PDA

View Full Version : Изстина към мен



malinenakruv
06-22-2011, 10:19
В началото приятелят ми много ме обичаше,ходеше ми след г*за,правеше всичко за мен,а аз бях лоша.Мина време аз се оправих,но лошият стана той.Винаги така си сменяме ролите когато аз се държа добре той се държи зле и обратното.Преди често се карахме и в момента той се държи по студено към мен,говорихме обясни ми,че вече не ме обича така силно както преди заради всичко което сме преживели,всичките караници и разправии каза,че това е убило до някаква степен любовта му.Вече не се караме,говорихме сериозно аз му обещах да се променя и да не правя така,да пробваме и да видим какво ще стане.Какво мислите има ли шанс чувствата му да се засилят както в началото или е безнадеждно?Чувала съм,че всяка връзка си има върхове и спадове,може ли да се оправи това положение.Не се държа гадно,правя всичко за него,повече аз го търся отколкото той а да не би да е заради това?Да съм му станала скучна и безинтересна,защото знае,че сега аз ходя след него и правя всичко за него?Посъветвайте ме за правилният подход,какво да направя,как да се държа за да се възвърнат чувствата му.Едва ли ако стана кучка както в началото ще ме обича пак така.Каза ми,че му е писнало,но щом е така защо тогава сега като се оправих не е всичко както преди?Моля ви за съвет,чувствам се ужасно не искам да го загубя,а с всеки изминал ден чувствата му охладняват...

gegata15
06-22-2011, 10:25
според мен, това е загубена кауза.
А и вълкът козината си мени, но нрава не ;)

BlindedAngel
06-22-2011, 10:28
Освободи го от присъствието си.Той човека ти го е казал, че не те обича.Най - вероятно е с тебе по навик.Като го раздавате тежко отначало винаги така се получава.Разделете си и занапред ще знаеш какво да НЕ правиш 8)

malinenakruv
06-22-2011, 10:29
Освободи го от присъствието си.Той човека ти го е казал, че не те обича.Най - вероятно е с тебе по навик.Като го раздавате тежко отначало винаги така се получава.Разделете си и занапред ще знаеш какво да НЕ правиш 8)


Не ми е казал,че не ме обича,а че просто не ме обича толкова силно както преди,смисъл,че ми нямал мерак както в началото,отначало като ме видеше всичко му светваше,а сега не е толкова въодушевен.

BlindedAngel
06-22-2011, 10:33
Е ти какво искаш да ти каже ? Че въобще не те обича и после нали ще трябва да те гледа как ревеш и изпадаш в кризи.По тънката ти го е казал пича, ама ти не си се усетила :)

RoSKo0o0
06-22-2011, 10:35
Всичко се връща ;)

malinenakruv
06-22-2011, 10:38
Всичко се връща ;)


да,това ми е ясно,това на нас ни е редуване,аз като имам по слаби чувства,той има силни и обратното.Но въпроса ми е дали ако продължавам да се държа добре,да бъда себе си и да не му вдигам скандали за лапешки истории ще се променят чувствата му към мен,има ли начин да започнем отначало,да разнообразя връзката ни и така нататък,кажете ми как да подходя кой е най-правилният начин,твърдо съм решена да се боря,не искам да го загубя просто не знам какво да направя :(

MaLkaTa_LaDy
06-22-2011, 10:41
Не се държа гадно,правя всичко за него,повече аз го търся отколкото той а да не би да е заради това?Да съм му станала скучна и безинтересна,защото знае,че сега аз ходя след него и правя всичко за него?
Иии удари на камък!
Ми да, станала си му скучна. Не знам ако спреш да изнасилваш отношенията ви, дали ще стане по-добре, но поне пробвай.
Каква кучка?! :shock: Нее, бъди си щастлива и баз неговото присъствие. Не го задушавай с обажданията си и остави лично пространство както за него, така и за себе си.

RoSKo0o0
06-22-2011, 10:42
Сега ще ти кажа моята гледна точка. Всичко ще свърши веднъж... караници, караници, "прехвърляне" на "връщането" всичко ще свърши едно. Моята любима фраза: "Всичко свършва веднъж, всичко преди това е просто прогрес". Не виждам как няма да му предоставяш караници или каквото и да е било. Просто не съм виждал, а не мисля, че ще видя подобна връзка. Винаги в една връзка има караници и то за най-глупавите работи се нараняваме най-много... Иначе може да се сетиш той как е действал при обратната ситуация. И ето ти един съвет от мен - бъди себе си каквото и да е (признавам си дори и аз не съм в момента себе си в моята връзка) и говори... когато има нещо, което те тормози или просто искаш да го кажеш, казвай... без говорене не става, но ако можеш да действаш без много приказки, ще е още по-добре ;)

TheBeliever
06-22-2011, 10:42
Подхода ви е бил детински в началото. "Аз бях лошата, после той беше лошия" - ами така е като се опитвате да се надцаквате вместо да бъдете екип.

Той като е давал всичко за теб ти си се държала като разлигавена пикла. Е как да не му се убие ентусиазма на човека.

Питаш как да върнеш нещата както са били? Никак. Той вече е разочарован и отблъснат от лапешките ти номера. Можеш само да се поучиш от грешките си и да не ги повтаряш със следващия.

ThatsMe
06-22-2011, 14:01
Покажи му, че го обичаш и го накарай да те обикне пак !

malinenakruv
06-22-2011, 14:18
Покажи му, че го обичаш и го накарай да те обикне пак !

Най-накрая едно позитивно мнение!Благодаря!И аз мисля,че това трябва да направя!

ThatsMe
06-22-2011, 14:23
радвам се ако съм помогнал :) И още нещо, бори се за него до край !

vikiraa
06-22-2011, 14:39
Времето ще покаже какво ще стане!
Може той отново да те обикне силно и да има happy end,но бъди готова и за раздяла...Защото няма смисъл да сте заедно ако няма чувства
Айде,успех! :P

fenkaaa
06-22-2011, 14:53
И аз съм така да се каже "лошата в нашата връзка" а той е този който прави всичко за мен.. Усещах,че някак си по едно време охладня.. питам го да не си ми изневерил,че се държиш така отдалечено от скоро време,а той ми казва "ти луда ли си,не стига че 100 пъти съм ти казвал,че на теб никога няма да ти го причиня,апък и знаеш,че преди работа се виждаме,след като свърша работа съм с тебе,прибирам се пиша ти веднага и си лягам.. " след което аз му казвам ами незнам нали в работата има тоалетни :D е естествено се пошегувах.. но неговото беше за няколко дни и сега си е пак същия,със същото мило държание :-) Но въпросът ми към теб е .. Отколко време сте заедно с твоето момче :? :)

Grommash
06-22-2011, 16:51
В началото приятелят ми много ме обичаше,ходеше ми след г*за,правеше всичко за мен,а аз бях лоша.

Сама си прави изводите..

horacio
06-22-2011, 18:05
ммм

Опитай се да се промениш, но това не е гаранция, че ще сте заедно.
Всъщност не се променяй. Това си си ти и щом той не те приема такава няма смисъл да се занимаваш.

shiv3r
06-22-2011, 18:23
И моята връзка по едното време беше същата,но не само че той се държеше хладно,ами и се карахме постоянно за супер детински неща.Скъсахме,но никой не можа да забрави другия,а и двамата се обичахме много и пак се събрахме.Сега пак започнахме по-често да се карме,но това вече е от липса на разнообразие.Съветът ми към теб е да започнеш да имаш свой личен живот.Излизай с приятелки,не се виждай само с него,а когато сте двамата измислете да се запавлявате с нещо което не сте правили до сега.Разнообразието може да засили чувствата му,ако все още има такива.Желая ти успех! :)

endzeit
06-22-2011, 22:13
Покажи му, че го обичаш и го накарай да те обикне пак !

Най-накрая едно позитивно мнение!Благодаря!И аз мисля,че това трябва да направя!
като му показваш колко много го обичаш ще го направиш още по-"силен" и ще изгуби още повече интерес.....но зависи от човека. дано се оправите

badsector
06-23-2011, 11:26
Щом ти е казал, че му е писнало, значи е така. А като ни писне нещо, търсим промяна.