PDA

View Full Version : Важна тема в Музика и ТВ.



WesCraven
06-20-2011, 13:08
Здравейте.От скоро съм във форума ( акаунта е от скоро ) ,но го посещавам от 2 години вече,просто да разглеждам.Та искам да ви кажа нещо,което забелязвам.Не казвам,че станало вчера или днес , но забелязвам,че има теми от сорта " ФИЛМ " , "ТЪРСЯ ФИЛМ " , "ФИЛМ НА УЖАСИТЕ " и т.н,и съдържанието винаги е едно и също.Повечето търсят филм на ужасите,който примерно да някакъв.Психо-трилър,хорор-трилър .. сякакви такива сходни теми.Ии нали аз отворих една тема , има и още една ,която пак е моя,но съм я отворил от акаунт на приятел ,когато ползвах,защото не се бях регнал .. Ии ако няма някакво изискване от сорта примерно да имам еди колко си мнения или да съм регнат от еди кога си,ще помоля някоя тема от 2те .. или аз ще се заема да направя нова ,ако кажете какво точно искате и да стане Важна.Защото гледам да я ЪП-вам,но ако някой дори и за 3-4 часа примерно не напише нищо,тя отива на 2ра страница и се почват тъпите теми със заглавие."ФИЛМ" - Търся филм,в който откачалник избива група тийнове..'търся филм с изненадващ край' и още и още..Та,може ли да направим,аз мога да се заема или както казах да направите някоя от предишните Важна,та вътре хората да обсъждат класиките в жанра ,новите филми и други такива неща..За да може всичко да е натрупано вътре и всеки,който иска ,да не отваря веднага нова тема,а да пише там.Защото се отварят нови теми,после хората ги мързи да търсят отделни теми и просто решават да отворят пак нова.Добре ще е всичко да е на едно.Просто предлагам,ако не може,няма проблем,вие решете.Просто искам да огранича сходните постове и теми,които се появяват всеки ден.

Joc
06-20-2011, 13:45
подкрепям

LadyDi
06-20-2011, 16:39
Оукей :)

WesCraven
06-20-2011, 20:00
Страшно много ти благодаря:)