PDA

View Full Version : Обезкосмяване при мъжете/момчетата



Daisy11
06-22-2011, 15:31
Понеже всеки ден пускате тема,нормално ли е, гейско ли е, а на ръцете и т.н.
1. Мисля че не трябва да питате другите, а да решите сами дали да се обезкосмявате.
2. На различните момичета,раzлично им харесва, някои мислят че е мъжествено с косми,други че е гейско да се обескосмяваш,на трети им харесва, а на наякои им е все тая
3.Сега ще направя анкета да видим кое мнение преобладава.
Моете мнение е че ми е все тая 8-) , но ако някое мъж/момче почне да преклаява да мисли само за това или да вика вижте кви са ми гладки краката или да пита по форуми дали с кола маска или епилатор ( т.е. да обръща прекалено мн внимание на това )вече е педалско.

dunce
06-22-2011, 16:54
Аз моите започнах да ги бръсна, защото бяха прекалено дълги и гъсти, да не говорим, че с 3/4ти и къси дънки хич не седи. Ако не бях толкова космат надолу, друго щеше да е.
За ръцете съм против да се бръснат. То половината жени не ги бръснат, пък момче да видиш.. отврат.

"други че е гейско да се обескосмяваш" Е това е най-тъпото нещо, да вземем пък сега всички да ходим като горили а? Само за да не сме гейове...

xxKiFlAx
06-22-2011, 16:58
ръцете и краката- против!

TheBeliever
06-22-2011, 17:20
Има само две места по тялото на мъжа, които държа да са обезкосмени - подмишниците и интимните части. За останалото - не ми пука.

Честно казано ако видя момче с обезкосмени ръце доста ще се посмея. Но щом му харесва - да прави каквото ще.

OneInMillion
06-22-2011, 17:49
Аз моите започнах да ги бръсна, защото бяха прекалено дълги и гъсти, да не говорим, че с 3/4ти и къси дънки хич не седи. Ако не бях толкова космат надолу, друго щеше да е.
За ръцете съм против да се бръснат. То половината жени не ги бръснат, пък момче да видиш.. отврат.

"други че е гейско да се обескосмяваш" Е това е най-тъпото нещо, да вземем пък сега всички да ходим като горили а? Само за да не сме гейове...
+1

Kallyn4eto
06-22-2011, 18:15
Има само две места по тялото на мъжа, които държа да са обезкосмени - подмишниците и интимните части. За останалото - не ми пука.

Честно казано ако видя момче с обезкосмени ръце доста ще се посмея. Но щом му харесва - да прави каквото ще.

на същото мнение съм..

psych0
06-22-2011, 18:23
Има само две места по тялото на мъжа, които държа да са обезкосмени - подмишниците и интимните части. За останалото - не ми пука.

Честно казано ако видя момче с обезкосмени ръце доста ще се посмея. Но щом му харесва - да прави каквото ще.

на същото мнение съм..

DA0Trooper
06-22-2011, 18:27
според мене на краката е допустимо, щото е доста грозно ако са много гъсти. Иначе за ръцете т.н гърдите дори си е гейско