PDA

View Full Version : Изгоряло захранване?



maksimal
06-23-2011, 11:39
Компа ми от известно време започва да издава странни звуци или по точно некво гадно бръмчене което ме дразни супер много и доста често от кутията започва да мирише на изгоряло :shock: дори понякога се рестартира сам. Един приятел ми каза, че може би му е изгоряло захранването.. незнам до колко е така.. вие как мислите?

ThEKiNgG
06-23-2011, 11:42
При изгоряло захранване нетрябва вобще да ти се вкл. отвори го ако не е в гаранция и го почисти много внимателно това при мен оправя този проблем.

GregoryHouse
06-23-2011, 12:39
Щом мирише на изгоряло, сменяй захранването...

badsector
06-23-2011, 13:52
Занеси го в сервиз да го погледне някой по-разбиращ.

doomkillerr
06-23-2011, 21:49
Щом мирише на изгоряло, сменяй захранването...

Най-вероятно е тръгнало захранването - почнало е да прегрява или някой кондензатор е избил и за това мирише на изгоряло... Направо го сменяй с ново и недей да рискуваш да изгориш компа, за едни 30 лв. за ново захранване, а още по добре да е някое марково за малко повечко парички... :)

П.С. - Един приятел всяка година си сменя захранването защото все гори - всичко идва от некачественото електричество от нашите "скапани" електроразпределителни дружества... :-x

MakaronUduSHvaCH
06-23-2011, 23:06
Най-малкото, което може да направиш, е да го отвориш и да го почистиш от пепелака, защото определено има, и ако е в повечко, не ще изгори, и ще мирише ами цялата ти конфигурация на кино може да иде.

maksimal
06-24-2011, 08:13
отворих го, почистих го и кат го пускам пак същото :( ще видя . тез дни ще го занеса на сервиз. там ше го сменят поне :Д