PDA

View Full Version : Какво означава това ;(



MuuSiiiCLooVeerr
06-21-2011, 18:06
:)

NomNomNom
06-21-2011, 18:09
Харесвам едно момче ... Аз съм 6 кл сега ще ставам 7 ,а той е 7 и ще става 8 .. Така де .. Добавих го във фейсбук още началото на Новата година някъде .. И днес той ме блокира .. Нямам идея защо ?!?! Ние с него дори не се познаваме .. Защо ще ме блокира ? .. Започвам да си мисля, че ме мрази но защо пък ? Няма логика, но все пак споделете мнението си :( :(
E , omg, нали знаеш , кога момчетата блокират момичета?
Когато са лъскали на нейни снимки , това е традиция.
Не го знаеш , ами си тръгнала по мъже, омг.
Омг , омг, омг
Не знам , на къде отива този свят :?

NeverBack
06-21-2011, 18:12
Мисля ,че няя интерес.

ThatsMe
06-21-2011, 18:13
може би, защото не те познава или е идиот

MuuSiiiCLooVeerr
06-21-2011, 18:14
Мисля ,че няя интерес.

Знам, че няма ... Но защо ще ме блокирва ей така изведнъж :cry:

ThatsMe
06-21-2011, 18:18
може да е чул лоши неща ... питай го в фасебоок

MuuSiiiCLooVeerr
06-21-2011, 18:19
може да е чул лоши неща ... питай го в фасебоок

Не мога .. Блокирал ме е и не мога да му гледам профила .. :cry:

cigarettekisses
06-21-2011, 18:24
или не те харесва и иска да не му досаждаш и т.н.,или защото не те познава.
ти пък кво се нервиш за глупости :D

Kallyn4eto
06-21-2011, 18:30
сигурно просто те е изтрил защото си е разчиствал приятелите и не си е спомнил откъде те познава или дали въобще те познава (нали каза че даже не се познавате)
ти какво очакваш като не се познавате? да почне да ти пише сърчица по стената ли? :D

MuuSiiiCLooVeerr
06-21-2011, 18:33
сигурно просто те е изтрил защото си е разчиствал приятелите и не си е спомнил откъде те познава или дали въобще те познава (нали каза че даже не се познавате)
ти какво очакваш като не се познавате? да почне да ти пише сърчица по стената ли? :D

Всеки случай не съм очаквала да ме блокирва :)

MuRocLaW
06-21-2011, 19:28
Сигурно не те познава














или просто си му противна и не те харесва

ThatsMe
06-21-2011, 20:00
ако имате общ познат го накарай да ви запознае

zero
06-21-2011, 20:41
Е как няма да те махне ??? :shock:
Аз на скайпа си примерно водя профилактика доста често ...
Не ми треат некви геймъри от преди 5 години :shock:
Същата работа и с тебе, закво му е некво непознато момиче у фейсбука...
>> Апък ако знаеш аз как се ядосвам, някой когато ми иска приятелство във фейса => щом съм го приел се познаваме, а на улицата не ми казва здрасти -> не игнор следва, а едни дълги майни независимо от какъв пол е .. ругая го кат каруцар в очите му, не ме еебе пред кого го нареждам...
Последно се случи с една путка, тя братовчедка на един приятел учеше в моето даскало, знам я коя е и бла бла чудех се сигурно 2-3 дена дали да я приема, накрая викам "ААААААААДИ ..." и на др ден я виждам
"Здрасти .." А ? няма здрасти тей лии и пред приятелките и я нахраних :lol: :lol: :lol: оная "ама чакай" - НЯМА ЧАКАЙЙ - ВЗЕМИИИ :-)

ThatsMe
06-21-2011, 22:03
zero кефиш ме xDDDDDD
а за авторката КАКТО КАЗАХ НАМЕРИ НАЧИН ДА СЕ ЗАПОЗНАЕТЕ
смис изглеждаш ми като онези момичета, които преследват момче, което не ги познава и когато момчето пита коя си ти СЛЕД КАТО ЗАБЕЛЕЖИ, те припадат и крещят как не ме познаваш бе !

Kallyn4eto
06-21-2011, 23:12
Е как няма да те махне ??? :shock:
Аз на скайпа си примерно водя профилактика доста често ...
Не ми треат некви геймъри от преди 5 години :shock:
Същата работа и с тебе, закво му е некво непознато момиче у фейсбука...
>> Апък ако знаеш аз как се ядосвам, някой когато ми иска приятелство във фейса => щом съм го приел се познаваме, а на улицата не ми казва здрасти -> не игнор следва, а едни дълги майни независимо от какъв пол е .. ругая го кат каруцар в очите му, не ме еебе пред кого го нареждам...
Последно се случи с една п***а, тя братовчедка на един приятел учеше в моето даскало, знам я коя е и бла бла чудех се сигурно 2-3 дена дали да я приема, накрая викам "ААААААААДИ ..." и на др ден я виждам
"Здрасти .." А ? няма здрасти тей лии и пред приятелките и я нахраних :lol: :lol: :lol: оная "ама чакай" - НЯМА ЧАКАЙЙ - ВЗЕМИИИ :-)

ахахах няма такъв коментар :D

MuuSiiiCLooVeerr
06-22-2011, 09:05
Мс за отговорите :) :)

Niakoitam
06-22-2011, 10:56
Най-вероятно просто е разчиствал приятелите си, защото не държи да трупа рейтинг, а иска да има малко, но истински хора, с които може да си общува. И аз трябва да го направя това някога.Чудя се за чии им е на някой хора да ми пращат покани като след това един коментар не пишат...даже и харесвания от тях няма. Просто си ми седят така да се вижда по-голям размер от приятели в листата ми. А иначе част от тях познавам и някой не ме поздравяват на улицата. Други пък аз ги добавям. Е, има някои, които като че ли се притесняват или се чувстват по високо от мен знам ли да ми отговорят. Приятели няма що.Едно момиче ми каза че не си триела приятелите, които не са и нужни, защото щяло да и се намали числото с приятели. Ами дреме ми пък за този рейтинг. Досега не съм трил единствено, защото си мисля че може да стане ситуация, в която да се сприятели, с някой, който засега само ми пълни листата. Някои ме и изтриват след време при положение че част от тях сами са ми пратили покана за приятелство. Еми сега. Голяма част дори не ги забелязвам или забелязвам след доста дълго време че вече не сме приятели. Но така е когато не си общуваш с даден човек. Може би така е станало и с теб при това момче. :)

forside1
06-22-2011, 11:04
лапешка работа, блокирал те от някакъв сайт , вземи се в ръце и виж хората какви проблеми имат :)

MuuSiiiCLooVeerr
06-23-2011, 03:53
лапешка работа, блокирал те от някакъв сайт , вземи се в ръце и виж хората какви проблеми имат :)

Мислех ,че това е сайт за споделяне на всякакви проблеми без значение какви са

badsector
06-23-2011, 11:14
...И днес той ме блокира .. Нямам идея защо ?!?! ...
За да те накара да му обърнеш внимание.

...водя профилактика доста често ...
Не ми треат некви геймъри от преди 5 години...
Бах т'ва "често" на 5 години...

MuuSiiiCLooVeerr
06-24-2011, 06:44
Мс отново за отговорите :)

Hilary_
06-24-2011, 06:48
Е как няма да те махне ??? :shock:
Аз на скайпа си примерно водя профилактика доста често ...
Не ми треат некви геймъри от преди 5 години :shock:
Същата работа и с тебе, закво му е некво непознато момиче у фейсбука...
>> Апък ако знаеш аз как се ядосвам, някой когато ми иска приятелство във фейса => щом съм го приел се познаваме, а на улицата не ми казва здрасти -> не игнор следва, а едни дълги майни независимо от какъв пол е .. ругая го кат каруцар в очите му, не ме еебе пред кого го нареждам...
Последно се случи с една п***а, тя братовчедка на един приятел учеше в моето даскало, знам я коя е и бла бла чудех се сигурно 2-3 дена дали да я приема, накрая викам "ААААААААДИ ..." и на др ден я виждам
"Здрасти .." А ? няма здрасти тей лии и пред приятелките и я нахраних :lol: :lol: :lol: оная "ама чакай" - НЯМА ЧАКАЙЙ - ВЗЕМИИИ :-)
хохоооооооооо ... NICEE :razz: :razz: :razz: :razz:


Иначе вариантите са или, че не те знае коя си и те е махнал, или просто след като не си пишете, не се поздравявате за к'во си му? .. 8-)
Ако толкова държиш да стане нещо - просто next time го заговори нещо на ебавка .. завържи някъв разговор .. :-o

tsvet1999
06-24-2011, 07:16
Мисля че си е преглеждал абонатите и е видял 4е не те познава и затова те е блокирал ! Пробвай втори път и му обясни коя си ! УСПЕХ :) !!!

MuuSiiiCLooVeerr
06-25-2011, 09:55
Мисля че си е преглеждал абонатите и е видял 4е не те познава и затова те е блокирал ! Пробвай втори път и му обясни коя си ! УСПЕХ :) !!!

мс ще пробвам .. Благодаря и на останалите :)

eXxXciTeD
06-25-2011, 10:13
сигурно просто те е изтрил защото си е разчиствал приятелите и не си е спомнил откъде те познава или дали въобще те познава (нали каза че даже не се познавате)
ти какво очакваш като не се познавате? да почне да ти пише сърчица по стената ли? :D

elizabethg
06-25-2011, 10:30
Просто е решил,че има много хора в приятели,които не му трябват и е решил да ги разчисти.Теб също те е добавил в този списък,защото дори не се познавате и така...

tanch3t093
06-25-2011, 10:38
НЯМА ЧАКАЙЙ - ВЗЕМИИИ :-)
:razz: :razz: :razz:

rossituy
06-25-2011, 15:20
Когато го видиш по улицата ходи да се запознае6 с него . Амаа не някво банално амии примерно ,, Ейй Здравей , аз ти бях пратила покана в ФБ '' илии нещо подобно (: Успехх

SuNsEt
06-25-2011, 15:23
Тва няква тема бъзик ли е?

MuuSiiiCLooVeerr
06-25-2011, 17:42
Тва няква тема бъзик ли е?

Не :D

skykiss
06-25-2011, 19:13
пхааа ;дд ненененненее ;дд няма такава .. незнам какво да кажа :дд ми въри му забий 2 шамара и го питай е ;дд xdd хауахуахаух ;дд нененене :ДД;ддд закво си му извинявай ? ;дд смсл .. не ме разбирай погрешно ама ;дд .. някак си .. ;дд сякаш , че трагедия няква ;Дд
:razz:

IseeDEADbodies
06-25-2011, 19:32
and again...
http://lolpics.se/pics/482.jpg

MuuSiiiCLooVeerr
06-26-2011, 06:48
пхааа ;дд ненененненее ;дд няма такава .. незнам какво да кажа :дд ми въри му забий 2 шамара и го питай е ;дд xdd хауахуахаух ;дд нененене :ДД;ддд закво си му извинявай ? ;дд смсл .. не ме разбирай погрешно ама ;дд .. някак си .. ;дд сякаш , че трагедия няква ;Дд
:razz:

големи гадняри сте в тоз форум значи :x :( .. Не трябва ли всеки да сподели проблемите си .. Мислех, че сайта е затова .. :( :x

DarknessAngel
06-26-2011, 09:13
" Ние с него дори не се познаваме .. Защо ще ме блокира ? "
Мхм.
Запознай се с него и го питай.
8-)

scandalousLady
06-26-2011, 09:21
пхааа ;дд ненененненее ;дд няма такава .. незнам какво да кажа :дд ми въри му забий 2 шамара и го питай е ;дд xdd хауахуахаух ;дд нененене :ДД;ддд закво си му извинявай ? ;дд смсл .. не ме разбирай погрешно ама ;дд .. някак си .. ;дд сякаш , че трагедия няква ;Дд
:razz:

големи гадняри сте в тоз форум значи :x :( .. Не трябва ли всеки да сподели проблемите си .. Мислех, че сайта е затова .. :( :x

Еми мила и гадняри има :lol: [ не им обръщай внимание]. По темата : Пиши му лично,запознайте се.Успех :wink:

delly
06-26-2011, 10:20
сигурно просто те е изтрил защото си е разчиствал приятелите и не си е спомнил откъде те познава или дали въобще те познава (нали каза че даже не се познавате)
ти какво очакваш като не се познавате? да почне да ти пише сърчица по стената ли? :D

LeDa
06-27-2011, 17:15
Блокирал те е или те е махнал от приятели? Защото, ако не можеш да му гледаш профила, може просто да си го е изтрил. А ако те е блокирал наистина, най-вероятно е, защото си споделила с 54767 човека колко е як дрън-дрън, и до него и стигнало, че си някаква вманиачена, и аз бих те блокирала.

prout1
06-27-2011, 18:17
Авторке, ти си умопомрачително зле. Ама уникаааално зле. Как не те е срам да задаваш толкова малоумни въпроси във форум, който се чете от цяла България? Че дори не се и усещаш колко си жалка.
Изтрил те е защото НЕ ТЕ ПОЗНАВА, тъпо същество такова, ти какво очакваш?! Край. Темата е за заключване.

MuuSiiiCLooVeerr
06-28-2011, 19:50
Авторке, ти си умопомрачително зле. Ама уникаааално зле. Как не те е срам да задаваш толкова малоумни въпроси във форум, който се чете от цяла България? Че дори не се и усещаш колко си жалка.
Изтрил те е защото НЕ ТЕ ПОЗНАВА, тъпо същество такова, ти какво очакваш?! Край. Темата е за заключване.

По-спокойно бе :-o ... Разбрах, че заради това ме е блокирал .. Успокой се :дд

4o4ina
06-28-2011, 20:22
чисти си приятелите у фейсбуко....

everythingisrelative
06-28-2011, 20:55
:D баси тъпата тема

MuuSiiiCLooVeerr
06-29-2011, 08:08
:D баси тъпата тема

Това го разбрах вече ...

alice13
06-29-2011, 12:14
споко , чиста сметка да се запознаеш с него и така ше се опраите. Явно не се е сетил коя си.. :)

MuuSiiiCLooVeerr
07-03-2011, 20:20
споко , чиста сметка да се запознаеш с него и така ше се опраите. Явно не се е сетил коя си.. :)

Дано да е така ... Мерсии на всичкии ^ ^ :)