PDA

View Full Version : Кого ?



Cucuty19
06-20-2011, 23:25
....

BlindedAngel
06-21-2011, 04:23
Щом и с двамата си щастлива, тогава с който секса е по - хубав 8)

Markuss
06-21-2011, 09:27
Щом и с двамата си щастлива, тогава с който секса е по - хубав 8)
:lol: Малоум.

Авторке, представи си за момент какво всъщност искаш от хората в този форум. Пишеш 2 изречения и ни караш, да ти даваме съвет за толкова крехка ситуация. Бившият колко време ще се задържи в БГ или си остава тук. Какво ти липсва в сегашната връзка, че дори си мислиш за другия (освен, че явно на човек му е трудно да осъзнае значението на думата "достатъчно" и "задоволително")?! Секви въпроси като тези... напиши 1 хубава и разбираема тема, че да получиш и такива съвети. И под съвети имам предвид съвети - информация, която взимаш предвид, обмисляш и изакваш решението. Не да чакаш някой да ти сервира отговора.

MaLkaTa_LaDy
06-21-2011, 10:57
Ако останеш с сегашния, постоянно ще мислиш за бившия.

BlindedAngel
06-21-2011, 11:27
Щом и с двамата си щастлива, тогава с който секса е по - хубав 8)
:lol: Малоум.

Авторке, представи си за момент какво всъщност искаш от хората в този форум. Пишеш 2 изречения и ни караш, да ти даваме съвет за толкова крехка ситуация. Бившият колко време ще се задържи в БГ или си остава тук. Какво ти липсва в сегашната връзка, че дори си мислиш за другия (освен, че явно на човек му е трудно да осъзнае значението на думата "достатъчно" и "задоволително")?! Секви въпроси като тези... напиши 1 хубава и разбираема тема, че да получиш и такива съвети. И под съвети имам предвид съвети - информация, която взимаш предвид, обмисляш и изакваш решението. Не да чакаш някой да ти сервира отговора.

А стига бе, много ги разбираш... Ирония ?!?

ADMIRALKA14
06-21-2011, 11:52
И сама би могла да вземеш правилното решение. Един съвет. Никога не се повлиявай от мненията на хората във форума те не те познават (Да не говорим, че повечето са малоумници, които просто трупат мнения. Сигурна съм, че и сама виждаш това), не са наясно с чувствата ти, нито с тези на момчетата. Трябва сама да се изправиш срещу себе си и сама на себе си да си отговориш, какво искаш от живота, с кого би искала да продължиш напред. "Помогни си сам, за да ти помогне Господ" - Петър Дънов. Но все пак се замисли..Ако наистина обичаше Х , защо тогава се влюби в Z?
:)

Markuss
06-21-2011, 12:10
[quote="BlindedAngel"]А стига бе, много ги разбираш... Ирония ?!?
[quote]


Нямам нужда от разяснения дадени ми от тегавеещ глупак от псевдо характер :lol: . Разбирам ги очевидно повече от теб, нужно е само да погледнеш постовете ни. До твоя "съвет" би стигнало и циганче в подрастващите си години. Направо нз къде да се свия от неудобство като погледна подобни биологични единици като теб: цитирал най-големият изрод в подписа си, добре, че не е сред живите; снимал си частта от тялото, която и бездомен може да развие за минимално време, но очеизвадно с интелекта не си на ниво; съветите ти се ограничават до отваряне на кисело мляко или вадене на пръст от гъз, с извинение.. предполагам твое любимо занимание, но да не се отплесваме.
Следващият път, когато искаш да "наредиш" някого, понеже ти казал истината, която в твоя случай действително сигурно боли 8-) , първо се убеди, че наистина има за какво да го наредиш :lol:

BlindedAngel
06-21-2011, 13:36
Хубаво, че има тесногръди комплексари като тебе, които да разведряват обстановката.А относно "изрода" в подписа ми, човека си е го е казал много правилно и много добре.Явно си от типа хора, които смятат че всичко се постига с много труд и се дразниш на така наречените "тарикати".А относно аватара ми - много се радвам когато някой злобее така и почва да ме храни що съм си снимал корема и т.н.И вземи прочети малко за човешкото тяло и то как се развива и после говори, че всеки може да изкара 4 реда преса .Пред компа всички сте много силни и вилни :lol:

w0sh
06-21-2011, 14:44
:razz:

и за двамата.

pls continiue

Josefinne
06-21-2011, 15:33
Поискай и от двамата да ти дадат малко пространство, помисли си насаме със себе си и виж кой ти липсва повече. прецени си "за" и "против" и тогава им се обади да им съобщиш решението си. Не е нужно да знаят защо ги отбягваш или поне не сегашният ти приятел. На другото момче ( бившия ти) може да кажеш, че искаш да помислиш сериозно и да изтърпи една седмица без да ти звъни.

Markuss
06-21-2011, 15:51
Хубаво, че има тесногръди комплексари като тебе, които да разведряват обстановката.А относно "изрода" в подписа ми, човека си е го е казал много правилно и много добре.Явно си от типа хора, които смятат че всичко се постига с много труд и се дразниш на така наречените "тарикати".А относно аватара ми - много се радвам когато някой злобее така и почва да ме храни що съм си снимал корема и т.н.И вземи прочети малко за човешкото тяло и то как се развива и после говори, че всеки може да изкара 4 реда преса .Пред компа всички сте много силни и вилни :lol:
Тесногръд не знам как ме изкара, комплексар също хахахаха. Както гореспоменах, говоря само истината 8) .. не се ли уморихте, когато някой ви направи забележка, да го слагате автоматично в графата "комплексар" :lol: това доказва, че действително си кръгъл глупак. Аз не смятам, че всичко се постина с много труд, защото ми харесва, а просто защото е така. Това, че някой мързелив кретен, обичащ да се къпе в негатевизъм около себе си, краде всичко постигнато с труд, не го прави идол за възхищение. Но предполагам и ти спадаш към неговата графа и никак не съм шокиран, хахах.
Не съм те нахранил за снимката, явно си свикнал да се държат с теб лошичко, а? :lol: Казах, че и бездомник може да постигне това, с което ти явно толкова се гордееш, че си го залепил на аватара си. Все пак всички имаме кореми и гърди, никак не е готино (дори и за мадамите, повярвай) да го развяваш така и няма причина за възхищение (както казах постига се за отрицателно време с малко воля 8-) Завършил съм биология, така, че мерси за съвета ти, но няма какво да уча повече :lol: )

Виж, съвсем не се заяждам, нито.. ъъъм.. силея и вилнея пред клавиатурата, уверявам те, че съм преспокоен :lol: . Това, което направих е едно съвсем лекинко анализче на елементарната ти "личност". Със здраве :Д

BlindedAngel
06-21-2011, 19:58
Единствено говориш наизуст, но това е друга тема.Явно имаш ниска самооценка, щом така ми правиш забележка за аватара ми.Мен не ми пука кой какво ще си помисли, на мене ми харесва, а пък не живея и за другите.Виж за теб ако чуждото мнение е на първо място, то за мен е някаде към края.Но би ли ми обяснил кое е "готино" и кое не, че явно аз не му разбирам.Аз не съм го сложил за да съм "готин".И май май в живота страдаш от липса на внимание, щом тука така си позволяваш "анализи" да правиш при положение, че никой някои те е питал, нито нищо.Но няма проблем - като не можеш в живота, по форумите ще се доказваш.Е това вече със сигурност е готино.

peace95
06-21-2011, 20:26
И сама би могла да вземеш правилното решение. Един съвет. Никога не се повлиявай от мненията на хората във форума те не те познават (Да не говорим, че повечето са малоумници, които просто трупат мнения. Сигурна съм, че и сама виждаш това), не са наясно с чувствата ти, нито с тези на момчетата. Трябва сама да се изправиш срещу себе си и сама на себе си да си отговориш, какво искаш от живота, с кого би искала да продължиш напред. "Помогни си сам, за да ти помогне Господ" - Петър Дънов. Но все пак се замисли..Ако наистина обичаше Х , защо тогава се влюби в Z?
:)
+ 1 !

Markuss
06-21-2011, 21:22
Единствено говориш наизуст, но това е друга тема.Явно имаш ниска самооценка, щом така ми правиш забележка за аватара ми.Мен не ми пука кой какво ще си помисли, на мене ми харесва, а пък не живея и за другите.Виж за теб ако чуждото мнение е на първо място, то за мен е някаде към края.Но би ли ми обяснил кое е "готино" и кое не, че явно аз не му разбирам.Аз не съм го сложил за да съм "готин".И май май в живота страдаш от липса на внимание, щом тука така си позволяваш "анализи" да правиш при положение, че никой някои те е питал, нито нищо.Но няма проблем - като не можеш в живота, по форумите ще се доказваш.Е това вече със сигурност е готино.
Защо ти правя забележка за аватара отбелязах горе... ниската самооценка как стигна пак до нея, един бог знае 8-) . Ако не ти пукаше, нямаше изобщо да отговаряш на развлекателната ми дискусия, хаха, така че си спести неисканите оправдания. За мен ничие мнение, не е от особена тежест, пак си стигнал до извода по незнаен път.
Обясних ти кое не е готино и защо, но явно си от бавните :lol: . Да правиш елементарен анализ от подхвърлените ти късчета информация за някой си глупак с цел забавление непременно означава липса на внимание в живота... отново заключение без особена логика в него :-D . Никой не ме е питал, просто поставих една картинка на елементарен човек пред автора, за да може да придобие представа от къде ще почерпи съвет, ако питаш мен не от много добър кладенец. С доказването по форумите отново стъпи накриво, никъде из постовете си не съм намекнал за подобно нещо.
Виждаш ли, аз боравя само с информацията, която е пред мен. Не си измислям такава, за да прикрия колко малко сиво имам в главата си. На всичките ти въпроси вече е отговорено по-горе. Какви са мотивите ми - също е писано. Заключение - не си много умен. Факт 8)

п.п. и въпреки, че всичко почна просто като невинно отгатване от моя страна, с всеки следващ пост доказваш твърденията ми фън фън :-D

ThatsMe
06-21-2011, 22:31
Нещо ме кара мисля, че ако тръгнеш с новия ще мислиш за бившия, а ако тръгнеш с бившия ще съжаляваш, че си наранила новия. Sry, че те обърквам, но си дала малко информация... Ако дадеш повече може и да има по изчерпателни и задоволяващи се мнения.
Но за мен миналото си е минало при всички обстоятелства и за бившия от къде знаеш, че пак няма да го направи ???