PDA

View Full Version : проблем с морето и цикала



tsvet1999
06-21-2011, 08:59
на море съм от 5.07.11. до 12.07.11. а ще ми дойде на 13.07.11. има ли вероятност да ми дойде по рано от различния климат и ако ми дойде какво да правя ? не съм слагала тампони !!!

CherryBell13
06-21-2011, 10:53
Ако имаш цикъл отскоро, и ти е нередовен може да ти дойде по-рано или по-късно

FuCKkK13
06-21-2011, 10:58
Ако имаш цикъл отскоро, и ти е нередовен може да ти дойде по-рано или по-късно + 1 .. също както сама каза от климата може да ти се промени..ако евентуално ти дойде пиеш примерно сутринта 2/3 витамин С и вечерта и то спира.. поне на мен..ако не ти спре ще ти тече по-малко и ще можеш да влизаш във водата :) ..

tsvet1999
06-21-2011, 11:05
мерси :)
търся още съвети !!!

tsvet1999
06-21-2011, 11:07
с тампон ли да влизам или с превръзка ? :oops:

CherryBell13
06-21-2011, 11:15
По-добре с тампон! Превръзката ще се напой и ще изглежда като памперс :?

FuCKkK13
06-21-2011, 11:37
По-добре с тампон! Превръзката ще се напой и ще изглежда като памперс :? +1 превръзката е много ама много лоша идея :?

ADMIRALKA14
06-21-2011, 12:12
Такам.. Това наистина си е много неприятно, но не съм съгласна с витамин Ц-то, защото с ударни дози можеш само да намалиш кървенето, но не и да спре или да се измести цикъла. Но тези ударни дози не се препоръчват, тъй като имат неблагоприятен ефект върху организма ти. (А и бих искала да подчертая, че витамин Ц-то влияе различно на всеки организъм. На едни забавя цикъла а при други идва по бързо тоест за различните хора всичко е много относително. Дори и да си девствена ти препоръчвам тампоните "o.b. mini pro comfort", но задължително ги сменяй на 2-3 часа. Първоначално е възможно да ти се стори малко неприятно, но бързо се свиква. Ако желаеш можеш да използваш Примолут-Нор за него има много добри отзиви, но не се знае дали ще повлияе по този начин на теб както при други. Повтарям това, което написах по горе за различните хора всичко е много относително. Надявам се да съм помогнала :) .
Желая ти приятно прекарване на морето и успех с мисията.
Поздрави. :-P

FuCKkK13
06-21-2011, 12:33
Такам.. Това наистина си е много неприятно, но не съм съгласна с витамин Ц-то, защото с ударни дози можеш само да намалиш кървенето, но не и да спре или да се измести цикъла. Но тези ударни дози не се препоръчват, тъй като имат неблагоприятен ефект върху организма ти. (А и бих искала да подчертая, че витамин Ц-то влияе различно на всеки организъм. На едни забавя цикъла а при други идва по бързо тоест за различните хора всичко е много относително. Дори и да си девствена ти препоръчвам тампоните "o.b. mini pro comfort", но задължително ги сменяй на 2-3 часа. Първоначално е възможно да ти се стори малко неприятно, но бързо се свиква. Ако желаеш можеш да използваш Примолут-Нор за него има много добри отзиви, но не се знае дали ще повлияе по този начин на теб както при други. Повтарям това, което написах по горе за различните хора всичко е много относително. Надявам се да съм помогнала :) .
Желая ти приятно прекарване на морето и успех с мисията.
Поздрави. :-P напълно съм съгласна с теб... но това за витамин С го препоръчах, защото все пак ако й дойде ще го направи 1 път..а след това като ходи по басейни и т.н. ще търпи, но все пак морето е 1 път в годината - за това й го казах.. иначе и аз не съм съгласна да се взима много витамин С ..и аз явно съм от хората на които помага да им спре..и на повечето хора от витамин С им спира или намаля..има и хапчета за спиране на цикъла, но те се предписват от лекар и са за по-сложни случаи.. :)

tsvet1999
06-21-2011, 17:27
благодаря !
търся още информация !!! :)