PDA

View Full Version : Ozzy Osbourne and Marilyn Manson



mitaka9333
06-21-2011, 11:12
И така.. ето ме отново реших този път да пусна темичка за Ози, тъй като е един от двамата ми любими изпълнители(първия е Менсън.) Харесвам Ози защото музиката му е много емоционална и дълбока. Текстовете са с дългок смисъл, а музиката виртуозна. В която държава да отиде предизвиква фурор само с присъствието си, ако можех да правя магии щях да направя него и Менсън безсмъртно за да може вечно да създават гениална музика. Казах си мнението .
Както виждате това е тема за ММ. Бих искал колкото може повече хора да си напишат мнението за него, било то и негативно. За мен той е гениален музикант. Сценичното му поведение и музиката му нямат нищо общо със истинското му АЗ. Моето мнение е че гинялните хора винаги са неразбрани от една определяна група хора. Това се дължи на факта че въпросната личност ММ е постигнал много повече от тях. Слушам ММ от осем годишен това означава от десет години за мен той е най-великият музикант, поставил съм си за цел преди да умра да се срещна с него.Сега ще съм много щстлив ако си кажете мнението по въпроса.
сега сте вие! :) :) :)