PDA

View Full Version : Възможно ли е?



babity
06-20-2011, 07:44
Писала съм из раздела, че спазвам 90-дневната диета. Според както ми позволява сесията, ходя на аеробика (пилатес, каланетика, степ и зумба) 3 или 4 пъти седмично. Не разполагам с кантар вкъщи и затова следя резултата от диетата като си измервам талията, ханша и обиколката на бедрото веднъж седмично, да кажем. За 7 седмици съм свалила 10см от талията, 9 от ханша и 8 от бедрото. Ходя от време на време при приятелка да се тегля. Кантарът показва само 4кг по - малко отколкото съм била в преди диетата. Това възможно ли е?

SorrowEyes
06-20-2011, 08:11
Абсолютно възможно е !
В такива случаи килограмите са малко относителен показател, защото трупаш и мускули освен че губиш мазнини. А ти сиг си знаеш за мускулите и мазнините.

Аз бях гледала едно предаване за отслабване и накрая като ги теглиха и измерваха лекарят/диетологът, който ги наблюдаваше каза, че най-показатени са сантиметрите :)

babity
06-20-2011, 08:50
Ооок. Обаче аз започнах диетата, защото става дума за неприлично голяма разлика между това, което трябва да съм в кг и това, което реално съм. Не спазвам режим, защото просто искам да отслабна от прищявка. От винаги съм била с много над нормата. В един момент много започна да ми влияе теглото и се притесних за здравето си. Трябва ли да променя по някакъв начин режима и/или тренировките или да продължа по същия начин?