PDA

View Full Version : Професионална гимназия по фризьорство и козметика



VictoriaSweet
06-19-2011, 17:26
Здравейте,

според вас със бал 31 ще ме приемат ли във Професионална гимназия по фризьорство и козметика „Княгиня Евдокия”, от максимален 36...
и въобще какво мислите за това училище ???

pizzagirl
06-19-2011, 19:03
Да, със сигурност!А за училището не знам много, но щом си сигурна, че искаш да се занимаваш с такива професии сигурно ще ти хареса, въпреки, че с този бал можеш да влезнеш къде къде по - хубави места

VictoriaSweet
06-19-2011, 20:43
добре,може ли да ми предложиш някакво хубаво училище,МОЛЯ!
Настина много искам да се махна от сегашното си у-ще. :)

plamuu
06-20-2011, 01:05
31 СУЧЕМ , 22-ро , 32-ро , 18-то, 157-мо (Втора испанска) , Втора английска, 35-то .. :)

SmilezZz
06-20-2011, 05:33
Ако НАИСТИНА искаш да се занимаваш с фризьорство и козметика - мисля,че ще те приемат.. Обикновено в тези гимназия,твоят бал влиза в средния.. Т.е. - вътре си..
А иначе с какво искаш да се занимаваш ? Защото като гледам кандидатстваш,само за да се махнеш от сегашното ти училище ?

VictoriaSweet
06-20-2011, 07:39
Така,

имам ОГРОМНО желание да се занимавам с фризьорство, НО извън БГ.
езиците ми се отдават и ги запомням супер бързо... но завърших 8ми клас,а всички у-ща който сте дали приемат само след 7ми клас...

Extremescream
06-20-2011, 12:14
Живея точно до това 'училище' и те съветвам- не ходи там. Толкова кухи лейки на едно място не бях виждала (и все още не съм видяла).

marin4itu
06-20-2011, 13:03
Явно това училище не е много добро, ако съдя по коментарите, затова те съветвам да си влезеш примерно в езикова, а пък винаги можеш да си изкараш курс за фризьорка. Ако вашите нямат възможност можеш като навършиш 16 да работиш летата и да им помогнеш. Винаги има начин ;)

Разбирам те напълно, защото аз тази година завърших средното си образование и това лято ще изкарам курсове за маникюристка и фризьорка, защото това ме влече, въпреки че излизам от езикова гимназия. И това не означава, че и висше няма да изкарам. И аз искам да се реализирам в чужбина, но нали се сещаш, че е хубаво да се направи 2-3 години опит иначе в чужбина няма да те вземат никъде.