PDA

View Full Version : Различия в характерите



teamomiamor
06-22-2011, 15:03
---

fenkaaa
06-22-2011, 15:08
Не искам да те обидя,мразя този вид коментари,но ми направи впечатление - на 17 си, а малко неграмотно е написано,но незнам може да си бързала,както и да е.. По темата - моят приятел също е много мил,ревнив,постоянно ми тича след гъза.. в началото това ми харесваше,но вече 8 месеца сме заедно и не ми прави впечатление.. Аз съм на 16, а той на 20. Единствената разлика при нас е, че мен може понякога да ме дразни с това мило държание и тази "привързаност" към мен, но го обичам и го искам, какво мога да направя. Докато при теб има разлика в чувставата.. незнам :?

FuCKkK13
06-22-2011, 15:15
Имам проблем,до сега не очаквах тук някой да ми помогне по-някакъв начин сега също се съмнявам да стане не го приемай те лично но ако аз сама не си помогна то няма кой друг както и да е да се надява ме все пак,че може и да ми помогнете.От заглавието подразбирате всичко,ходи ме с това момче има няма 2,3 месеца признавам си в началото когато тръгнах ме аз не изпитвах чувства към него може би само влечение вероятно това ми беше грешката,но вече късно за връщане назад.В началото не се карахме различията в характера тогава все още не ни пречеха не сме имали проблеми но в един момент аз се промених започна да ме дразни държанието му дами държи сметка постоянно защо не му дигам телефона,ако му кажа нещо и след 10 минути му звънна и му кажа,че няма да може да се видим по някаква причина и той веднага започва да ми казва,че го лъжа.И в един момент ми омръзна и скъсахме.Не се чувствах на място беше ми гадно не защото го обичам може би защото привикнах към него не знам,както и да е сдобрих ме се след няколко дни.Но от както се сдобрих ме един,два дни няма да се караме и после пак следват скандалите.Просто той е прекалено влюбчив казва ми колко много ме обича и харесва в същото време ми го доказва но аз до последно не му вярвах на това което говори.Държи се прекалено мило,не си падам толкова нежна душа не ми пречи прекаленото много внимание което ми обръща,но много често започна да прекалява и да си позволява да ми държи сметка.Не съм такъв тип и не го позволявам това e друга причина да се караме за държанието ми все аз излизам виновна.Говорили сме си по тази тема няколко пъти но няма резултат.А сега може би аз започнах да изпитвам по силни чувства към него,но различията в мисленето ни , ни пречат и само двамата се нервираме взаимно да уточня че аз съм на 17 той на 20.Вероятно годините ни са проблема в мисленето той е прекалено зрял а аз още не съм се наживяла сигурно това е проблема той иска сериозна връзка а аз все още не искам и това пречи.Много от вас ще кажете да се раздели ме да и аз го искам но не мога не знам поради каква причина.Ще се радвам ако ми помогнете. :) ходи ме ? пише се ходиме как може да си на 17 и да пишеш така ? ... не те упреквам просто това наистина много ме дразни ..извинявай ако те обидих.. та сега към въпроса..явно не искаш да се разделиш с него защото си се привързала и си свикнала с него..по принцип противоположностите се привличат, но все пак трябва да имате общи неща в характера...защо не му кажеш всичко, което написа тук и му сподели, че така един вид те задушава от толкова внимание..за държането на сметка те разбирам НАПЪЛНО.. и аз не търпя някой да ми държи сметка..понякога може- но всеки ден да те подлага на кръстосан разпит с едва ли не ''какво яде еди кога си'' наистина е досадно и гадно .. кажи му всичко това..ако наистина те обича (както се подразбира от написаното) ще те разбере..понякога може да забравя и пак тук там да те пита нещо, но и ти го разбера..все пак в любовта се правят компромиси .. айде успех.. :)

ThatsMe
06-22-2011, 15:29
Седнете поговорете си и му кажи кое те дразни и да престане, и също така му кажи, че не искаш да се карате!

Abigoria
06-22-2011, 16:55
... ходи ме ? пише се ходиме как може да си на 17 и да пишеш така ? бла бла..

Всъщност се пише ходИМ.

w0sh
06-22-2011, 17:01
хахаха.

грамотници.

mArMaLaDkA
06-22-2011, 17:12
2-3 месеца не са нещо особено, сори. Признай си, че просто те кефи да ти обръщат внимание и да ти угаждат.

horacio
06-22-2011, 17:23
Научи се да пишеш.
Ок, разбирам да си я допуснала тази грешка 1 път...ноо...

Имам проблем,до сега не очаквах тук някой да ми помогне по-някакъв начин сега също се съмнявам да стане не го приемай те лично но ако аз сама не си помогна то няма кой друг както и да е да се надява ме все пак,че може и да ми помогнете.От заглавието подразбирате всичко,ходи ме с това момче има няма 2,3 месеца признавам си в началото когато тръгнах ме аз не изпитвах чувства към него може би само влечение вероятно това ми беше грешката,но вече късно за връщане назад.В началото не се карахме различията в характера тогава все още не ни пречеха не сме имали проблеми но в един момент аз се промених започна да ме дразни държанието му дами държи сметка постоянно защо не му дигам телефона,ако му кажа нещо и след 10 минути му звънна и му кажа,че няма да може да се видим по някаква причина и той веднага започва да ми казва,че го лъжа.И в един момент ми омръзна и скъсахме.Не се чувствах на място беше ми гадно не защото го обичам може би защото привикнах към него не знам,както и да е сдобрих ме се след няколко дни.Но от както се сдобрих ме един,два дни няма да се караме и после пак следват скандалите.Просто той е прекалено влюбчив казва ми колко много ме обича и харесва в същото време ми го доказва но аз до последно не му вярвах на това което говори.Държи се прекалено мило,не си падам толкова нежна душа не ми пречи прекаленото много внимание което ми обръща,но много често започна да прекалява и да си позволява да ми държи сметка.Не съм такъв тип и не го позволявам това e друга причина да се караме за държанието ми все аз излизам виновна.Говорили сме си по тази тема няколко пъти но няма резултат.А сега може би аз започнах да изпитвам по силни чувства към него,но различията в мисленето ни , ни пречат и само двамата се нервираме взаимно да уточня че аз съм на 17 той на 20.Вероятно годините ни са проблема в мисленето той е прекалено зрял а аз още не съм се наживяла сигурно това е проблема той иска сериозна връзка а аз все още не искам и това пречи.Много от вас ще кажете да се раздели ме да и аз го искам но не мога не знам поради каква причина.Ще се радвам ако ми помогнете

Neftochimic
06-22-2011, 17:37
"не че те обичам, просто свикнах с теб, без да го искам..." :-D

shiv3r
06-22-2011, 18:34
Седнете и поговорете,няма смисъл да искаш съвет за това.Колкото до различията,неможе да нямате нещо общо помежду си.И аз съм на 17 и моя приятел е на 20 и ние имаме различия,във всички връзки е така.

NomNomNom
06-22-2011, 19:01
1. Малоумници, стига с този правопис, бъркате ми в здравето.

2. И аз съм на 17 , и мойо е на 20 ( става на 21 след няколко дни, аз на 18 през ноември ), ако изобщо има значение.
Като бях на 12-13-14-15 си изкарах студентско и гимназиално в едно, ако се има в предвид житейски и любовен опит.
Разбираме се чудесно, защото аз съм трол, той е семи-трол . Той сега си намери много хубава работа , аз му бях даскалка преди това , инак и друга работа сега уж търся , и сме на едно дередже, както се казва. Той учи телекомуникации, аз се занимавам с мрежи - пак общо . И двамата имаме изградени навици за сериозна връзка , което прави нещата много лесни - почти няма разправии . Последно се карахме за един двоичен номер обърнат в десетичен вид ;д
Имаме големи разлики в разбиранията, усещат се рядко , но са като пропаст. И не е от възрастта , а от това в каква среда сме били /семейство .
Абе, тъпанари сме и двамата . Въпреки , че сме инати понякога , с малко хора мога да седна да цъкам цс , после да гледам рейуилиъмджонсън, смош , лонли айлънд и т.н.
И сме си свикнали много двамата , то аз съм свикнала нон-стоп да съм с някого по принцип , та ми е малко да се виждаме 5 дни и да спим заедно, от 7 примерно ;д Ако можехме и повече, щеше да е супер.

Заедно сме от около 3 месеца инак .
За вас не знам , направи си изводите дали се разбирате добре и помисли какво общо имате, дали от връзката ви има смисъл и т.н.
Спамнах мой'та история , защото явно си наборка и положението може да е сходно някой ден.

Ама, омг, някой да ми държи сметка, излетял е през прозореца.
Щом те критикува по отношение на мисленето ти и разбиранията ти , както и желанията , и съди прибързано + не ти вярва - значи на него не му е точно нещо.

Поговорете, друг начин няма.

mishet0
06-22-2011, 19:33
Като не го обичаш защо си с него?Той е супер мил и те обича,а ти се подиграваш с чувствата му!!!Защо след като ти дава всичко не го обичаш,винаги съм се чудила на такива хора.И сега последно не разбрах започнала ли си да изпитваш по силни чувства или какво?Винаги така става когато единия ходи след гъза на другия на първия му омръзва става му безинтересно щото си мисли,че му е в кърпа вързан!!Ама няма това е до едно време и на него ще му писне все някога...По думите ти разбирам,че получаваш толкова много,а не го оценяваш!А относно държането на сметка ти кво искаш да не те пита никога къде си,кво прайш,с кого си.. това са нормални въпроси какво толкова те дразни!Ти не се ли интересуваш от него,не го ли питаш такива неща?Ти ако не се интересуваш,явно на човека му пука!!!И щом се съмнява,че го лъжеш като му кажеш,че няма да стане да излезете значи има причина,явно си му дала повод за съмнения това не може да стане току-така...Прекалено много получавате и затова сте такива разглезени пикли,но рано или късно всичко се връща и един ден ще ревете като разберете кво сте имали до себе си и колко сте сбъркали като сте се отнасяли така!Мога да кажа само НЕДОРАСЛИ!Искал сериозна връзка,ми ти кво искаш да курвееш наляво надясно???Прави квото искаш то си е за твоя сметка,ама и твойто време ще дойде,някой ден и ти ще си на неговото място и ще страдаш!Само така ще ти дойде акъла в главата,докато не го изпиташ на собствен гръб няма да стане!