PDA

View Full Version : Работа



Fizz
06-20-2011, 18:18
Здравейте ! На 16 съм (това лято правя 17) и си търся работа за месец Юли , каквато и да е ... проблема е , че нямам познати или връстници които да могат да ме вкарат някъде и че до сега не съм се интересувал за предишни години :) Имам си цел , за която ми трябват около 200 лв и искам сам да си ги изкарам . Мога да говоря Английски , уча и Немски ... та бихте ли ме посъветвали къде да търся или ако имате нещо да кажете :)

Принципно и 1 приятел от моя клас също търси , така че ако имате нещо за 2ма , да уредя и него ..

Благодаря за вниманието предварително :)

bloodyF
06-20-2011, 18:43
флаери, сладоледи, кауфланд (била или карфур),сервитьори..



за всичките биха ви наели, но си трябва собственика да е навит да се занимава с документи, инспекторати и т.н. : )

eclipse06
06-20-2011, 19:22
флаери, сладоледи, кауфланд (била или карфур),сервитьори..



за всичките биха ви наели, но си трябва собственика да е навит да се занимава с документи, инспекторати и т.н. : )

Всичките работят с фирми посредници и ако няма телефон или някакъв друг начин да се свърже с тях, няма кой да го наеме. За флаерите никой не се занимава с документи.

Fizz
06-21-2011, 06:46
а към кой да се обърна за това .. и какво е заплащането горе-долу :)

принципно си мислех да търся нещо по строежите .. тежка си е работата ма е по 35-40 на ден .. но пак си нямам идея към кой да се обърна :neutral:

amk933
06-21-2011, 07:33
По строежите? :-o

Мисля, че никой няма да те наеме за 5 дена колкото да си изкараш парите, а и не съм сигурен дали ще издържиш толкова...

Както ти казаха - флаери, сервитъор, промоутър...

За другото никой няма да се седне да се занимава с всичката бюрокрация за 30 дена работа...

Fizz
06-21-2011, 08:49
Така е .. но все още ми остава въпроса къде да търся или къде да отида за тези флеари и г/д колко е заплащането .. до колкото знам е по часово :)

eclipse06
06-21-2011, 15:30
Листовките варират от 3 до 5 лв. на час. На ден работиш по 2-3 часа ако си на едно място, а по пощите мисля, че беше повече. Има и фирми, при които се работи 2 пъти седмично, както и такива, при които кампанията трае около 7-8 дни и е всеки ден.
За телефон поразпитай познатите си, също и като видиш, че някой раздава, го помоли да ти даде. В сайтове за работа също можеш да опиташ. Виж и в търсачката дали ще откриеш нещо.

Fizz
06-21-2011, 21:11
Листовките варират от 3 до 5 лв. на час. На ден работиш по 2-3 часа ако си на едно място, а по пощите мисля, че беше повече. Има и фирми, при които се работи 2 пъти седмично, както и такива, при които кампанията трае около 7-8 дни и е всеки ден.
За телефон поразпитай познатите си, също и като видиш, че някой раздава, го помоли да ти даде. В сайтове за работа също можеш да опиташ. Виж и в търсачката дали ще откриеш нещо.

Значи максимум 7-8 дена и после пак трябва да си търся работа , така ли ? Иначе нямам приятели занимаващи се с това , но до колкото знам е по добре от колкото да се бъхтиш по 10 часа в 1 кафе .. но ако цялата работа е за толкова време .. до никъде не ме устройва .. :)


NailGunAssasin .. то всеки в семейния бизнес си е уреден или при по - близък приятел .. обаче при мене няма как да стане .. а желанието ми е голямо и то дори не за 400 - 500 лв. ,,, за едно 250 - 300 ми е достатъчно .. но иначе колкото повече , толкова повече .. :D