PDA

View Full Version : и аз искам да излизам



nadenceto981
06-23-2011, 08:07
първо незнам дали има такава тема и дали съм я сложила на правилното място но ето и моята история живея в един град а уча в друг и проблема ми е че всичките ми приятели са в града в който уча или в друг много ми е трудно да ходя с автобусите или пак да изляза вечерта както всички правят (пак в друг град).В моя град иамам 2-ма 3-има приятели но те ме мислят за гадна за неудачник или нещо такова със други думи не ме харесват.Моляви кажете какво да направя. :oops: :oops:

justasmile
06-23-2011, 08:28
говори с родителите си. Кажи им, че нямаш приятели и ги помоли да обмислят нещо.... преместване ли, знам ли :?

FuCKkK13
06-23-2011, 08:31
ами иди на гости на някоя приятелка от града в който учиш за 2-3 дена или я покани тя да ти дойде на гости излезте в твоя град,запознайте се с други момичета..и извинявай как така имаш 2-3 ПРИЯТЕЛИ, а те те мислят за гадна ? ..значи не са ти приятели..или се запознай с някое момиче от твоя град и излизай с нея - тя да те запознае с други.. проблема не ти е чак толкова голям, но май сама не искаш да си го разрешиш..нали знаеш има ли желание има и начин, няма ли желание - намираме оправдание .. айде успех :)

iiordanova
06-23-2011, 10:42
Намери си приятели от твоя град. А за какво ти е да излизаш от 13 годишна по нощите? Изчакай още година и излизай в града,в който учиш и ще се прибираш с автобус.

aleks98
06-23-2011, 11:00
Ми като искаш, излизай и се прибирай с автобус. :D Иначе запознай се с нови хора и така ще си намериш приятели от твоя град, или както каза justasmile, говори с родителите си да се преместите да живеете в града, в който учиш, все пак там са ти приятелите/ките.. (:

Ssummerjam
06-23-2011, 11:04
Хахаха, вземи научи значението на думата "приятел".

Runaway11
06-23-2011, 11:08
Хахаха, вземи научи значението на думата "приятел".

Момичето иска помощ, а не упрек. Айде моля те запази мнението си за себе си! Тя кава, че от нейния град има няколко познати, с които не се вижда. Това е!

Иначе според мен ходи по-често през деня, а за вечерта моли вашите от време на време да спиш у някоя приятелка. УСПЕХ!

Ssummerjam
06-23-2011, 12:53
Хахаха, вземи научи значението на думата "приятел".

Момичето иска помощ, а не упрек. Айде моля те запази мнението си за себе си! Тя кава, че от нейния град има няколко познати, с които не се вижда. Това е!

Иначе според мен ходи по-често през деня, а за вечерта моли вашите от време на време да спиш у някоя приятелка. УСПЕХ!

И аз искам на Луната. Доколкото ми е известно, има известна свобода на словото във форума, пък и не само.

gummybear
06-23-2011, 17:46
Намери си нови приятели :)