PDA

View Full Version : Прическа



musicheto
06-20-2011, 19:58
Здравейте, искам да си сменя прическата, но не съм много наясно с някои неща :-D ии искам да ви попитам има ли разлика между степени и етажи?

Благодаря предварително. :)

FuCKkK13
06-22-2011, 20:48
Здравейте, искам да си сменя прическата, но не съм много наясно с някои неща :-D ии искам да ви попитам има ли разлика между степени и етажи?

Благодаря предварително. :) няма :)

Filipova75
06-22-2011, 22:20
Не няма,едно и също е.

xSANYAx
06-23-2011, 06:34
Не няма,едно и също е.

+1

Josefinne
06-23-2011, 06:38
Тук искам да ти дам съвет за етажите. Ако косата ти е суха, особено в краищата, не си прави. Моята е такава и всички фризьори ми ги правят, защото е модерно, обаче на мен ми стои ужасно!

pressiana
06-23-2011, 13:39
Тук искам да ти дам съвет за етажите. Ако косата ти е суха, особено в краищата, не си прави. Моята е такава и всички фризьори ми ги правят, защото е модерно, обаче на мен ми стои ужасно!

Правят ти ги, а ти си седиш и си кротуваш на стола, така ли? 8-)
И това със сухите краища е глупост. Може да се използват милиони продукти. А не трябва да се правят етажи, само ако на самото лице не биха му отивали. Не виждам друга причина.. :?

LoveChocolate
06-23-2011, 14:13
Здравейте, искам да си сменя прическата, но не съм много наясно с някои неща :-D ии искам да ви попитам има ли разлика между степени и етажи?

Благодаря предварително. :)

няма разлика .. просто всеки го казва по различен начин :D

Josefinne
06-23-2011, 14:49
Тук искам да ти дам съвет за етажите. Ако косата ти е суха, особено в краищата, не си прави. Моята е такава и всички фризьори ми ги правят, защото е модерно, обаче на мен ми стои ужасно!

Правят ти ги, а ти си седиш и си кротуваш на стола, така ли? 8-)
И това със сухите краища е глупост. Може да се използват милиони продукти. А не трябва да се правят етажи, само ако на самото лице не биха му отивали. Не виждам друга причина.. :?

Да, точно така, правят ми ги, ако не кажа изрично, че не искам. :?
Предпочитам косата ми да си стои добре и без да й изливам един тон приглаждащи продукти, още повече нямам по половин ден всеки ден време да си я оправям.

pressiana
06-23-2011, 21:12
Тук искам да ти дам съвет за етажите. Ако косата ти е суха, особено в краищата, не си прави. Моята е такава и всички фризьори ми ги правят, защото е модерно, обаче на мен ми стои ужасно!

Правят ти ги, а ти си седиш и си кротуваш на стола, така ли? 8-)
И това със сухите краища е глупост. Може да се използват милиони продукти. А не трябва да се правят етажи, само ако на самото лице не биха му отивали. Не виждам друга причина.. :?

Да, точно така, правят ми ги, ако не кажа изрично, че не искам. :?
Предпочитам косата ми да си стои добре и без да й изливам един тон приглаждащи продукти, още повече нямам по половин ден всеки ден време да си я оправям.

На мен ми отнема 30 секунди да си сложа малко спрей и да я среша. 8-)