PDA

View Full Version : Скраб или не?!



Pamaa
06-22-2011, 07:20
В понеделник ми изгоря лицето :? . Тази сутрин се събудих и за радост не ме болеше, но като отидох в банята. . О, ужас :shock: !! Цялата бях бяла, кожата ми беше започнала да се бели :( . Имам няколко въпроса:
>Да почистя ли лицето със скраб или може да се разрани :? ?
>Какво друго мога да направя :-D ?!

! Искам да отбележа, че съм със суха кожа и без хидратиращ крем не мога да живея, мажа се най-малко по 2 пъти на ден, когато НЯМАМ проблеми. Няма смисъл да споменавам за тези два дена колко пъти си слагах крем, защото бихте ме помислили за луда :lol: . Мисля, че стана яано, че коментари от сорта на "Мажи се с хидратиращ крем и ще се оправиш" биха ми били тотално БЕЗПОЛЕЗНИ ;-) .

TeenSpirit
06-22-2011, 07:37
По-добре го намажи с хидратиращ крем и не го почиствай с нищо за сега.


Едит: :lol: не ти прочетох целия пост...

Pamaa
06-22-2011, 07:55
Прочетох в една тема, че кожата се оправяла, след като се намаже с крем Здраве, обаче ми се стори съмнително, защото на самата капачка си пише "подсушаващо действие" :? .

sweetybebi
06-22-2011, 08:06
В понеделник ми изгоря лицето :? . Тази сутрин се събудих и за радост не ме болеше, но като отидох в банята. . О, ужас :shock: !! Цялата бях бяла, кожата ми беше започнала да се бели :( . Имам няколко въпроса:
>Да почистя ли лицето със скраб или може да се разрани :? ?
>Какво друго мога да направя :-D ?!

! Искам да отбележа, че съм със суха кожа и без хидратиращ крем не мога да живея, мажа се най-малко по 2 пъти на ден, когато НЯМАМ проблеми. Няма смисъл да споменавам за тези два дена колко пъти си слагах крем, защото бихте ме помислили за луда :lol: . Мисля, че стана яано, че коментари от сорта на "Мажи се с хидратиращ крем и ще се оправиш" биха ми били тотално БЕЗПОЛЕЗНИ ;-) .

Когато кожата ми изгаря винаги се мажа със зехтин или розова вода.. Кожата ти веднага ще се оправи ... :)

Pamaa
06-22-2011, 08:33
^^Благодаря ти :-) .
Обаче ще заместя зехтина с бадемово масло :twisted: .

ParisHilton
06-22-2011, 13:56
В понеделник ми изгоря лицето :? . Тази сутрин се събудих и за радост не ме болеше, но като отидох в банята. . О, ужас :shock: !! Цялата бях бяла, кожата ми беше започнала да се бели :( . Имам няколко въпроса:
>Да почистя ли лицето със скраб или може да се разрани :? ?
>Какво друго мога да направя :-D ?!

! Искам да отбележа, че съм със суха кожа и без хидратиращ крем не мога да живея, мажа се най-малко по 2 пъти на ден, когато НЯМАМ проблеми. Няма смисъл да споменавам за тези два дена колко пъти си слагах крем, защото бихте ме помислили за луда :lol: . Мисля, че стана яано, че коментари от сорта на "Мажи се с хидратиращ крем и ще се оправиш" биха ми били тотално БЕЗПОЛЕЗНИ ;-) .

Когато кожата ми изгаря винаги се мажа със зехтин или розова вода.. Кожата ти веднага ще се оправи ... :)

Pamaa
06-22-2011, 20:40
От бадемовото масло веднага се отпусна и определено не исглежда все едно са ми заляли лицето с восък.
Сега стискам палци да не започне да се бели на люспи, че ще стана на петна :D .