PDA

View Full Version : Тест за Спин, Сифилис, Гонорея и др.



toohardtolive
06-20-2011, 20:03
Здравейте на всички..
Интересува ме къде мога да си направя тест за голяма част от болестите, срещани при половата система на мъжа..
Не че имам някакви симптоми, но просто профилактично, понеже приятелката ми иска да си направим и 2мата ..
Става въпрос за София..
Ако можете да ми дадете някаква насока и цени.. ?!

Благодаря предварително!

NomNomNom
06-20-2011, 20:50
Няма нужда да ходите и двамата . Чукайте се без гума 1 месец и после да ходи само единия.
Инак, не знам.

naksdy
06-20-2011, 20:54
NomNomNom, както винаги си брутална 8-)

По темата:
За СПИН е безплатно, за останалото не знам. Виж иначе се заинтересувай от КАБКИС (http://www.unaids-bulgaria.org/index.php?magic=1.6)

Alekssandyr
06-20-2011, 20:54
Питай личния ти лекар, предполагам, че той би те насочил най-добре :)

Drako89
06-20-2011, 21:27
Няма нужда да ходите и двамата . Чукайте се без гума 1 месец и после да ходи само единия.
Инак, не знам.


За пореден път съм учуден на безграничната ти глупост...


Дано поне осъзнаваш какво правиш...


П.С.

Иди в някоя частна клиника!

RageAgainstTheMachine
06-21-2011, 06:42
Няма нужда да ходите и двамата . Чукайте се без гума 1 месец и после да ходи само единия.
Инак, не знам.


За пореден път съм учуден на безграничната ти глупост...


Дано поне осъзнаваш какво правиш...


П.С.

Иди в някоя частна клиника!

http://chinageeks.org/wp-content/uploads/2009/06/128347587844687500fail.jpg

dimitar_ak
06-21-2011, 06:45
Мен пък ме учудва недоверието, с което подхождате един към друг. Чак пък тестове.

NomNomNom
06-21-2011, 17:25
Няма нужда да ходите и двамата . Чукайте се без гума 1 месец и после да ходи само единия.
Инак, не знам.


За пореден път съм учуден на безграничната ти глупост...


Дано поне осъзнаваш какво правиш...



Ми не знам, аз с моите хора така правя . Баси , защо да се мъкнем и двамата . Няма смисъл, така и така ще сме си предали каквото сме имали .

Drako89
06-21-2011, 19:25
Няма нужда да ходите и двамата . Чукайте се без гума 1 месец и после да ходи само единия.
Инак, не знам.


За пореден път съм учуден на безграничната ти глупост...


Дано поне осъзнаваш какво правиш...



Ми не знам, аз с моите хора така правя . Баси , защо да се мъкнем и двамата . Няма смисъл, така и така ще сме си предали каквото сме имали .


Дано поне не ти се вързват на глупостите...


Понякога не се ли замисляш, че можеш да навредиш непоправимо на някого?

Violenza
06-21-2011, 19:39
Мен пък ме учудва недоверието, с което подхождате един към друг. Чак пък тестове.
Даже подхождат много отговорно. Ако са отскоро заедно за какво доверие да говорим?
Съжалявам, че не мога да помогна по темата, не съм от София.

toohardtolive
06-21-2011, 20:37
Благодаря на тези, които дадоха адекватни мнения по въпроса..
Значи за това с доверието няма проблем.. както тя вярва на мен, така и аз на нея.. но просто се притеснява да не би да име нещо.. в смисъл не говорим нали за Спин и прочие, ами някакви гъбични инфекции и т.н. появили се поради всестранни причини..
Като тя е единствоното момиче с което съм правил секс без презерватив.. и преди при други полови актове с други момичета никога не ми се е късал презерватив..
Има ги 100% вяра но искам да я оверя на 101%..
В смисъл нали едно е на думи да казваш Обичам те.. друго е да го доказваш..
Това е същото нещо ;)

Едва ли ще ме разберете, но аз когато кажа нещо го изпълнявам и го доказвам :)
И искам да затвърдя вярата й в мен...
Няма повод за притеснения, но един такъв документ, даващ отрицателен отговор ще дигне летвата много по-нависоко .. и ще бъде много по-добре.. :)