PDA

View Full Version : хмм...



malkazlatna
06-23-2011, 15:38
здравейте на всички, моля за съвет.. Има едно момче, с което се зарибяваме, но той си имаше приятелка и аз потдържах връзка с него, въпреки този факт, защото знаех, че не я обича и чувствата им не са като преди- той ми е казвал.сега разбрах, че са се разделили и ако ме потърси и иска да сме заедно какво да направя .. аз искам, но се притеснявам от това, хората да не си помислят, че аз съм причината да се разделят, не искам да ме сочат с пръст, да ме сравняват с нея и т.н и низнам неговите приятели да не ме намразят и да не ме приемат, въобще не знам какво да направя, макар, че още дори не е казал, че иска да сме заедно .. какво мислите вие ?

mishet0
06-23-2011, 15:47
от къде си сигурна,че са скъсали може нарочно да ти го е казал за да ви върти и двете

malkazlatna
06-23-2011, 15:51
ами той не ми е казал,просто видя във фейса, че са се писали необвързани и двамата, а й той го мислеше, явно сега е решил.той не може да ни върти свободно и двете, защото градът е малък и ввс се разбира...

mishet0
06-23-2011, 15:55
ами той не ми е казал,просто видя във фейса, че са се писали необвързани и двамата, а й той го мислеше, явно сега е решил.той не може да ни върти свободно и двете, защото градът е малък и ввс се разбира...

може просто да са се скарали и пак да се съберът не бързай

malkazlatna
06-23-2011, 15:57
да и това е възможно, още не се надявам въобще дори .. просто искам да знам по принцип, ако стане

mishet0
06-23-2011, 16:00
да и това е възможно, още не се надявам въобще дори .. просто искам да знам по принцип, ако стане


А те колко време са били заедно?Първо се увери дали са скъсали окончателно,дали тя или той още нямат чувства към другия или дали не иска да и прави мръсно с теб.Все още не се знае нищо де,той намеквал ли ти е нещо,че мислиш за връзка с него или просто сте си писали нормално,как го реши това?

malkazlatna
06-23-2011, 16:06
той сам ме потърси, в смисъл той се запозна с мен и т.н и още преди да стане нещо между нас казаше, че отношенията не са им както преди и че той, не иска да е с нея, говорили са по тази тема,но тя мн плакала и затова не късали .. ние не си пишем само, ние сме се и виждали и целували.. но никога не съм му казала разделете се за да си с мен. напълно е възможно да имат още някакви чувства, ходили са около 2 год. едвали му е безразлично ..

mishet0
06-23-2011, 16:33
той сам ме потърси, в смисъл той се запозна с мен и т.н и още преди да стане нещо между нас казаше, че отношенията не са им както преди и че той, не иска да е с нея, говорили са по тази тема,но тя мн плакала и затова не късали .. ние не си пишем само, ние сме се и виждали и целували.. но никога не съм му казала разделете се за да си с мен. напълно е възможно да имат още някакви чувства, ходили са около 2 год. едвали му е безразлично ..


не се забърквай с момче току-що излязло от дълга връзка

malkazlatna
06-23-2011, 16:44
ох незнам, но и ти си права :(