PDA

View Full Version : 3 дни глад?



SorrowEyes
06-22-2011, 20:31
Някъде тук прочетох, че след 3тия ден гладуване, започваш да не чувстваш глада, понеже пада кръвната захар.
Дали наистина е така и дали ще има този ефект или точно противоположния, след 3тия ден да се нахвърлиш като вълк на 1вото нещо, което видиш.

Чудя се дали да не го пробвам това, но ме е страх после, че няма да мога да контролирам апетита си, вместо да съм го потиснала.

Вие какво мислите ?

:)

icebulllet14
06-22-2011, 20:32
и за това пишеш в любов...

eclipse06
06-22-2011, 20:33
Мисля, че темата не е за раздел "Любов", освен ако не си влюбена в гладуването :)

w0sh
06-22-2011, 20:33
Не знам за третия ден, аз на третия час чувствам глада.

eclipse06
06-22-2011, 20:38
Не знам за третия ден, аз на третия час чувствам глада.

Въпросът е кога спираш да го чувстваш.

w0sh
06-22-2011, 20:41
Не знам за третия ден, аз на третия час чувствам глада.

Въпросът е кога спираш да го чувстваш.

като се наям.

Едит: сега реално.

Как ще спреш да чувстваш глада бе? това е основна физическа нужда на тялото. Може да спре да те боли стомаха, но ще ти става зле и ще отслабваш физически. Може да спрат да ти текат слюнките, но ще загубиш солта в тялото си и ще се дехидратираш много по-бързо....

eclipse06
06-22-2011, 20:43
Не знам за третия ден, аз на третия час чувствам глада.

Въпросът е кога спираш да го чувстваш.

като се наям.

Шокиращо

SorrowEyes
06-22-2011, 20:45
Леле, аз съвсем съм се отнесла вече.
Съжалявам за раздела, не знам къде съм глеадла!!!

ThisIsMe
06-22-2011, 21:06
Пълното гладуване изобщо не е добър вариант.Най-добре е да хапваш по малко от всичко и да спортуваш,ако искаш добър резултат.Да,при гладуване нивото на кръвната захар пада.
Продължавай в същия дух и скоро припадъците ще са често явление в ежедневието ти.Ще си съсипете здравето от нездравословни диети.

xBadxApple
06-22-2011, 21:19
^ Съгласен, даже много.

Да не говорим, че като лишаваш драстично тялото си от нещо, то винаги ще намери начин по-късно да си го навакса с обратен ракурс.

SorrowEyes
06-22-2011, 21:35
Пълното гладуване изобщо не е добър вариант.Най-добре е да хапваш по малко от всичко и да спортуваш,ако искаш добър резултат.Да,при гладуване нивото на кръвната захар пада.
Продължавай в същия дух и скоро припадъците ще са често явление в ежедневието ти.Ще си съсипете здравето от нездравословни диети.

Именно това имах предвид.
Ще ям в по-малки количества от нормалното и вероятно ще съм гладна на моаменти.
Иначе ще продължа да спотрувам, независимо с какво се храня.

Но пълно гладуване, и да искам, не мога.

ThisIsMe
06-22-2011, 21:39
Пълното гладуване изобщо не е добър вариант.Най-добре е да хапваш по малко от всичко и да спортуваш,ако искаш добър резултат.Да,при гладуване нивото на кръвната захар пада.
Продължавай в същия дух и скоро припадъците ще са често явление в ежедневието ти.Ще си съсипете здравето от нездравословни диети.

Именно това имах предвид.
Ще ям в по-малки количества от нормалното и вероятно ще съм гладна на моаменти.
Иначе ще продължа да спотрувам, независимо с какво се храня.

Но пълно гладуване, и да искам, не мога.

Ще ядеш по малко,но по-често+ спорт и няма да има проблем.

a1a2b3v
06-23-2011, 06:54
Не е важно колко ядеш, а какво ядеш. За да отслабнеш трябва да ядеш често, но за сметка на това ниско калорична храна и да спреш всякакви газирани напитки и такива с подсладители и оцветители изобищо(демек да пиеш минерална/чешмяна водица...)
И както вече казаха темата не е за тук...

IseeDEADbodies
06-23-2011, 07:01
И т'ва к'во общо има с любовта :-o

RageAgainstTheMachine
06-23-2011, 08:48
OMG и за какво кажи ми ти трябва да гладуваш ?!

alwaysnforever
06-23-2011, 09:27
Глада няма да ти помогне да свалиш килца. :)

Ssummerjam
06-23-2011, 10:42
ма любовен глад ли, че темата е тук? :lol: