PDA

View Full Version : Стокова борса



reperw
06-22-2011, 08:21
Такамм аз съм на 18 и имам някфи пари около 1000 и искам да играя на стоковата борса,но не знам как става и искам да попитам има ли някой в този форум запознат с нещата и ако може да ми каже как става ??

dimitar_ak
06-22-2011, 08:57
Можеш чрез някой FOREX сайт, но ако нямаш опит бързичко ще ги изхарчиш.

reperw
06-22-2011, 09:09
Можеш чрез някой FOREX сайт, но ако нямаш опит бързичко ще ги изхарчиш.

Нали за това искам някой ако може да каже от каде мога да се науча...

Auriss
06-22-2011, 13:17
http://www.trader.bg/

Отваряш демо сметка (безплатна е и с вуртуални пари) , четеш яко форуми и уебсайтове ,посветени на Форекс търговията и да се надяваме ще ти се отдаде. Все пак - пробвай с демо сметката - първата сигурно ще ти е епик фейл ,но ако искаш да се учиш - практика му е майката

kalpazanka
06-26-2011, 11:30
^Даже и курсове организират хората, така че можеш да се поограмотиш.

Isildur
06-26-2011, 20:25
Това де го пише в нет-а не е много от полза,защото едвали някой ей така без пари ще ти казва как да правиш самият ти.

Имам близък приятел които се занимава със фондова борса и изкарва много,много арни пари.НО това не е за всеки мен лично не ме кефи,и някак си не се чувствам сигурен там.
Ако искаш мога да съдействам,но пак казвам той се занимава със фондова борса и то доста на "дълбоко" и особено когато нямаш 18 едвали ще иска да ти се отзове...все пак ако искаш ще го питам.

InnoraX
06-29-2011, 18:34
http://www.trader.bg/

Отваряш демо сметка (безплатна е и с вуртуални пари) , четеш яко форуми и уебсайтове ,посветени на Форекс търговията и да се надяваме ще ти се отдаде. Все пак - пробвай с демо сметката - първата сигурно ще ти е епик фейл ,но ако искаш да се учиш - практика му е майката

http://www.trader.bg/
Много съм съгласен. Наскоро се регистрирах и в момента имам макар и минимален напредък, без да губя нищо. Онлайн търговия с виртуални пари е перфектното начало :)

kalpazanka
07-01-2011, 12:22
^Приятелят ми си рестартира сметката заради спада в цената на златото. Така че, като се хвалиш, чукай на дърво. ;)

nterziev
07-16-2011, 12:59
Здравей!Извинявай,че отговарям късно в темата,но се рових и ми стана интересно да ти помогна и аз.Значи 1000 лв. са си прекрасна начална инвестиция в форекс,но ако не и запознат с това,което ще вършиш по-добре не рискувай!

1.Много важно е да знаеш английски език(поне от обща основа).
2.Отвори гугъл,напиши форекс - запознай се с основата на този вид бизнес,рискове,тактики и т.н.
3.Както споделиха по-горе открий си демо сметка в някой български сайт като за начало и търгувай няколко месеца.

Ако си решила да инвестираш 1000 лева ти трябва поне 1 год. обучение,защото колкото и да си мислим,че е лесно,че просто цъкаме buy и sell но не е така.А 1000лв. са си доста сериозен нач. капитал и ако ги изгубиш ще е лошо :)

Аз от 3-4 год. се занимавам с бизнес в интернет,но от чисто обучаваща идея.На 16 съм и нямам право все още да се занимавам с такива работи,затова пък колкото по-рано започна да се уча,все пак до 18 год. ще уча още 2,тоест около 6 год. опит ще имам с бизнеса онлайн и особено с форекс.Като се надявам да започна добре :)

Поздрави и успех в търгуването!