PDA

View Full Version : първи път?



cool_angel
06-22-2011, 22:18
значи... почти на 18 г. съм и още не съм го правила... имам един приятел, с който в последно време си станахме много близки, денонощно си пишем, като се видим си говорим, всичко си споделяме (аз по принцип не се отпускам така пред много хора). От няколко месеца иска да го направим, аз все отказвам, но напоследък много взе да ме привлича и колкото и да му отказвам, все повече ме търси. Мислите ли, че ще е редно да го направя с него, при положение, че не ходим.. и той знае, че ще ми е първия?

SexPLozZiv
06-22-2011, 22:22
Ако ти го искаш, Направи го. Ноо гледай да е малко по-специално.. смисъл да не е просто е така за спорта... защото на теб ти е първи път и според мен трябва да е перфектната вечер завършила с див секс. Поне аз така го виждам :)

anonymous708973
06-23-2011, 06:22
И като не ходите, кво?

Достатъчно голяма ли си, за да знаеш рисковете и да се пазиш? Да. (Друг е въпросът дали наистина ги знаеш).
Привлича ли те човекът? Да.

Това е достатъчно.

RageAgainstTheMachine
06-23-2011, 08:37
И като не ходите, кво?

Достатъчно голяма ли си, за да знаеш рисковете и да се пазиш? Да. (Друг е въпросът дали наистина ги знаеш).
Привлича ли те човекът? Да.

Това е достатъчно.


И разбира се , ползвай презерватив , за да няма после , свърши върху канапето , може ли да забременея 8-)

dimitar_ak
06-23-2011, 08:46
Помисли дали си готова той да загуби интерес към теб след като те е имал.

xoxi
06-23-2011, 09:00
защото на теб ти е първи път и според мен трябва да е перфектната вечер завършила с див секс

Див секс още от първия път? Много ме съмнява :lol:
Ако тя е готова и е сигурна, че той ще е внимателен с нея, нека го направи. Да не тръгва с големи очаквания обаче, защото първият път не винаги се запомня с приятни усещания, емоции и т.н.

marilyn
06-23-2011, 09:34
Къде пише, че трябва да ходиш с някого за да правите секс??? Това ли те притеснява? Помисли си дали го харесваш, дали те привлича... А и си на 18 вече, не на 10 би трябвало сама да си направиш извод искаш ли да спиш с него или не.

Extremescream
06-23-2011, 10:04
значи... почти на 18 г. съм и още не съм го правила... имам един приятел, с който в последно време си станахме много близки, денонощно си пишем, като се видим си говорим, всичко си споделяме (аз по принцип не се отпускам така пред много хора). От няколко месеца иска да го направим, аз все отказвам, но напоследък много взе да ме привлича и колкото и да му отказвам, все повече ме търси. Мислите ли, че ще е редно да го направя с него, при положение, че не ходим.. и той знае, че ще ми е първия?

Щом сама не можеш да решиш, на мен ми се струва, че си още малка за тия работи. Това, че си на 18 нищо не значи. Животът си е твой, сама си решавай.

badsector
06-23-2011, 11:54
...колкото и да му отказвам, все повече ме търси...
:D Потвърждение на правилото, че колкото повече си искаш, толкова по-голяма вероятност има да си получиш.

Помисли дали си готова той да загуби интерес към теб след като те е имал.
Твърде вероятно.

Щом сама не можеш да решиш, на мен ми се струва, че си още малка за тия работи. Това, че си на 18 нищо не значи. Животът си е твой, сама си решавай.
Определено :!:

cool_angel
06-23-2011, 13:20
ами аз искам да го направя, защото му имам доверие и няма да разбере почти никой... а за интереса- има го още откакто се запознахме, ама аз в началото не изпитвах нищо към него и даже малко грубо му отказах и имаше известен период, в който не си и пишехме и тогава май разбрах, че може би изпитвам привличане... а на него не му е само за спорта, защото има някои приятелки, които само това чакат :D

AlokiNn
06-23-2011, 13:24
Колко си почти на 18.. само ти си знаеш ;) то и на 9 си почти на 18 ;д А по темата имаш си глава да мислиш ако го искаш го прави ако не си чакай още

fenkaaa
06-23-2011, 14:14
Според мен няма да е много правилен избор.. щом е толкова настоятелен на тема секс .. ясен ми е човека :) но ти си решавай..

SmilezZz
06-23-2011, 15:13
Според мен пък ,след като те нае*е,ще те зареже.. Но все пак ти си го познаваш,докато ние тука само можем да гадаем..
И все пак щом си на 18 - трябва сама да взимаш решенията.. Ако го искаш - направи го.. Но имай си едно на ум,че може повече да не те търси..