PDA

View Full Version : Момчета Риби (да отг момчета (може и момичета ;д))



kokosety
06-22-2011, 17:44
Ами, въпроса ми е какво ги впечатлява от пръв поглед, какво трябва да е момичето , че да ги впечатли!!!
Блг предварително!!!

П.п Споделяйте и мнения за тази зодия имали ли сте половинка Риби и т.н :grin: :grin:

TheBeliever
06-22-2011, 17:45
Имаш представа, че всеки човек има индивидуални предпочитания и те не се определят от подредбата на звездите, нали?

Wwwooow
06-22-2011, 17:48
трябва да е поетична,роматична и различна. :lol:
сериозно

kokosety
06-22-2011, 17:48
Имам предства,че и ако прочетеш за свойта зодия примерно ще откриеш колко е вярно. И съм откривала мн общо между характеристиката според зодията и характера на човека, който е тази зодия!!! И питам просто за д а ми отг, по възможност момчета риби или някой, който има опит с тях .. :-D :-D

jghgh
06-22-2011, 17:57
Яки са.
Но не може да ги "вържеш".
Непременно им давай свобода и изобщо не ги обсебвай - само така ще бъдат до теб и дори ще има притегателен ефект. Но в никакъв случай не им се сърди когато искат да са сами, с приятели или да не са при теб.
Тва са ми основните наблюдения, 'щото един бивш беше тъй, ама аз все правих сцени на ревност и ме напусна. Много си ценят личната свобода.
В замяна на тва няма други като тях. Риби са страхотнииииии. Влюбчиви и привързващи са, подкрепящи, романтични, awwwwwwwww <3
Бтв не понасят никакви сцени, драми и т.н. - много трябва да внимаваш с това, щото ако постоянно има скандали те ще избягат - обичат хармонията. Също тъй не трябва и да ги ревнуваш много, просто защото те се държат добре и приятелски с всички, не е изключено да имат много приятелки и близки отношения с момичета.
Това не значи че не са ти верни и не те обожават. Просто си искат свободата и контактите.


Да, малко съм в стереотипа, но и аз донякъде вярвам в зодиите.

kokosety
06-22-2011, 18:10
Яки са.
Но не може да ги "вържеш".
Непременно им давай свобода и изобщо не ги обсебвай - само така ще бъдат до теб и дори ще има притегателен ефект. Но в никакъв случай не им се сърди когато искат да са сами, с приятели или да не са при теб.
Тва са ми основните наблюдения, 'щото един бивш беше тъй, ама аз все правих сцени на ревност и ме напусна. Много си ценят личната свобода.
В замяна на тва няма други като тях. Риби са страхотнииииии. Влюбчиви и привързващи са, подкрепящи, романтични, awwwwwwwww <3
Бтв не понасят никакви сцени, драми и т.н. - много трябва да внимаваш с това, щото ако постоянно има скандали те ще избягат - обичат хармонията. Също тъй не трябва и да ги ревнуваш много, просто защото те се държат добре и приятелски с всички, не е изключено да имат много приятелки и близки отношения с момичета.
Това не значи че не са ти верни и не те обожават. Просто си искат свободата и контактите.


Да, малко съм в стереотипа, но и аз донякъде вярвам в зодиите.
Въпроса ми е от какво се впечатляват!!! Смисъл от пръв поглед преди да те опознаят

GossipGirl89
06-22-2011, 18:15
Имала съм половинка Риби - общо взето това, което е написала мацката пред мен е вярно. Влюбчиви са и се раздават, но много, ама наистина много, си ценят личната свобода. Ние имахме доста скандали относно това, че имаше навика да ме пренебрегва заради приятелите си и накрая естествено нещата не свършиха добре 8-) И други неща допринесоха, разбира се :) Абе като цяло са готини хора, но за себе си знам че не си пасвам с тях от любовна гледна точка. То с кой ли си пасвам изобщо :D

jghgh
06-22-2011, 18:21
Съжалявам, ама не мога да ти кажа от к'во се впечатляват. Факт е, че влюбят ли се, направо те носят на ръце ; ) Стига да им търпиш свободолюбивостта, но за мен те са най-перфектната зодия по това отношение - някак си няма как да не им вярваш, че са си само с теб, докато примерно едни Везни сякаш дразнят със свободолюбивостта си.

И т.н.

Вместо да слагаш по 100 удивителни, просто чети в Интернет за мъжете Риби. Винаги има отделен параграф за това какво харесват и какво ги впечатлява, респективно и какво ги отблъсква.

DiabolicalSoul
06-22-2011, 20:53
Имаш представа, че всеки човек има индивидуални предпочитания и те не се определят от подредбата на звездите, нали?ти колко си заблудеееннн :D

видях, че някой описва рибите по-долу и се зачудих: да не бъркаш с водолей?!?!?!?! щото тва описание със свободолюбието и приятелите и т.н. си е водолей в най-чистия му вид...... рибите са раними, отмъстителни, депресивни понякога и не е хубаво да се съчетават например с водолей, именно заради свободолюбието и широкия кръг от приятели на водолея, щото се почва една ревност и едно нещастие и драми (родителите ми са риба и водолей и аз съм водолей - та горе долу знам за кво става въпрос)

нз как да ги впечатлиш иначе, всички водни знаци са странни и чувствителни (трябва да си призная, че са и секси и чувствени).... абе що се занимавате с такива депресари - вижте въздушните знаци колко са по-забавни 8)

Fengom
06-22-2011, 21:38
какво ще ме впечатли ли ?!

Трябва момичето да е чувствително, чаровно ,да се отличава ... да не е като другите ... да е скромна ,мила и добра.
Не обичам простотията ,лиготията (когато е в повече).Мразя наперените, грубите, егоистите, материалистите ,лицемерите ,подигравчиите ,фантазьорите(макар и да ги изслушвам) ... тези които ме подценяват и тези които ми се бъркат в живота... ммммм мразя и да губя.

Хване ли ми окото някоя мацка ....... ще я гледам ,но смелост да направя първата крачка едва ли ще имам ... (защото съм риби ... срамежлив съм си,а недай си боже да ме отреже ... край !!!)

Първото което ще ме привлече ще са очите,усмивката ...
трябва да има едно такова добро излъчване. (рибите бързо се влюбват)

Настроението също ми се сменя доста бързо (поне при мен) така че внимавай (много сме нервни понякога)

Мълчалив съм и трудно се комуникира с мен ,но влезе ли ми под кожата давам всичко за нея !!!


:oops:

Blab
06-22-2011, 22:15
влюбят ли се, направо те носят на ръце ; )
да, това е основното качество/проявление на мъжа риби в любовна връзка.
ако телецът е домошар и склонен да бъде под чехъл, то рибите се оставят да бъдат въртени на малкото пръстче. кофти, ама нали.:Д

RoSKo0o0
06-22-2011, 22:50
оф кви зодии вие сте супееееер смотани и ограничени леееееш.... МНОГО ЗЛЕ

bebzgirl
06-22-2011, 23:39
Еми аз съм женска риби,ама все пак мисля,че мога да помогна. И да наистина доста сме влюбчиви (ся като се замисля,кво ли не съм давала за първите сии любовни романси),не знам кой каза долу че сме депресирани и т.н и ни сбърка с водолейте. Извинявай,ама майка ми е водолей и нямаме нищо общо. Много обича да ми се намесва в личното пространство,което ме дразни ама тва е отделен въпрос.

Та за авторката. Еми аз ще говоря от женска гледна точка. Едно момче 1во трябва да ме привлече с външен вид. Не говоря да е слязъл от корица на плейбой,просто да се потдържа и да ми допадне (тоест да ми е по вкуса). Дори да не ми допадне на външен вид никога не бих го отхвърлила,заради това. Най-много може да ме грабне с характер.Мразя момчета тип: Ходя с всяка,която видя. Ние рибите даваме много,но в замяна очакваме малко поне от другата страна. А ако ме отрежат,се е свършило ;дд ... Та намери общи теми на разговор с момчето,и не се прави на някаква много оборотна,или на някаква надута лигла-няма да му хареса. Просто бъди себе си ;)

УСПЕХ :-)

dontcare
06-29-2011, 12:07
Съжалявам, ама не мога да ти кажа от к'во се впечатляват. Факт е, че влюбят ли се, направо те носят на ръце ; ) Стига да им търпиш свободолюбивостта, но за мен те са най-перфектната зодия по това отношение - някак си няма как да не им вярваш, че са си само с теб, докато примерно едни Везни сякаш дразнят със свободолюбивостта си.
И т.н.
Вместо да слагаш по 100 удивителни, просто чети в Интернет за мъжете Риби. Винаги има отделен параграф за това какво харесват и какво ги впечатлява, респективно и какво ги отблъсква.

Подкрепям.

Разбира се,че нещата обаче не се свеждат до зодии.Е,освен ако не си някаква "врачка" и си предсказваш бъдещето и си знаеш кармата и трябва да се съобразяваш със звезди,зодии,дрън дрън.

Преди да се запозная с някого,най-напред ми прави впечатление косата (обичам дълги коси!) и усмивката (не обичам сдухльовци!).Преди обаче да се опознаем,вече след като сме се запознали обръщам внимение на държанието му и отношението към останалите.Е,освен ако не го занеш отпреди това и вече знаеш как се държи ии просто се запознавате по-късно..

Приятелят ми е Риби и е толкова всеотдаен,влюбчив,мил,добр чък.Ествено,че всичко си е индивидуално,но все пак не знам дали ще намеря друг ,който да се раздава толкова в името на връзката ни,за мен изобщо.Аз съм Телец ии малко трудно прощавам,имам променливи настроения,злопаметна съм и трудно ми минава,обаче при него е обратното.
Не знам при другите риби как стоят нещата. (:


Баси за кво изписах толкоз много,като нищо не казах?!

:D