PDA

View Full Version : Мнооо мразя свидливи хора ...



zero
06-22-2011, 10:13
Е тва вече бие всички рекорди !!!
Мноо свидливи хора има ....
Пичовете си разработили некви теми по физика (индивидуално - всеки за себе си), взели са си изпита, темите им вече не им трябват, ноо пък аз имам нужда от 18-20 теми от тяхните иии и двамата се скръндзеят да дадът ...
Накрая единия го навих да ми ги прати заа 1 шише водка ама другия треаше да ми ги снима ииии сега се цънцърей и заради него ... снимал ги темите от 2 метра ..
Иии ми вика "аз ги разчитам бе" ....
Ибааааахти хората .. аз като имам тестове, отговори давам, те кат имат нещо - стискат са ... иби му майката напрао ме разбиха :shock:
За какъв хуй са му тия теми ...
аз съм си разработил 35 теми сам, чее след тва освен за спомен - няма да ми треат за друго ...
Бахтиии изруда !!!

Fiction7577
06-22-2011, 10:27
Много хора са така, не се впечатлявай. :)

zero
06-22-2011, 10:53
Офф майка му да еба ... ... ... думи нямам пак ще ме скъсат ииии тогава вече ще се развихря и ще еба майката на всичките уръфляци :smt067 :smt071 :smt068
Иам 4 дена иии 20 теми за научаване ... тва е непосилно за мен ...
някой ако си мисли, че след 8-9 дена учене по цял ден, че може да издържи още 4 дена пак по цял ден ... жестоко се лъже :X
Очите ми са мътни, изражението ми е смотано, целия съм се усмотанил ;(
Блед съм, нервен съм, главате ме боли ...
Простооо се опитвам да се справя с нещо непосилно за моите възможности ...
няма да се дам без бой, нооо то просто си е абсурдна задача :X

Nam3less3
06-22-2011, 11:24
По принцип не са длъжни да дават нищо(не знам дали си им помагал), а и може да разсъждават тъй - "за кво да си давам положения труд на някой, който нищо не е свършил и иска наготово да получи всичко?"
Не казвам, че това е вярно де.

Chacho
06-22-2011, 11:55
По какво са темите, които ти трябват?

zero
06-22-2011, 12:46
по физика ...
>> тия които ми ги даде ми свършиха чудесна работа, ноо само тия, които си пасваха с моят конспект, понеже учим и глупости като хидродинамика, термодинамика иии всичките му измишльотини там ..



По принцип не са длъжни да дават нищо(не знам дали си им помагал), а и може да разсъждават тъй - "за кво да си давам положения труд на някой, който нищо не е свършил и иска наготово да получи всичко?"
Не казвам, че това е вярно де.


Ооо бъди сигурен/на, че съм го правил ;)
Дори по време на контролна работа на единия съм му правил половината, а а на мене като ми потрябва някой въпрос - нито думичка не каза ...
Дадох муу целите вариянти с отговорите по математика - пак сигурно нищо не съм му дал ... абе сумати работи съм вършел за него (и той е вършил за мене, нооо като цяло само когато има келипир от цялата работа) ... аман от скръндзи !

sToyAncHo
06-22-2011, 13:22
Следващия път като те помоли нещо му напомни за тези теми и как той не ти ги е дал, покажи му :smt097 и му кажи "Оправяй се!". Можеш да се замислиш, дали този ти е наистина приятел :)

Rolezzz
06-22-2011, 13:32
Напомни му за времето когато ти си му помагал.Като не ти помогне му набий един плесник в зъбите и си ходи пък да ти се сърди после...

zero
06-22-2011, 13:51
Боя е най-лесната работа .. на него даже няма и какво да му бия 0.о
>> Даде ми той темите, но нали ви казвам в какъв вид ... колкото да се каже, че е дал нещо ... тц ... гледам да не се ядосвам за дреболиии
все ще вържа някак си 2та края :)
>> в края на краищата има матрици, има и куп вариянти, които са напълно възможни да ме измъкнат от положението ;)

zlatit0o
06-22-2011, 13:53
Божеее, почти всички които познавам са така. Следващият път и ти го изиграй ;)

Chacho
06-22-2011, 13:57
Точно в такъв напрегнат момент щеше да е добре да се отнесат отговорно. Сигурен съм, че zero му е все тая дали ще идат вместо него до магазина или не, но темите са си теми и изпитът си е изпит. Колеги са все пак, трябва да си помагат. Жалко, че има такива хора и то вече минаващи тинейджърските си години.

mArMaLaDkA
06-22-2011, 20:06
Очите ми са мътни, изражението ми е смотано, целия съм се усмотанил ;(


Култово. 8-)

Иначе вЕрно е ебати простотията да се стискат при положение, че са си взели вече изпита. Пък и това е физика - ужасна, мъчна, гадна, аз на училищно ниво едвам я избутвам, пък направо тръпки ме побиват, ако трябва да я изучавам по-задълбочено, че и изпит да имам. Стискам ти палци за изпита и пиши после, ако искаш как е минало. :)

Blab
06-22-2011, 21:42
//аз си споделям нещата, но това е защото работата ни е екипна;
иначе се чудя на всички, които учат нещо-си-в-университета, което явно не им се учи/безинтересно им е/отегчително, прочее. ако на човек не му се занимава с нещо, нека просто си намери друго, което го интригува;