PDA

View Full Version : Сутрешно тичане



Rolezzz
06-21-2011, 04:15
Как е по-добре да се тича сутрин? Аз знам, че е на гладен стомах но ме е страх да не вземе да ми стане лошо. Ще има ли някаква разлика ако взема нещо леко (малко естествено) колкото да не е без хич?

pencilwarrior
06-21-2011, 04:24
Как е по-добре да се тича сутрин? Аз знам, че е на гладен стомах но ме е страх да не вземе да ми стане лошо. Ще има ли някаква разлика ако взема нещо леко (малко естествено) колкото да не е без хич?

На гладно или само белтъчини, ако си приел, но без никакви въглехидрати щото те ще отидат за енергия и няма да гориш мазнини :)

DownloadVirus
06-21-2011, 07:03
Стига с тва сутрин бе хора :D Тичайте си 4-5 следобяд когато сме най-активни и до там :D Кви са тия неща са ;d

pencilwarrior
06-21-2011, 15:46
Стига с тва сутрин бе хора :D Тичайте си 4-5 следобяд когато сме най-активни и до там :D Кви са тия неща са ;d
Чувал съм, че сутрин кардиото е 200% по-ефективно поради ниските нива на инсулина. Не знам до колко е вярно.

UNITED2
06-21-2011, 16:08
Аз в момента нямам възможност сутрин (ще имам вече след даскалото :D ) и тичам вечер в 9 до към 10 и си ми е перфектно !
Преди 2 седмици тичах в 7 а преди 5 в 6 обаче сега е непоносима жега и нещо не ми се тича,а и много коли по пътя... вечер си ми е по приятно. :D
Пък и до колкото знам,тичането винаги е полезно така че.. :D

DownloadVirus
06-21-2011, 16:43
Стига с тва сутрин бе хора :D Тичайте си 4-5 следобяд когато сме най-активни и до там :D Кви са тия неща са ;d
Чувал съм, че сутрин кардиото е 200% по-ефективно поради ниските нива на инсулина. Не знам до колко е вярно.

Да бе.. То е готино ама ако ядеш квот да е дали сутрин дали следобед се тая !

SurfSky
06-21-2011, 16:46
А да попитам аз,какво се цели с бягането?Само горене на мазнини ли?

DA0Trooper
06-21-2011, 16:49
Стига с тва сутрин бе хора :D Тичайте си 4-5 следобяд когато сме най-активни и до там :D Кви са тия неща са ;d
Чувал съм, че сутрин кардиото е 200% по-ефективно поради ниските нива на инсулина. Не знам до колко е вярно.

Да бе.. То е готино ама ако ядеш квот да е дали сутрин дали следобед се тая !
да бе ама нали се сещаш ,че инсулина след въглехидратно ядене пак е висок! Затова се бяга сутрин като е нисък! Или 4 часа минимум след въглехидратно ядене!

pencilwarrior
06-21-2011, 16:52
Стига с тва сутрин бе хора :D Тичайте си 4-5 следобяд когато сме най-активни и до там :D Кви са тия неща са ;d
Чувал съм, че сутрин кардиото е 200% по-ефективно поради ниските нива на инсулина. Не знам до колко е вярно.

Да бе.. То е готино ама ако ядеш квот да е дали сутрин дали следобед се тая !

За празен стомах говорим.

DA0Trooper
06-21-2011, 16:54
стомаха ти никога не е празен, ама както и да е!
Аз ти говоря за инсулинов пик и инсулинов минимум, и това ,че белтъците не вдигат толкова инсулина.

DownloadVirus
06-21-2011, 17:29
Нямах предвид това! имах впредвид,че както и колкот си тичаш и когато като не ядеш както трябва куро в гъзецо и до там,сеш се ? :)

MakaronUduSHvaCH
06-23-2011, 22:25
Сутрешната пот е най-полезна за кожата и за уханието, което ще носите ... :lol: