PDA

View Full Version : възвръщане на сила след дълга контузия



cunt
06-22-2011, 13:15
една година не бях тренирал заради супер тежка контузия на ръката,носих гипсове глупости и тн ,сега вече ми се оправи но съм изгубил всякаква сила в дясната ръка,какви упражнения да правя за да възвърна силата си?

DA0Trooper
06-22-2011, 13:40
е кви? За бицепс за трицепс и за предмишница! За рамо предполагам, ако не е обездвижвана от лакъта няма да ти е много трудно! Не я натоварвай от начало с големи кг, ми изчакай месец два от как са ти махнали гипса и си наблюдавай кокалите, да не стане проблем :) Яж повече мляко ,за да ти се калцират костите!

HatersAlwaysGonnaHate
06-22-2011, 13:57
е кви? За бицепс за трицепс и за предмишница! За рамо предполагам, ако не е обездвижвана от лакъта няма да ти е много трудно! Не я натоварвай от начало с големи кг, ми изчакай месец два от как са ти махнали гипса и си наблюдавай кокалите, да не стане проблем :) Яж повече мляко ,за да ти се калцират костите!

Ако млякото не е вода ще е супер :D Сеш се :D

DA0Trooper
06-22-2011, 13:58
не не се сещам , не вървиш :)

cunt
06-22-2011, 15:19
ама проблема е в това,че не съм сигурен,че ръката ми ще издържи на това натоварване още от сега,а и все още ми е трудно да правя някои движения-например лицевите опори са ми доста трудни ,защото цялото натоварване отива в китката, а точно там ми беше контузията на ръката.

аз си мислех да почна да плувам,удачно ли ще е според вас?

DA0Trooper
06-22-2011, 15:22
ами да, общо взето. Но пак ще натоварваш китката. Почни да стискаш гумичка , от началото ще етрудно но ще заздрави малко предмишницата!

HatersAlwaysGonnaHate
06-22-2011, 16:00
не не се сещам , не вървиш :)

Ами най-добре се досети или прекрати тъпото НВД,че не ти се отразява добре :D