PDA

View Full Version : Тена след солариум и след слънце ?



nescafecool
06-19-2011, 17:37
Здравейте, исках да попитам просто от любопитство дали тена след солариум и след слънце, който хващате е един и същ ? Имам впредвид ако сте с по-шоколадов тен /след слънце/ и през зимата избеете и след това отидете на солариум, дали ще може да се постигне същия тен или ще стане нещо различно ? Тези, които ходите на солариум, кажете мнение :]

nescafecool
06-19-2011, 20:20
айде де :-o

Goddess
06-19-2011, 21:44
Ако продължиш да си поддържаш тена от лятото, докато е още шоколадов, си се запазва. Но тен само от солариум е по-жълтеникав/оранжев по принцип при повечето хора, но си зависи и от кожа, меланин...В смисъл, при всички положения разлика има.

marin4itu
06-20-2011, 08:51
Личи си, поне аз винаги забелязвам.

girl91
06-20-2011, 10:44
И според мен при редовно ходене на солатиум тенът не изглежда естествен, а оранжевее и е много грозно (поне за мен), но явно някои се харесват такива оранжеви, след като виждам много момичета с подобен тен.

Madi037
06-20-2011, 11:05
Ако продължиш да си поддържаш тена от лятото, докато е още шоколадов, си се запазва. Но тен само от солариум е по-жълтеникав/оранжев по принцип при повечето хора, но си зависи и от кожа, меланин...В смисъл, при всички положения разлика има.

sunshine955
06-20-2011, 13:16
Ще ползвам темата да попитам и аз нещо свърано със солариума :]
Аз попринцип съм си мургавка и ме хваща бързо слънцето, лятото почернявам много добре, но след няколко месеца не толкова избелявам а тена не става толкова хубав :o Чудя се дали да не си направя няколко солариумчета преди началото на лятото. Дали ще стане добър ефекта като се има впредвид че изобщо не съм бяла ? :-o