PDA

View Full Version : Бати тъпото



eminemfenka
06-22-2011, 18:04
:D АА метнах око на едно момче визуално, ест. не съм му давала никакви намеци,че ме радва..нооо той , ъъъ оказа се пъълен задник :D
Тъпо държание, никаква форма на съобразителност,беден речник.. и изтърканите лафове,даже груб.. Не мога да повярвам, че има такива хора,които се държат тооолкова нелепо с почти непознати а и от женски пол, ужасТ.

Бива ли така 8-) :? :?

w0sh
06-22-2011, 18:06
не можа да предположиш, че от 6.7 милиарда души по света ще има и такива?

не всички можем да сме ерудирани и културни.

GossipGirl89
06-22-2011, 18:08
Това е жив пример, че външният вид доста често лъже :) Хора всякакви има, няма какво да им се възмущаваш.

eminemfenka
06-22-2011, 18:08
Аз съм позитивно настроен човек, а и не бих демонстрирала дръжание без мерки и маниери,простащина на почти непозната? 8)

horacio
06-22-2011, 18:10
Познавам такива хора и не са малко изобщо...

eminemfenka
06-22-2011, 18:10
Това е жив пример, че външният вид доста често лъже :) Хора всякакви има, няма какво да им се възмущаваш.

Аз не съм възлагала надежди, и да убедих се. Просто ми е жалка картинка :?

RoSKo0o0
06-22-2011, 18:13
не можа да предположиш, че от 6.7 милиарда души по света ще има и такива?

не всички можем да сме ерудирани и културни.

Не знаеш колко си прав!

ilia_92
06-22-2011, 19:22
Кофти шанс за пича - опитал се е да се направи на готин, а те е отблъснал по тази причина. Може би ако го поопознаеш ще разбереш че не е толкова лош, дори обратното, защото съм забелязал че ЕСТЕСТВЕНАТА красота (в случай че е готин) е и вътрешна /поне при момичетата/. Пробвай, рискуваш само време.

Това е само една гледна точка.
Успех!

onestar
06-22-2011, 22:04
Аз съм позитивно настроен човек, а и не бих демонстрирала дръжание без мерки и маниери,простащина на почти непозната? 8)

Просто е искал да ти направи впечатление.
Обаче в случая е избрал грешния начин...

RoSKo0o0
06-22-2011, 22:51
Такива ставаме заради вас! Щот сте кранти и смотани и после искате точни момчета, а като са пред вас ги преобразявате! Нали така?

badsector
06-23-2011, 11:22
Явно ти е влязал под кожата, щом чак тема пускаш за това. А неговата тактика е просто да търси секс и то от лесни момичета. Явно е решил, че ти си такава затова е действал по този начин. Вече с какво си му дала повод да мисли така, няма как да знаем.

eminemfenka
06-23-2011, 18:21
badsector

Далееече,далеече .. просто бях очудена от тъпото държание.
Както споменах не е ставало въпрос за ' лесна , трудна , симпатия , секс и пр. ' никакви намеци,нищо. Все пак сме почти непознати :)

Auriss
06-23-2011, 18:30
Толкова голям проблем ли щеше да е ако не го беше харесала ,или се опитваш нещо друго да ни кажеш ?

jghgh
06-23-2011, 18:33
Всички мнения дотук са доста стереотипни.
Никой ли не предполага, че момчето може да не е искало да я впечатлява, ми да си е простак по принцип?
о.0

musicinmyveins
06-23-2011, 20:22
странното е ,че забелязвам как се повече и повече момичета твърдят,че са отвратени от селяндури и се пак излизат с такива забиват се,че даже като скъсат с тях съжаляват самообвиняват се и драматизират,че едва ли не това е перфектния човек и като са го скъсали са направили най-голямата грешка в живота си....събират се отново и пак рев,че е селянин и простак... Все пак жените сте си виновни,че бивате привличани от простотията и грубоста...Колкото и да твърдите,че е гадно да са груби с вас това не променя факта,че в повечето случай ходите с мъже точна противоположност на това което уж искате....Все пак доста често срещано явление са простаците и селяните.Лично мен ме драЗни присъствието им....Все пак трябва малко гъвкавост и да се общува по някакъв начин и с такива хора...

ccdesigns
06-23-2011, 20:28
A как се казва това момче?

DiabolicalSoul
06-23-2011, 20:53
Кофти шанс за пича - опитал се е да се направи на готин, а те е отблъснал по тази причина. Може би ако го поопознаеш ще разбереш че не е толкова лош, дори обратното, защото съм забелязал че ЕСТЕСТВЕНАТА красота (в случай че е готин) е и вътрешна /поне при момичетата/. Пробвай, рискуваш само време.

Това е само една гледна точка.
Успех!поуката - дръжте се зле с момичетата, така си мислят, че сте некав загадъчен и искат да открият милото момченце, скрито надълбоко във вас........ къде по тъпо е да се държите ок с някое момиче, а тя да се ебе с някой келеш зад гърба Ви :D

umri
06-23-2011, 21:50
Въпреки всичко искаш да му теглиш една слива. Нали?