PDA

View Full Version : Протеин на прах.



Greennight
06-23-2011, 13:58
Здравейте,занимавам се с фитнес от около година и половина.Никога досега не съм взимал протеин на прах,а просто наблягах повече на яйца и месо.Мисля,че е време да си взема протеин на прах затова искам да ми предложите нещо,ако може.Също да попитам в Билата до нас продават някакъв "суроватъчен протеин-500 гр" и това е за 20-25 лева ? Добро ли е тва или е някъв боклук,щото аз съм чувал,че под 70-80 лева хубав протеин няма.Мерси предварително.

HatersAlwaysGonnaHate
06-23-2011, 14:33
Здравейте,занимавам се с фитнес от около година и половина.Никога досега не съм взимал протеин на прах,а просто наблягах повече на яйца и месо.Мисля,че е време да си взема протеин на прах затова искам да ми предложите нещо,ако може.Също да попитам в Билата до нас продават някакъв "суроватъчен протеин-500 гр" и това е за 20-25 лева ? Добро ли е тва или е някъв боклук,щото аз съм чувал,че под 70-80 лева хубав протеин няма.Мерси предварително.

Зависи от къде взимаш има хубави протеини за 20 лева килото и то говорим за високобиологична стойност! (изолат) или пък казеин (бавно усвояване и много скъп по принцип)

В Билата при мене има 30 лв протеин за 1 кг .

awerw
06-23-2011, 16:09
Ех да не изостанеш от мен ще взимаш :D Тия в билата съм ги гледал, при мен са на Nutrim и получих инфо, че не ги бива, иначе ги видях имаше и по 1-2кг. ама както ти казах, вземи си от нета някой.

HatersAlwaysGonnaHate
06-23-2011, 17:09
Ех да не изостанеш от мен ще взимаш :D Тия в билата съм ги гледал, при мен са на Nutrim и получих инфо, че не ги бива, иначе ги видях имаше и по 1-2кг. ама както ти казах, вземи си от нета някой.

Аз гледаx някви на FitnessMax или нещо подобно :D

И грийн как стигна до извода,че "ти е време за протеин"

redbul2
06-23-2011, 17:15
Ще разберете кое го бива,като опитате лично. То иначе за търговците на суплементи,абсолютно всичко което се продава тук не го бива. Понеже не е внесено от тях и печалбата не отива в техния джоб. Ако ще да е идеално,пак според тях няма да го бива. Какво да се прави,живеем при пазарна икономика и жестока конкуренция. Всеки търговец твърди,че неговото е супер,а чуждото-боклук.

HatersAlwaysGonnaHate
06-23-2011, 17:20
Да бе,ама нали се сещаш,че няма как да разбера протеина от Билата дали е качествен,защото не е нещо,което носи мигновен или пък дори и да не донесе резултат има доста други фактори, един протеин културист не прави :)

Greennight
06-23-2011, 17:45
Ех да не изостанеш от мен ще взимаш :D Тия в билата съм ги гледал, при мен са на Nutrim и получих инфо, че не ги бива, иначе ги видях имаше и по 1-2кг. ама както ти казах, вземи си от нета някой.

Аз гледаx някви на FitnessMax или нещо подобно :D

И грийн как стигна до извода,че "ти е време за протеин"До този извод стигнах,щото вече 2 седмици не съм качил 1 килце мм,въпреки че ям между 4 и 6 яйца дневно + пържоли или риба от консерва примерно.

awerw
06-23-2011, 17:55
Човек с месеци съм бил в такъв застой, дигни кг. на упражненията и размени тренировъчните дни и ще има резултат.

LifeFitness0
06-23-2011, 18:05
Доказани протеини:
Първо "whey" протеините(най-добри за преди и/или след тренировка)
PhD Pharma Whey
Scivation Whey
SYNTRAX Whey Shake
OPTIMUM NUTRITION 100% WHEY GOLD STANDARD
Матрици(заместители на хранене)
BSN SYNTHA-6
GASPARI MYOFUSION
SYNTRAX MATRIX 5.0

pencilwarrior
06-23-2011, 18:48
Ех да не изостанеш от мен ще взимаш :D Тия в билата съм ги гледал, при мен са на Nutrim и получих инфо, че не ги бива, иначе ги видях имаше и по 1-2кг. ама както ти казах, вземи си от нета някой.

Аз гледаx някви на FitnessMax или нещо подобно :D

И грийн как стигна до извода,че "ти е време за протеин"До този извод стигнах,щото вече 2 седмици не съм качил 1 килце мм,въпреки че ям между 4 и 6 яйца дневно + пържоли или риба от консерва примерно.

Чакай бе човек ти за две седмици да качваш кила... Понякога има и периоди на застой, понякога изведнъж се изстрелваш, зависи си от мн неща, ама застой от 2 седмици не е толкова страшно нещо.

DA0Trooper
06-23-2011, 19:04
вземи си американски/европейски прротеин, по възможност от частен вносител или нещо такова, че тея сайтове за добавки само ви зимат парите- слагат 3-на 4-на надценка

navar
06-23-2011, 20:39
що ве,вземи си суроватка на прах ,и соев протеин-по 10 кинта за кило са..е гадни са на вкус ама...красотата иска жертви :)
ама да излизаш с мнение две седмици не съм качил кило -ай ,недей..
ако за две седмици се качваше по кило ММ ,тва са си 26 кила годишно..малиииии

HatersAlwaysGonnaHate
06-23-2011, 20:40
вземи си американски/европейски прротеин, по възможност от частен вносител или нещо такова, че тея сайтове за добавки само ви зимат парите- слагат 3-на 4-на надценка

fatrat от bulkpowders добре ли да е вземем ? http://www.bulkpowders.co.uk/

Взимал ли си ? Евтино е и съм чувал позитивни отзиви ;)

Greennight
06-23-2011, 20:55
що ве,вземи си суроватка на прах ,и соев протеин-по 10 кинта за кило са..е гадни са на вкус ама...красотата иска жертви :)
ама да излизаш с мнение две седмици не съм качил кило -ай ,недей..
ако за две седмици се качваше по кило ММ ,тва са си 26 кила годишно..малиииииПод кило разбирайте-не съм мръднал и 100 грама.

Iframe
06-23-2011, 21:32
Пробвай да дигнеш упражненията и би трябвало да се оправиш поне аз така правия 8-)

HatersAlwaysGonnaHate
06-23-2011, 21:36
Пробвай да дигнеш упражненията и би трябвало да се оправиш поне аз така правия 8-)

Еми аз пък правИя друго...

DA0Trooper
06-24-2011, 05:28
вземи си американски/европейски прротеин, по възможност от частен вносител или нещо такова, че тея сайтове за добавки само ви зимат парите- слагат 3-на 4-на надценка

fatrat от bulkpowders добре ли да е вземем ? http://www.bulkpowders.co.uk/

Взимал ли си ? Евтино е и съм чувал позитивни отзиви ;)
като гледам 27 грама протеин в 30гр доза, добре е! 90% практически добив. АМи сметни си го - 10кг са ти 118 паунда. 10кг ще ти стигнат при 3 дози на ден(около 100гр) за 100 дена-3 месеца. 118 го сметни грубо по 2,54-3лева.г/д излиза 307кинта за десет кила!
В БГ най-голямата разфасовка мисля е на сайвейшън уей- 4.5кг. за 195лв.
10кг за 300грубо. Обаче в тоя на сайвешън има 79% протеин в доза
=> по-добре е от английския сайт+доставка, от колкото от БГ.

HatersAlwaysGonnaHate
06-24-2011, 05:52
Има казеини и изолати на по 10 лири,дето тука само може си мечтаем , тук са невероятно скъпи казеина и изолата..:X