PDA

View Full Version : Съвет/мнение , моля ????



eminemfenka
06-19-2011, 10:48
От години ми причернява , имала съм и сърцебиене , но рядко. Имаше и период в , който се чувствах много отпаднала.

От седмици имам сърцебиене и треперене на ръцете / ежедневно / , както отпадналост,и причерняване. Нашите искат да ходя на доктор,но аз твърдо отказвам,вече ми е писнало от доктори. Ходих,ходих се в болници ме пращат или ми откриват нещо,пфу :-x

п.с. имам и анемия,знам ,че и от нея се получава ниско кръвно налягане и сърцебиене, ама чак постоянно..

иначе ми мериха кръвното преди малко й е 100/60

Съжелявам за неописателното заглавие.

ThisIsMe
06-19-2011, 11:57
От анемията е това.Ниското кръвно налягане е типична черта на боледуващите от анемия.Искаш или не трябва да идеш отново на лекар!

badsector
06-19-2011, 12:30
Явно на организма ти му липсват разни вещества. Вероятно храненето ти е неправилно. Да нямаш начална форма на анорексия? Колко висока си и колко килограма тежиш?
п.п. анемията ти поради липса на желязо ли е? Какво ти каза хематологът?

Paffcho
06-19-2011, 14:14
Може би е епилепсия от много седене пред компютъра или много телевизия.
Консултирай се с лекаря ти най-добре...

eminemfenka
06-19-2011, 14:50
174см 59/60 кг

Няма как да е анорексия , защото нямам проблем с храната и не лишавам организма си от нея :)

Иначе да,анемията ми е от липса на желязо , казаха ми да ям месо , коприва , спанак ...

Зеленилото съм го яла няколко пъти , а месото на 2 седмици 1 път пилешко филе само и единствено .. друго не признавам :( просто не понасям месо от години, гадно ми е, неприятен вкус и пр. за това не го и ям. Наскоро преди около месец карах 90 дневната диета та с нея кръвното ми беше наред,нямаше треперене, а и именно с нея се справих с това напукване на кожата. Там все пак ядях пилешко филе на 4 дни :)

kalpazanka
06-19-2011, 15:09
Може би е епилепсия от много седене пред компютъра или много телевизия.
Консултирай се с лекаря ти най-добре...
Първо предупреждение за бан по т. 13.

badsector
06-19-2011, 20:22
Еее щом доктор ти е казал, че анемията е от липса на желязо, лесно ще я оправиш. Нагъвай яко червено месо (без мазнини) и коприва. В краен случай питай доктора дали може да пиеш Тот'хема, но би трябвало да се оправиш само с храната. Месо и черен дроб са идеални.

Paffcho
06-20-2011, 10:17
Може би е епилепсия от много седене пред компютъра или много телевизия.
Консултирай се с лекаря ти най-добре...
Първо предупреждение за бан по т. 13.

Какво толкова казах ? ;/