PDA

View Full Version : Кратко въпросче :д



avriltribute
06-19-2011, 23:40
Здравейте всички :-D . С един приятел се бяхме заговорили и ми каза че първият път като правиш секс трябва да е без презерватив... Така ли е или ме е излъгал ? (Питам от любопитство извинявам се за смотания въпрос просто ми е любопитно)....

LambOfGod
06-19-2011, 23:48
Това се решава само и единствено от двамата партньори, но заради риска от забременяване и болести предавани по полов път е по-желателно да се използва кондом.
Съжалявам, но те е излъгал.

avriltribute
06-19-2011, 23:52
Това се решава само и единствено от двамата партньори, но заради риска от забременяване и болести предавани по полов път е по-желателно да се използва кондом.
Съжалявам, но те е излъгал.


Мерси за бързия отговор :) радвам се че ме е излъгал .... нямаше да ми е много на кеф първия път без кондом ......

djipsito
06-20-2011, 00:01
Не се води по акъла на другите, прави това, което сметнеш ТИ за добре. Говоря за ситуации като тази..

OnlyMeAndYou
06-20-2011, 05:01
Ако искаш със, ако искаш без. Преди като е нямало кондоми или не са били разпространени да не мислиш, че са чакали да се докопат до един. Излъгал те е. Всеки сам си решава, но е по-добре да е със. :wink:

straus
06-20-2011, 07:50
Ако имаш някъв опит не ползвай презерватив, ама ако и тебе ти е за първи път слагай, да не направиш някоя пакост!

Korrnyy
06-20-2011, 09:07
Каквото и да ти говорят винаги ползвай кондом. Може да те предпази от куп болести и инфекции.

tainstvenomomi4e
06-20-2011, 12:08
Как така се радваш, че те е излъгал? :?

Josefinne
06-20-2011, 13:10
Според мен пък всеки път като правиш секс, трябва да е с презерватив. Освен ако не се опитваш да си направиш бебе.

ThroughStruggle
06-20-2011, 16:45
Според мен пък всеки път като правиш секс, трябва да е с презерватив. Освен ако не се опитваш да си направиш бебе.

Всъщност има едно нечувано нещо, станало напоследък известно под името "противозачатъчни таблетки" или "орални контрацептиви".

BlackJ
06-20-2011, 17:00
Едно време са си слагали животински черва ( някъде бях чела, че били телешки), така че и в средновековието хората са ползвали презервативи.Ето заради такива умни глави, които дават такива съвети се пръкват млади мами....без презерватив, как ли пък не :?

DarkTemplar
06-20-2011, 17:08
Телешки, котешки, въобще от най-различни животни. Подобни презервативи са се ползвали още в Древен Египет.

BlackJ
06-20-2011, 17:12
Телешки, котешки, въобще от най-различни животни. Подобни презервативи са се ползвали още в Древен Египет.

Но отново ние водим класацията, най-стария презерватив на земята е открит в Родопи и представлява златна отливка на пенис.

DarkTemplar
06-20-2011, 17:15
Възможно е, макар че нещата, в които сме първи, започват да ми се струват прекалено много. Малко като в Конкуизтадора. 8-)

marilyn
06-20-2011, 18:44
Според мен пък всеки път като правиш секс, трябва да е с презерватив. Освен ако не се опитваш да си направиш бебе.

Всъщност има едно нечувано нещо, станало напоследък известно под името "противозачатъчни таблетки" или "орални контрацептиви".

И все пак нека да не забравяме, че СПИН-а не повтаря! Съгласна с Джозефин. :)

BlackJ
06-20-2011, 21:21
Според мен пък всеки път като правиш секс, трябва да е с презерватив. Освен ако не се опитваш да си направиш бебе.

Всъщност има едно нечувано нещо, станало напоследък известно под името "противозачатъчни таблетки" или "орални контрацептиви".

И все пак нека да не забравяме, че СПИН-а не повтаря! Съгласна с Джозефин. :)

За да ползваш ОК, трябва да си на 100% сигурна в човека до себе си, че няма да изневери и да ти лепне нещо.

FIfoo
06-21-2011, 10:17
Не знам откдъде му е дошло наум ама това само вие двамата трябва да си го решите дали с презерварив или без :-D

Ecstasy
06-21-2011, 21:41
Здравейте всички :-D . С един приятел се бяхме заговорили и ми каза че първият път като правиш секс трябва да е без презерватив... Така ли е или ме е излъгал ? (Питам от любопитство извинявам се за смотания въпрос просто ми е любопитно)....

Както прецениш, но според мен по-добре ще е с кондом , защото ще ти спести съмнения или друго по-нататък.

NightGuardian
06-21-2011, 22:05
кратко отговорче - не е вярно!

forside1
06-22-2011, 06:48
Каквото и да ти говорят винаги ползвай кондом. Може да те предпази от куп болести и инфекции.
Много вярно :)

malkasladkaku4ka
06-22-2011, 07:53
Няма никакво значение , но е по-добре със презарватив , особенно ако и двата партниора са неопитни . И да са опитни пак е по-добре ,защото предпазва от инфекций :)