PDA

View Full Version : Едно село ..



sHaDy_sOuL
06-19-2011, 09:47
Преди време четох една статия за едно изоставено село в България. Жителите му изчезнали мистериозно и оставили цялата си покъщнина там.. Имаше и снимки към статията, която пък беше разказана от една жена, която е ходила в това село.. Някой да се сеща по не за името на селото ?

scrooper
06-19-2011, 13:42
Май беше в Родопите...

Mirage3
06-19-2011, 14:20
Иха, тва е мн интересно. 8-) Ще следя темата. 8-)

MakaronUduSHvaCH
06-19-2011, 19:36
Ейй сещам се как се казваше точно на върхът на пръстите ми е да го напиша м@йкаму избяга :razz: .

TheMightyNadenica
06-19-2011, 20:14
Ами ако не се лъжа...Ключ е със славата не често посещавано от извънземни...

Nam3less3
06-19-2011, 20:20
Ами ако не се лъжа...Ключ е със славата не често посещавано от извънземни...Тъй им викат на софиянците с хубавите коли по селата.

TheMightyNadenica
06-19-2011, 20:32
Ами ако не се лъжа...Ключ е със славата не често посещавано от извънземни...Тъй им викат на софиянците с хубавите коли по селата.

Ти нямаш ли молитва или вечерен час отреден от Дядо ти(Бог)...?

MakaronUduSHvaCH
06-19-2011, 20:35
Очаква да му напишеш още 2 мнение та да ти станат 200 постовете и да си легне спокоен :D

Nam3less3
06-19-2011, 20:38
Очаква да му напишеш още 2 мнение та да ти станат 200 постовете и да си легне спокоен :DВъв философията няма място за спамери.

TheMightyNadenica
06-19-2011, 20:41
Очаква да му напишеш още 2 мнение та да ти станат 200 постовете и да си легне спокоен :DВъв философията няма място за спамери.

Еми ти кво правиш тука тогава бе,тапа...?

Nam3less3
06-19-2011, 20:44
Очаква да му напишеш още 2 мнение та да ти станат 200 постовете и да си легне спокоен :DВъв философията няма място за спамери.

Еми ти кво правиш тука тогава бе,тапа...?Е аз пиша и по нещо интересно, а той само хейтва библията :?
А ти прочете ли си днешната доза конспирации от хахо-нет?

TheMightyNadenica
06-19-2011, 20:46
Очаква да му напишеш още 2 мнение та да ти станат 200 постовете и да си легне спокоен :DВъв философията няма място за спамери.

Еми ти кво правиш тука тогава бе,тапа...?Е аз пиша и по нещо интересно, а той само хейтва библията :?

Еееее да Добролюбие...вярно....защо не ни раздадеш по една книжка Добролюбие и да си спокоен да си теглиш вЪжито...?

Nam3less3
06-19-2011, 20:48
Еееее да Добролюбие...вярно....защо не ни раздадеш по една книжка Добролюбие и да си спокоен да си теглиш вЪжито...?Ти един цитат от библията не можеш да разбереш, пък кво остава за цяла друга книга.

MakaronUduSHvaCH
06-19-2011, 20:51
Абе Библия-тълкувач става ли да ти викам, че гледам си навътре с матрЯла ... пък аз само хейтвам ейй и мене ме е яд м@мкаму ... чак се дразня колко съм добър да му се невиди :D

"Във философията няма място за спамери" ами предлагам ти да се Ориваш тогава а, и да не знаеш много Щото то дървени философи с дървеници в главата вместо нещо друго, много ... нали сгре са тънкия замисъл, който така деликатно се опитах да ти обЕсня, без да засегна детската ти душица.

Nam3less3
06-19-2011, 20:54
Абе Библия-тълкувач става ли да ти викам, че гледам си навътре с матрЯла ... пък аз само хейтвам ейй и мене ме е яд м@мкаму ... чак се дразня колко съм добър да му се невиди :DНай-хубаво почти да четеш Евангелиетата, за да ти се отворят малко очите :idea:

MakaronUduSHvaCH
06-19-2011, 20:58
Абе Библия-тълкувач става ли да ти викам, че гледам си навътре с матрЯла ... пък аз само хейтвам ейй и мене ме е яд м@мкаму ... чак се дразня колко съм добър да му се невиди :DНай-хубаво почти да четеш Евангелиетата, за да ти се отворят малко очите :idea:

Какви евангелия к'ви 5 леа а моНче, аз когато съм чел Новия Завет, ти не си знаел как се казваш ... . Пък и няма да ставам, поп, я че да знам библията, евангелията и прочие на изуст нали ... Това, което знам относно библията и т.н без да съм я чел ми е достатъчно ... , защото е най-важното и същественото, и най-вече истинското от цялата Библия и Евангелията ти, оди се оривай, че стана късно утре имаш ранна молитва преди даскало, а след това ще се богУразмажеш вярвам, защото ще осъзнаеш какви тъпни написа току що :razz:

Nam3less3
06-19-2011, 21:04
Абе Библия-тълкувач става ли да ти викам, че гледам си навътре с матрЯла ... пък аз само хейтвам ейй и мене ме е яд м@мкаму ... чак се дразня колко съм добър да му се невиди :DНай-хубаво почти да четеш Евангелиетата, за да ти се отворят малко очите :idea:

Какви евангелия к'ви 5 леа а моНче, аз когато съм чел Новия Завет, ти не си знаел как се казваш ... . Пък и няма да ставам, поп, я че да знам библията, евангелията и прочие на изуст нали ... Това, което знам относно библията и т.н без да съм я чел ми е достатъчно ... , защото е най-важното и същественото, и най-вече истинското от цялата Библия и Евангелията ти, оди се оривай, че стана късно утре имаш ранна молитва преди даскало, а след това ще се богУразмажеш вярвам, защото ще осъзнаеш какви тъпни написа току що :razz:Първо има голяма вероятност да съм по-възрастен от тебе, и второ какво толкова знаеш?

TheMightyNadenica
06-20-2011, 15:25
Абе Библия-тълкувач става ли да ти викам, че гледам си навътре с матрЯла ... пък аз само хейтвам ейй и мене ме е яд м@мкаму ... чак се дразня колко съм добър да му се невиди :DНай-хубаво почти да четеш Евангелиетата, за да ти се отворят малко очите :idea:

Какви евангелия к'ви 5 леа а моНче, аз когато съм чел Новия Завет, ти не си знаел как се казваш ... . Пък и няма да ставам, поп, я че да знам библията, евангелията и прочие на изуст нали ... Това, което знам относно библията и т.н без да съм я чел ми е достатъчно ... , защото е най-важното и същественото, и най-вече истинското от цялата Библия и Евангелията ти, оди се оривай, че стана късно утре имаш ранна молитва преди даскало, а след това ще се богУразмажеш вярвам, защото ще осъзнаеш какви тъпни написа току що :razz:Първо има голяма вероятност да съм по-възрастен от тебе, и второ какво толкова знаеш?

Дори едно изречение да знае, значи е по-напред в материята от теб... :)

WolfyJkb
06-20-2011, 15:40
СПРЕТЕ С ТАЯ ДИВОТИЯ ! Да сложим точката на въпроса .Отвлечени са от извънземни.Сега да мирясаме :-D

MakaronUduSHvaCH
06-20-2011, 19:12
Първо има голяма вероятност да съм по-възрастен от тебе, и второ какво толкова знаеш?

Защо пък ще трябва да задоволя и затормозя простия ти мозък с малко знания, няма как да ги получиш и то точно от мен 8-) . Никога не бих ти казал така нещо не готово особено пък на дървен философ, като тебе, който няма да може да вдене нищо, тогава за какво да се хабя. Бих обяснил на някой, който има желание, и не се надува като тебе, кой беше ти ... БАТЕ :razz:

Nam3less3
06-20-2011, 19:18
Първо има голяма вероятност да съм по-възрастен от тебе, и второ какво толкова знаеш?

Защо пък ще трябва да задоволя и затормозя простия ти мозък с малко знания, няма как да ги получиш и то точно от мен 8-) . Никога не бих ти казал така нещо не готово особено пък на дървен философ, като тебе, който няма да може да вдене нищо, тогава за какво да се хабя. Бих обяснил на някой, който има желание, и не се надува като тебе, кой беше ти ... БАТЕ :razz:То като ти погледне постовете човек и от километри си личи простотата ти, пък за знания ще ми говориш :lol:

TheMightyNadenica
06-20-2011, 20:16
Първо има голяма вероятност да съм по-възрастен от тебе, и второ какво толкова знаеш?

Защо пък ще трябва да задоволя и затормозя простия ти мозък с малко знания, няма как да ги получиш и то точно от мен 8-) . Никога не бих ти казал така нещо не готово особено пък на дървен философ, като тебе, който няма да може да вдене нищо, тогава за какво да се хабя. Бих обяснил на някой, който има желание, и не се надува като тебе, кой беше ти ... БАТЕ :razz:То като ти погледне постовете човек и от километри си личи простотата ти, пък за знания ще ми говориш :lol:

Каза тапата(слабиста) на форума...

filmimilmi
06-21-2011, 21:14
Много села в България се обезлюдяват. Има демографска криза и нищо фантастично. Но, ако се интересувате от български мистерии, погледнете за случая Царичина. :)

sHaDy_sOuL
06-22-2011, 10:20
Мистичното беше, че никой нищо не си е взел и всичко изглежда сякаш, домакините са на работа или са излязли.. а всичките къщи, до една, са празни.