едното е бъчва, другото е щека, eбacи възприятията, честно
3. не ни боли коя за колко време колко кила е свалила, така че лични изповеди от сорта за напълно излишни, ясно е че всичко е индивидуално

ledenakrasota
04-15-2012, 16:21
офф как може да има 3 теми за едно и също нещо на 1ва страница и пти това трите да са от преди година,две?
Какво я заръфахте пак тая тема, няква пролетна побърквация ли, кво?

1. ledenakrasota, не си средна, ниска си, 165 е средно и не знам как някои, които са 168 примерно, се взимат за много високи


По таблиците поставени навсякъде за ръст и тегло във всеки медицински кабинет се водя средна. :) Не знам каква е твоята статистика. Няма и да водя спорове. :-D

Glamour92
04-15-2012, 16:22
Тъй де,комплексно е-не е само до височината-що никой не взе предвид костна структура,метаболизъм,съот ношение мускули-мазнини,начин на живот ако щеш...и куп други неща,които не ми се изреждат.

Иначе темата е предназначена за чесане на клавиатури,то е ясно. :)

ledenakrasota
04-15-2012, 16:25
Тъй де,комплексно е-не е само до височината-що никой не взе предвид костна структура,метаболизъм,съот ношение мускули-мазнини,начин на живот ако щеш...и куп други неща,които не ми се изреждат.

Иначе темата е предназначена за чесане на клавиатури,то е ясно. :)


Защото никой не мисли в дълбочина. Важен е спорът. Всеки си има собствено мнение без да се съобразява с фактите. Тук има хора с различно интелектуално развитие и възраст. :-D

PullMeCloser
04-15-2012, 16:34
Аз съм нисичка- 160 съм. Харесвам си тялот, храня се сравнително здравословно и си спортувам, дребничка съм, но никак не ми пречи. С най-високите ми токчета ставам към 174 и се чувствам идеално. Нямам абсолютно никакви комплекси относно ръста. Смятам, че и нисичките, и високите момичета могат да изглеждат фино и елегантно. Една висока 174+ мацка с тънки глезени, китки и дълги крака може да изглежда много нежно, както и момиче 162-3 примерно. Глупости са това, че килограмите на нисичките момичета се лепят по-лесно от колкото на високите, наистина всичко си е абсолютно индивидуално.

Therichbitch, съгласи се, че нормите за килограми си зависят от височината.
Ти(примерно) ако си висока 180, 60 кг са здравословни за теб, изглеждаш и се чувстваш добре.
Обаче аз ако съм 160, стана ли 60кг, първо, че това не е в рамките на нормалното тегло за височината ми, второ, че ще изглеждам с наднормено тегло и вероятно няма да се чувствам добре.
Съвсем за друго нещо се спореше в темата. Ставаше въпрос, че ако високо момиче качи 2кг, то те няма да и личат изобщо, но ако ниско момиче качи същите килограми, ще си личат, защото 'терена',на който могат да се разределят е по-малък.

SisiStrange
04-15-2012, 16:35
Тъй де,комплексно е-не е само до височината-що никой не взе предвид костна структура,метаболизъм,съот ношение мускули-мазнини,начин на живот ако щеш...и куп други неща,които не ми се изреждат.

Иначе темата е предназначена за чесане на клавиатури,то е ясно. :)
Мхм. Сори, ама както съм с лек кокал, с бърз метаболизъм и забързан начин на живот, ще ме прощават хора, които твърдят, че ниските момичета дебелеят лесно и им личи зверски.
Защо пък да няма мнения от личен опит? Твърдите нещо без налични примери, дават се примери от срещуположната страна в спора и после айде пак: "Естествено, че им личи повече." Ем, не, не важи навсякъде това.
В пубертета съм била 51-52 кила (което е в повече за 1.62 ръст) и нямаше никаква разлика. Сега съм 47кг и съм си същата на вид. Ако някой иска, нямам против да кача и снимки.

FuCKkK13
04-15-2012, 16:38
абе какво значи на високо и ниско момиче ? има хора,които килограмите не им личат независимо дали са ниски или високи.. просто на всеки човек на различно място му се лепи ако изобщо му се лепи..

therichbitch
04-15-2012, 16:50
PullMeCloser, и това е вярно. За 2 не знам, но 5кг примерно отгоре си личат повече на по- нисък човек (в общия случай), просто защото високият по пр създава оптическа измама, че е по- слаб от това, което е.
Това, че на Сиси примерно структурата й е такава, че разлика от тези 5 кила не се вижда, е друг въпрос. Няма да захващам темата, че човек се променя, дори ръстът му да стои на едно число, та пак може да има различки в начина ти на изглеждане при еднакви килограми, ако си в различни фази от растежа си.

в медицинските кабинети са ме изкарвали както 4 (?) см по ниска, така и 2 по- висока, те лекарите да лекуват вече не могат, пък ще измерват. 165см е средният ръст за жена в Б-я, което го определя и като мерило за една средно висока жена. Да не говорим, че с тая акселерация аз рядко виждам момиче под 155-6-7, така че ако 160 е средно, колко е ниското- 145см.

Обобщавам: хора, няма нужда от спорове, много по- важна е структурата на човека отколкото височината и ако щеш килограмите; в крайна сметка е важно как изглеждаш, а не да живееш в някъв свят, воден сантиметри, килограми и т.н.
П.П. пак стана ферман |(

SisiStrange
04-15-2012, 16:59
^ Именно. :)

Не знам, на мен просто ми става много обидно, когато прочета някакви супер категорични мнения в стил: "Ниските са неподдържани.", "Ниските дебелеят бързо.", "Ако си нисък, да се наядеш веднъж и заприличваш на дядо Коледа." Сигурно има такива хора, няма да споря. Просто е ужасно грубо и нечестно спрямо останалите.

ПП. И мен ме изкарват все с различен ръст на контролни прегледи. XD

ScarlettS
04-15-2012, 17:10
Прочетох доста злобни коментари, което е тъпо независимо дали са написани от ниски или високи. То друга цел тая тема едва ли е имала.
Това, че момичето е ниско, нито ще попречи, ако е свястно, нито ще помогне, ако е злобна и комплексирана. За повечето момчета височината не е важна. Тези, за които е тооолкова определяща, няма да ми липсват в живота. Какви бяха тези спорове за такава глупост, не знам. 1.70 съм иначе - някои го считат за средно, други за високо - не е от особено значение.

valdesbg
04-15-2012, 17:13
'аресваме миньончетата. Бихме тръгнали с джобно гадже.

Case closed!

anonymous708973
04-16-2012, 06:14
Не знам дали и кога съм писала, ама и аз харесвам миньончета, стига да имат хубави пропорции на тялото и да не изглеждат късокраки.
Аз съм нормална - 1.68-9. Адски много си харесвам височината, 10 см ток да сложа, пак съм по-ниска от моя :дд Много е яко. Най-много заглеждам момичета на тая височина май... 54 кг съм, имам тежък кокал, но като цяло избягвам да се тегля и гледам да постигна фигура, не килограми. Нормална съм си :д

Chacho
04-16-2012, 06:17
но като цяло избягвам да се тегля и гледам да постигна фигура, не килограми. Нормална съм си :д

Евалата бе ;)

Elli *
04-16-2012, 07:04
Според мен и високите и ниските момичета са хубави :) То си зависи от структурата на тялото, а не от височината. Аз например съм 1.62, но съм на 13 и за моята възраст съм една от високите в класа хД .. ам не ми пречи де.

Hayashi
04-16-2012, 11:34
Аз съм от най-миньонестите. Ако някой ме одреже само, защото съм с 30 санта по-ниска от него изобщо няма да се кося. Височината ми си отговаря на килограмите, така че изобщо не мога да се съглася, че бих изглеждала по-дебела от момиче 1.70 със същите пропорции.

Но за разлика от много по-високи момичета на мен от чисто физическа гледна точна не би ми пречело да излизам с момче 1.75, защото дори и на ток, той пак ще е стабилно по-висок от мен. xD

Между другото някой беше споменал за ниска и слаба жена над 50 години. На семейни приятели на жената майка и е на 80+ години и сигурно е към 1.45, повече от 40 килограма не ѝ давам. Дори на тези години жената все още изглежда изключително фина и нежна.

nIkEnCeTy_bE
04-16-2012, 11:54
И аз си харесвам височината, тялото, всичко. Нямам нищо против миньончетата, но лично на мен ми стои смешно 1.50 високо момиче, с 1.80 момче, е ддз... На мен ми е неудобно, дето съм висока и ако се кача на токчета ставам 1.80, а моите приятелките все са 1.60 макс, а на момчетата как не им прави впечатление, не знам. Аз с височината нямам проблем и дори се радвам, че съм висока, отколкото ниска.

SmilezZz
04-16-2012, 15:51
Принципно не обръщам внимание на височината, но предпочитам да съм с момчета, които са или колкото мене, или по - високи. С по - ниско от мен също бих тръгнала , ако наистина ми допада и всичко е 6. За любовта граници няма.

Elli *
04-17-2012, 07:17
^ Наистина е така :)) Аз преди си харесвах по - ниско от мен момче хД Ам той сега ми е само фр де ама не ме е срам примерно кат излизаме и да ходя до него : ]

TheNormalGuy
04-17-2012, 07:40
Симпатични са ми, има нещо сладко в това, че са по-нисички.

heartlesandfreaky
04-17-2012, 07:59
Нисичките са ми супер сладки на мен (момиче съм)... А по темата за това кои са по-склонни да качват килограми, според мен зависи от строго индивидуалната структура на телата ни... Но определено на по-нисичките им личи повече... Имам една приятелка, която е с няколко килограма по-тежка от мен, но е и с 5-6 см. по-висока и изглежда по-слаба... Тук няма място за спорене просто, определено на високите по-малко им личат килограмите..

Bomber
04-17-2012, 09:51
По-нисичките момичета ми допадат повече,защото и аз не съм много висок 1.70 съм.
Стига да не е над мен,но като цяло височината не е чак толкова определяща по-важен е характера :)

prinncess
04-17-2012, 10:41
Не мисля, че височината е от значение. Характера е по - важен. Ако харесваш някой това не би трябвало да пречи. Е, стига момичето да не е по - високо от момчето, че тогава е страшно грозно. :D