PDA

View Full Version : Проблем със звука (win 7)



LeDa
06-19-2011, 14:12
Значи от днес сутринта имам проблем с лаптопа - абсолютно никакъв звук не издава.. Проверих в настройките, сичко си е ОК, давам тест на звука и ... нищо.. Включих HDMI кабела и на телевизора си имаше звук. Някой има ли идея какъв може да е проблема? Пробвах и с рестартиране, вадене на батерията и т.н., обаче нищо не става...

doomkillerr
06-19-2011, 19:15
Да не е изгорял пък "спийкъра"? Вчера имаше ли звук? Кога разбра, че вече няма звук - музика слуша ли през това време...

LeDa
06-19-2011, 20:15
Да не е изгорял пък "спийкъра"? Вчера имаше ли звук? Кога разбра, че вече няма звук - музика слуша ли през това време...
Еми аз обикновено съм със слушалки, а като включа слушалките си се чува звук.. Затова днес сутринта като го включих и първо не чух старт саунда.. А от какво може да е изгорял "спийкъра“? Просто така за една нощ, баща ми е гледал вчера филм без слушалки...

doomkillerr
06-19-2011, 21:20
Щом не се чува и в слушалките звук, не е изгоряло говорителчето... Пробвай да пуснеш примерно с Winamp-а, някоя песен! Ако ти даде грешка и не може да пусне песента - проблема явно от липсващи драйвери или некоретни настройки на звука. Без повече информация за проблема и прикачени "скрииншотове" на Device Manager-а, и настройките на звука, не мога да ти помогна...

LeDa
06-20-2011, 11:06
Щом не се чува и в слушалките звук, не е изгоряло говорителчето... Пробвай да пуснеш примерно с Winamp-а, някоя песен! Ако ти даде грешка и не може да пусне песента - проблема явно от липсващи драйвери или некоретни настройки на звука. Без повече информация за проблема и прикачени "скрииншотове" на Device Manager-а, и настройките на звука, не мога да ти помогна...
В слушалките СЕ чува... Както и да е, благодаря все пак :)

doomkillerr
06-20-2011, 11:32
Щом не се чува и в слушалките звук, не е изгоряло говорителчето... Пробвай да пуснеш примерно с Winamp-а, някоя песен! Ако ти даде грешка и не може да пусне песента - проблема явно от липсващи драйвери или некоретни настройки на звука. Без повече информация за проблема и прикачени "скрииншотове" на Device Manager-а, и настройките на звука, не мога да ти помогна...
В слушалките СЕ чува... Както и да е, благодаря все пак :)

Ако е в гаранция го носете на сервиз да го погледнат! :)