PDA

View Full Version : Татуировка



nepowtorima
06-20-2011, 12:02
Така.. имам един въпрос. Ако някой знае нещо относно тези татуировки :
http://www.prikachi.com/images/582/3473582Q.jpg..

Искам отдавна да си направя истинска, но все още.. хъх не са ми дали позволение.. та искам да пробвам с такава временна или как се нарича. За мое съжаление няма никакво упътване как трябва да стане. Ако някой знае.. нека да ми сподели как би трябвало да се сложи и какво трябва да стане. :)

nepowtorima
06-20-2011, 12:05
Да допълня.. самата лентичка с татуировката.. представлява картон.. върху него явно е самата рисунка и отгоре нещо лепкаво и слюза.. и въобще не знам .. така като го гледам не знам кое ще се сложи на тялото :Д

DesireToFire
06-20-2011, 12:08
Може да си направиш с къна. Това е като боя, все едно рисуват върху теб, после засъхва, става на коричка, пада и остана само хубав цвят. Маха се след 2-3 седмици. Евтини са, това няма да ти излезе повече от 15лв.. По моретата много правят, в градовете сигурно също, но не съм срещала.
Миналата година си направих подобна (http://clemenssuter.files.wordpress.com/2011/01/sun-yin-yang-tattoo.jpg) която беше 4лв и такава (http://i666.photobucket.com/albums/vv23/jasonyc/CFH-nexttatt.jpg?t=1270420379), за която ми взеха 2 лв, нищо че не беше по шаблон.

DesireToFire
06-20-2011, 12:09
Да допълня.. самата лентичка с татуировката.. представлява картон.. върху него явно е самата рисунка и отгоре нещо лепкаво и слюза.. и въобще не знам .. така като го гледам не знам кое ще се сложи на тялото :Д Ааа, сега разбрах какво имаш предвид. Имаш я готова на лепенка? Значи изрежи съвсем малка чст от нея и пробвай да я сложиш с картинката към кожата си, намокри, притисни и чакай. след това отлепи и виж дали ще се получи. Ако не стане, пробвай без вода.

Josefinne
06-20-2011, 12:52
Аз си направих миналата година на морето с къна, още на 2рия-3тия ден започна да се бели/лющи и на 5тия вече нямаше нищо останало от нея, все едно не е била там.

KumchoValcho
06-20-2011, 14:22
Намокряш кожата, слагаш хартията и притискаш, след малко отлепяш и така.

Не си прави истинска, цигански са тея татуировки. :)

Seducti0n
06-20-2011, 14:33
С къната не е лошо като идея, но внимавай, че понякога страшни алергии стават.А колкото до татуто, което си постнала- мисля, че се прави с вода.

DesireToFire
06-20-2011, 17:28
Аз си направих миналата година на морето с къна, още на 2рия-3тия ден започна да се бели/лющи и на 5тия вече нямаше нищо останало от нея, все едно не е била там.
Докато не се обели не трябва да се мокри. И не трябва да се влиза в басейни, защото се разваля от водата. Може от това да е станало така?

nepowtorima
06-20-2011, 18:47
ейй щеше да стане.. ама .. на без да искам го махнах по-рано. и то наполовин само .. :/// жалко

nepowtorima
06-20-2011, 18:56
http://www.prikachi.com/images/329/3475329D.jpg

Ето как стана -.- .. сори за гадното качество, но все пак :Д

оф много ме е яд.. :д сега не мога да го махнаа :д ужас как ще отида утре на басейн.. :D

anonymous708973
06-21-2011, 08:14
Ооо, ама твоето е ваденка ли 8-)
По морето правят с къна. Ако улучиш добро място, може да ти стои 14 дни. :)

Josefinne
06-21-2011, 08:49
Аз си направих миналата година на морето с къна, още на 2рия-3тия ден започна да се бели/лющи и на 5тия вече нямаше нищо останало от нея, все едно не е била там.
Докато не се обели не трябва да се мокри. И не трябва да се влиза в басейни, защото се разваля от водата. Може от това да е станало така?

о.О глупости, това е все едно да те нарисуват с химикалка. Няма какво да се бели.

DesireToFire
06-21-2011, 12:21
Аз си направих миналата година на морето с къна, още на 2рия-3тия ден започна да се бели/лющи и на 5тия вече нямаше нищо останало от нея, все едно не е била там.
Докато не се обели не трябва да се мокри. И не трябва да се влиза в басейни, защото се разваля от водата. Може от това да е станало така?

о.О глупости, това е все едно да те нарисуват с химикалка. Няма какво да се бели.
Мне, хваща коричка и пада до няколко часа. Все едно е да те рисуват с боя. Ама акварел.

DesireToFire
06-21-2011, 12:22
http://www.prikachi.com/images/329/3475329D.jpg

Ето как стана -.- .. сори за гадното качество, но все пак :Д

оф много ме е яд.. :д сега не мога да го махнаа :д ужас как ще отида утре на басейн.. :D
Търкаш го с някаква гъба и то ще падне лесно.

Josefinne
06-21-2011, 12:36
Аз си направих миналата година на морето с къна, още на 2рия-3тия ден започна да се бели/лющи и на 5тия вече нямаше нищо останало от нея, все едно не е била там.
Докато не се обели не трябва да се мокри. И не трябва да се влиза в басейни, защото се разваля от водата. Може от това да е станало така?

о.О глупости, това е все едно да те нарисуват с химикалка. Няма какво да се бели.
Мне, хваща коричка и пада до няколко часа. Все едно е да те рисуват с боя. Ама акварел.

Ами не съм я мокрила няколко часа, направих си я вечерта. Както и да е тия не струват. :D

Torry5281
06-30-2011, 13:22
миналата година ми направиха с кана на плажа и 2 часа не трябваше да я мокря иили да я беля.... ставаше като коричка отгоре и след 2 часа го изтриваш... стоя точно 20 дена[b]