PDA

View Full Version : Съвет



Vitro
06-21-2011, 09:43
Моля темата да бъде изтрита получих отговор на въпроса си. 8)

horacio
06-21-2011, 09:46
Е колкото и да я харесваш... не мисля, че трябва да се бъркаш в отношенията с гаджето й. Кофти е да си има гадже и ти да искаш да ходите на кафе. Очевидно избягва темата за излизането, не задълбавай повече.

Markuss
06-21-2011, 09:56
Това, което си написал остава впечатление, че не се интересува от теб, както и може би, че държи на приятеля си повече от това, да опита нещо непознато (камоли да се впусне). Кофти ситуацуя за теб. Съветът ми ще е да се оттеглиш и да не мътиш водата. След време като е свободна, спокойно можеш да запалиш пак мотора.

Vitro
06-21-2011, 10:03
Малко по различна е ситуацията но не искъм да я описвам тук. Прависте и аз така мисля. Може сега да пробвам с някое от другите момичета който ме харесват а когато има възможност да се пробвам и с нея. Мерси за съветите 8)

justasmile
06-21-2011, 10:10
Защо не пробваш просто да се сприятелиш повече с нея. Без никакви намеци, че я харесваш. С времето, не се знае, но и тя може да те хареса. От това, което си написал, разбирам, че тя те вижа като мачо. Не вижда нищо сериозно в теб. Покажи й, че може да разчита на теб.
А за това да не се бъркаш в отношенията и с гаджето - БЪРКАЙ СЕ. От къде знаеш - може след 10 години да се ожениш за това момиче. Ще си пропилееш шанса иначе :?