PDA

View Full Version : Просто приятели..



t0ni1
06-23-2011, 00:56
:P

eclipse06
06-23-2011, 06:37
Така. Първо на първо няма как да сте си "близки приятели" след една седмица познанство. Това не ти ли се струва малко съмнително? Момичето се е опитало да ти намекне, че нещата няма да се получат, поне според мен. Не знам причината каква е, но очевидно не иска отношенията ви да прерастнат в нещо по-голямо, а да си останат просто така. Явно и харесва компанията ти, но нищо повече. Ако тръгнеш да и се обясняваш в любов вероятността да я отблъснеш е много голяма. Ако си мислиш, че можеш по някакъв начин да я спечелиш, просто и покажи, че не е единственото момиче и не бъди толкова настоятелен в исканията си. Малко отчуждение не би било зле, но не таи огромни надежди :)

forside1
06-23-2011, 06:52
Щом не изпитва такива чувства каквито ти се искат на теб не я пришпорвай,няма смисъл да я отблъскваш и да я караш да се чувства зле. Излизайте си а ако нещо трябва да се случи,ще се случи и без да го планираш :)

t0ni1
06-23-2011, 09:04
:P

Ssummerjam
06-23-2011, 10:50
Чакай, ти от 2 срещи искаш да е безумно влюбена ли?! 8-) Бъдете си засега приятели, излизайте и си прекарвайте добре, пък след време симпатиите й може да прераснат в нещо по-голямо. :)

badsector
06-23-2011, 10:53
Щом те е сложила в графа "Приятели", значи нямаш особен шанс да се получат нещата. Дори и да станат за момента, периодично ще се появява някой, когото тя го слага в графа "секс" и ти ще си на второ място.

cigarettekisses
06-23-2011, 10:56
според мен ти си знаеш сам отговора..след като не искаш да сте такива добри приятели,просто й кажи,че искаш да сте нещо повече блябля..така или иначе нищо не губиш.

t0ni1
06-23-2011, 16:40
:P

BlindedAngel
06-23-2011, 16:45
Кофти подход имаш явно.Отдръпни се за известно време :)

sasha_90
06-23-2011, 17:15
Не я притискай.По-скоро от теб зависи как ще продължиш.Единият ти шанс е д продължиш да си й приятел, другият-да се отдалечиш от нея,докато преминат чувствата ти.Сам трябва да решиш кое е по-добре за теб.

cigarettekisses
06-23-2011, 17:34
Това е ясно..Въпроса е как да прдължа, да бъда близък приятел с нея или да се поотчужда малко..
продължи да бъдеш близък приятел с нея..ще се появят чувства сигурно,ако още ги няма..не може да си сигурен,по-добре я питай,когато прецениш,че е правилно.(:

umri
06-23-2011, 22:03
Вариант 2.

Файда от тая никаква, ако няма нещо повече, да я чукаш демек. Жените като цяло са useless, ако го няма това(чукането), колкото и трудно да ми е да го призная. Никакъв смисъл от приятелство с момиче, което искаш да еб'еш. Виж.. ако има супер голям мерак да ти пише домашните.. тогава може, иначе няма смисъл. Загуба на време. Все ще гледат как да извлечат нещо от теб, я услугичка, я нещо друго. Ти ще живееш с надеждата, че тя ще ти подари сливата си, но накрая ще си направил хилядите услуги и изхабил времето си, без нищо.

Тва е скапаната реалност.

Rookie
06-23-2011, 23:30
Откажи се, докато е време. Само ще се възползва от симпатиите ти към нея, и толкова.

t0ni1
06-24-2011, 00:52
:P

SisiStrange
06-24-2011, 05:44
Щом те е сложила в графа "Приятели", значи нямаш особен шанс да се получат нещата. Дори и да станат за момента, периодично ще се появява някой, когото тя го слага в графа "секс" и ти ще си на второ място.
Така е. При нас е лесно (а си мисля, че и при момчетата нещата стоят по горе долу същия начин), много бързо си правим преценките за това кого искаме. Имаш шанс, но е малък. Срещат се и случаи, когато момичето изведнъж го тресва прозрението, че Пешо всъщност е много хубав. На мен ми се е случвало нещо подобно. Не залагай много на това.

OnlyMeAndYou
06-24-2011, 06:20
Шанса да стане нещо повече между вас е малък, но го има. Ти сам си прецени дали имаш сили да се "бориш" за нея. Струва ми се малко съмнително това с "близките приятели". Помисли много добре тя какво иска всъщност. Дали просто не те използва. Не я познавам и не искам да я обиждам, но честно казано, ние момичетата можем да бъдем много манипулативни кучки /сега ще ме нападне някой/, стига да искаме. Замисли се дали не иска да извлече някоя полза от теб и тогава предприемай каквото и да е действие.

Един приятелски съвет. Ако установиш, че тя иска просто нещо от теб и те използва я блокирай в скайп, фейсбук или там от където си пишете и повече не я търси. :wink:

cigarettekisses
06-24-2011, 08:36
Откажи се, докато е време. Само ще се възползва от симпатиите ти към нея, и толкова.
изобщо не е вярно.;)
има и свестни.

IseeDEADbodies
06-24-2011, 10:12
Не мислиш ли, че една седмица е прекалено малко време за такива неща. Вероятността малко да си я стреснал е доста голяма ;) Карай го по-спокойно и не бързай с такива неща, има време.

umri
06-24-2011, 22:04
Вариант 2.

Файда от тая никаква, ако няма нещо повече, да я чукаш демек. Жените като цяло са useless, ако го няма това(чукането), колкото и трудно да ми е да го призная. Никакъв смисъл от приятелство с момиче, което искаш да еб'еш. Виж.. ако има супер голям мерак да ти пише домашните.. тогава може, иначе няма смисъл. Загуба на време. Все ще гледат как да извлечат нещо от теб, я услугичка, я нещо друго. Ти ще живееш с надеждата, че тя ще ти подари сливата си, но накрая ще си направил хилядите услуги и изхабил времето си, без нищо.

Тва е скапаната реалност.Хахаха е тва беше поста!Такива за чукането ги има по-много, просто ми писна от тях, искам момиче, което да ме обича, както и аз него...Но е странно хем казва да не си разваляме приятелството, но пък.. квито и приятели да сме винаги, като седне на ПС ми пише на секундата, дори и да не и се излиза, като я накарам го прави..Пресен пример питам я кво ще прави вечерта и ми каза че ще види, но може би няма да ходи никъде и после, като и казах, ако ходя някъде да дойде с мен ми каза оо добре ще го обмисля сериозно, но нищо не обещавам..Вс. е много странно...

Научи се да си си самодостатъчен. Да не ти трябва жена, която да те обича. На мен не ми трябва, поне на тоя етап. Супер жалката история е "търся просто момиче, което да ме обича". Отчаяно, много отчаяно.

Жените трябва да са тия, които да те натискат за сериозна връзка, не ти. Те търсят сигурността, стабилната връзка и тн. , те трябва да го изискват.. а ти си бръмчи, докато не намериш тази, с която става химията. Като видиш, че се дърпа и иска да сте си приятели.. ОК и продължавай напред. Животът е прекалено кратък и има безброй жени на тоя свят, че да се фокусираш в някоя, която не те отразява.

Дръж си личността и всичко около теб, доколкото се може по-прикрито, докато не дойде човек, на който има смисъл да го разкриеш малко по малко. Уважавай се и не мисли само "охх, леле, какво да направя за да я впечатля и да ме хареса?". Това са егото и несигурността ти. Тя, ако ще те хареса, ще те хареса не за това, че се опитваш с всички сили да я впечатлиш, а по-скоро ще те забележи, ако не се натягаш много.

nerwna
06-25-2011, 04:05
Отрдъпни се .. прави се на безразличен .. като приятел ,като нещо повече .. ако тя усети промяната .. и те пита какво ти е .. направо и кажи,че искаш да сте заедно .. а ако ти откаже просто и кажи,че искаш да си останете приятели ;-)
Колкото и да ти е трудно .. ;

eXxXciTeD
06-25-2011, 10:07
1.Мъжът не "намеква".
2. Разкрил си и "силни чувства", на 2рата ви среща? Смятам, че е голям автогол и на 20тата такава.
3. Шашнал си я, най-баналното женско оправдание, това с приятелството. Не си флиртувал с нея, говорили сте си точно както тя прави с приятелките си и си и изръсил тази глупост за чувствата. Сори, но до голяма степен си се закопал.

t0ni1
06-25-2011, 23:48
:P

IseeDEADbodies
06-26-2011, 00:25
Брат излез от филма. При положение, че си й казал и те е отрязала, кво още се занимаваш ? Знам трудно е.. ама просто заебаваш и търсиш следващата. Щото явно не можеш да си само приятел с нея.. а да се надяваш, че с времето нещата ще се променят си е чиста форма губене на време.

t0ni1
06-26-2011, 01:41
:P

IseeDEADbodies
06-26-2011, 01:48
Нали знаеш лафа "най-сериозните работи на майтап се казват". А и като си толкова объркан що питаш нас ? Реши си к'во искаш и се бори за него...

t0ni1
06-26-2011, 12:17
:P

Rookie
06-26-2011, 20:23
Аз знам какво искам, да бъда с момичено, но ви питам за начина по който да го постигна
Бил съм в подобно положение.

Няма начин.

t0ni1
06-26-2011, 22:37
:P

PoRcHeTaTa1
06-26-2011, 22:50
Така. Първо на първо няма как да сте си "близки приятели" след една седмица познанство. Това не ти ли се струва малко съмнително? Момичето се е опитало да ти намекне, че нещата няма да се получат, поне според мен. Не знам причината каква е, но очевидно не иска отношенията ви да прерастнат в нещо по-голямо, а да си останат просто така. Явно и харесва компанията ти, но нищо повече. Ако тръгнеш да и се обясняваш в любов вероятността да я отблъснеш е много голяма. Ако си мислиш, че можеш по някакъв начин да я спечелиш, просто и покажи, че не е единственото момиче и не бъди толкова настоятелен в исканията си. Малко отчуждение не би било зле, но не таи огромни надежди :)

djipsito
06-27-2011, 02:15
Пич, надеждите най-много ни прецакват...
Мен тва със статуса й ми звучи като... "Мно съм интересна, мога да го правя луд" ... Кифли, мн чалга слушат и се водят по песните...

Знам, че не те устройва тва "Няма начин" и "Няма да се получи", не искаш да го приемеш, защото си хлътнал... Щом е така единственото решение е сам да се убедиш, че не си струва, ама се приготви за мъките, разочарованията и т.н...

Тука някои от коментарите несъзнателно ти набиват още по-празни надежди с тва "малко вероятно е ама винаги има шанс" ....

Повярвай ми, момичетата като харесаме някое момче си набиваме някви филми и ни личи, че го харесваме. Ставаме по-... "лесни" (не говоря само за секс, просто лесно ни омотавате и не се правим на "недостъпни"). Тя ти се прави на интересна водейки се по чалга песните. Вдига си самочувствието и си мисли, че е като Андреа. Остави я да си живее във филма, че е много оборотна.

Втория ти вариант е най-удачен. Покажи й, че не е единствена и ще почне да лети по-ниско, може и да разбере, че не всичко, което се пее в песните е така...

Тваа... "да си останем приятели и може пък след време да заиска да е с мен" са празни надежди... не става. Няма ли го в началото трудно ще се появи по-късно.

Знам, че няма да те изкефи мнението ми, ама решението е твое. Опари се, другия път ще знаеш..

t0ni1
06-27-2011, 13:14
:P

djipsito
06-27-2011, 14:56
Ами ако си сигурен, че с "приятелството" няма да хлътваш още повече, окей. Няма лошо. Ама няма приятелство ако единия от двамата иска нещо повече.

Аз тва и не им цепя на някои хора. "Няма да му кажа, че го харесвам, щото ще си развалим приятелството"... Появят ли се по-сериозни чувства няма вече чисто приятелство. Или "приятелите" се събират и са двойка докато не скъсат. Или единия от двамата се отдръпва и... Абе и в двата случая "се разваля приятелството", тва че в единия случай отношенията продължават по-дълго нищо не значи ;р А и е по-добрия вариант.

Твоя случай е различен обаче...

t0ni1
06-27-2011, 17:32
:P

dontcare
06-27-2011, 18:21
Така. Първо на първо няма как да сте си "близки приятели" след една седмица познанство.

Това беше първото нещо,което си помислих.

Според мен изчакай още малко-пишете си още,излизайте от време на време,чувайте се по телефона.Ако има някви чувства да излизат-те ще се появят.Ако ли пък не е писано-с времето можеш и да се разубедиш.
Ако обаче и след време тя те отблъсква,а ти изпитваш по-силни чувства-говори с нея ии ако се наложи просто се примири.
За една връзка са нужни двама,всичко трябва да е споделено..

t0ni1
06-28-2011, 09:39
{}