PDA

View Full Version : Упражнения...



Carlisle
06-22-2011, 12:12
....за стимулиране на растежа на тялото или хранителен режим....каквото и да е да за уверичаване на ръста.

пп.:знам,че темата се пуска за n-ти път.

HatersAlwaysGonnaHate
06-22-2011, 12:13
DNA!

Carlisle
06-22-2011, 12:15
DNA!
Моля?Я дай пак на български.

ZipFail
06-22-2011, 12:21
ДНК. ^

Carlisle
06-22-2011, 12:24
Ег*ти песимиста!
Защоп пък трябва ДНК-то да оказва мак врияние като има десетки случаи когато днк-то не важи.Сега разбирам какво днк-а имат майка ти и баща ти.

DA0Trooper
06-22-2011, 13:05
най обичам така, хем с проблем хем отворковци! Щото колкото са високи ваще по-висок едва ли ще станеш! Не казвам ,че няма случаи обаче са рядкост, капиш?

Carlisle
06-22-2011, 13:47
Точно там е проблема,че не съм по-висок от родителите ми.
Неоправдания спам не ме прави отворко,само следя интересите си на мах.

HatersAlwaysGonnaHate
06-22-2011, 13:54
Точно там е проблема,че не съм по-висок от родителите ми.
Неоправдания спам не ме прави отворко,само следя интересите си на мах.

Еми на 99+% е ДНК-то :) Сега като искаш песимист ме наречи квото искаш,аз ти го казвам,това са научните доказтелства.

navar
06-22-2011, 13:58
има неща ,които не могат да бъдат променени-ръста,формата на мускулите,цвета на косата и очите..
и моля ви ,не почвайте -ама като тренираш баскетбол,ще станеш висок,виж бскетболистите..всъщност,в баскета успяват високите :) те така или иначе са щели да бъдат високи...

Chacho
06-22-2011, 14:00
има неща ,които не могат да бъдат променени-ръста,формата на мускулите,цвета на косата и очите..
и моля ви ,не почвайте -ама като тренираш баскетбол,ще станеш висок,виж бскетболистите..всъщност,в баскета успяват високите :) те така или иначе са щели да бъдат високи...

Именно. Дори да има някакъв ефект от спорта, 1-2 см за всичките години пот надали са от значение. Макар че изобщо не вярвам, че повлиява.

DA0Trooper
06-22-2011, 14:01
има неща ,които не могат да бъдат променени-ръста,формата на мускулите,цвета на косата и очите..
и моля ви ,не почвайте -ама като тренираш баскетбол,ще станеш висок,виж бскетболистите..всъщност,в баскета успяват високите :) те така или иначе са щели да бъдат високи...
не забравяй и волейбол :razz:

HatersAlwaysGonnaHate
06-22-2011, 14:01
има неща ,които не могат да бъдат променени-ръста,формата на мускулите,цвета на косата и очите..
и моля ви ,не почвайте -ама като тренираш баскетбол,ще станеш висок,виж бскетболистите..всъщност,в баскета успяват високите :) те така или иначе са щели да бъдат високи...

Всъщност цвета на косата и очите могат да бъдат променини!