PDA

View Full Version : Помогнете



dibabu
06-23-2011, 18:58
Пичове кажете ми някакви упражнения за ръце гърди корем в домашни условия.Гледам на всякъде пишат лицеви опори набирания...но проблема е, че съм малко пълен/дебел и това ми пречи да ги правя.Висок съм 165 и тежа 73 кг на 14 години съм

awerw
06-23-2011, 19:01
За ръцете само бицепса ли искаш ? 8-) Прави коремните и повдигане на краката от лег ако можеш, и за гърди у дома освен лицеви, кофички на някоя успоредка кво друго ? Дъмбели ако имаш идеално е.

dibabu
06-23-2011, 19:39
Ами имам 2 гири от 4 кг и лост... Иначе лицеви опори мога ,но само 5-6 (след това треперя катоо шотландска бабичка седнала до звезда в самолет-Гацо Бацо).По едно време правех упражнения за предмишница и тя ми е горе доло здрава.Може ли да ми кажеш някаф режим на хранене?

bathory
06-23-2011, 20:20
Почвай и кардио тренировки да свалиш мазнините. Лицевите ги прави на серии, докато стигнеш определена бройка или вече не издържаш. Ето и режими на хранене за отслабване:
http://www.bb-team.org/articles/907_otslabvane-s-nisko-vaglehidratna-dieta-nvd
http://www.bb-team.org/articles/904_otslabvane-s-visoko-beltachna-dieta-vbd
http://www.bb-team.org/articles/910_otslabvane-s-ravnomerno-balansirana-dieta-rbd
За маса:
http://www.4fitnessbg.com/articles/view/59.htm

dibabu
06-23-2011, 20:22
Благодаря ти много,bathory :)

bathory
06-23-2011, 20:27
Моля! Препоръчвам ти диетата за маса, защото аз съм на нея, но калориите ми са около 2000.. За два месеца силата и издражливостта ми се повишиха доста... и се приближаваме до релефа.. хахах Успех! :)

DA0Trooper
06-23-2011, 20:30
ШШШШШШШШШШ АЛОУУУУ АБЕ вие нормални ли сте на 14 да го пращате в НВД-та бе? Направо кетоза и да му предписваме кленбутерол и Т3 да направи цикъл... Бахти като почнете на изуст давааааааааай еби му майката, после що мрели децата-щото слушат форумни капацитети. Точно на 14 ако яде под 70гр въглехидрат на ден (ако следва НВД) изобщо няма да се развие като хората.
@автора- спираш секви "фафли пирожки кроасани солети чипсове стражанки принцеси и т.н" Почваш да ядеш само чисто месо, яйца сирене и извара. Само пресни плодове /зеленчуци. Един път в седмицата си избираш за закуска- купичка макарони или 2-3 филии пълнозърнест хляб с пържола. Сладолед и кола напълно забранен. Пиеш чайове,за кафе си малък още и минерални води! СПИРАШ солта и олиото. Ползваш калиева сол и зехтин! Гледаш да ядеш до 16-17 часа всички плодове и зеленчуци които възнамеряваш , за вечеря (към 19:00-20:00 ) да речем само пържола със настъргано зеле и моркови за гарнитура. Не се ограничавай от ядене, само премахни вредните навици!

bathory
06-23-2011, 20:37
^И аз съм много против НВД.. Просто му дадох да чете.. :)
Пълнозърнестият хляб е същата боза, като белия само че боядисан. По-добре да си хапва бял, поне е доста по-вкусен..

DA0Trooper
06-23-2011, 20:43
а по-добре да си пече? Както аз! Обаче едва ли! И все пак не се знае може да има някакъв кълн поне! Белия хляб е дори по-зле от жалкото подобие на пълнозърнест! И да те питам защо му даваш да чете, като си против?

dibabu
06-23-2011, 20:46
DA0Trooper-добрем започвам така от утре мисля да започна и да тичам колкото мога... как е по добре по стръмен участък(нали не толкова стръмен само да не е равен) или равен?

DA0Trooper
06-23-2011, 20:52
зависи колко си трениран. За мене няма никакво значение. Задължително трябва да направиш поне над 2 км не да бягаш 30м да ходиш 1.5км и да кажеш ,че си правил нещо.

dibabu
06-23-2011, 20:58
Е аз не мога 2 км във никакъв случай да издържа иначе миналата година тренирах футбол и бях във форма бях и слаб....Може ли примерно тичам и до където стигна и така се опитвам да увеличавам?

bathory
06-23-2011, 21:22
а по-добре да си пече? Както аз! Обаче едва ли! И все пак не се знае може да има някакъв кълн поне! Белия хляб е дори по-зле от жалкото подобие на пълнозърнест! И да те питам защо му даваш да чете, като си против?
Какъв кълн хахах Бях си купила ръжен хляб на ,,Вита'', беше отвратителен и след като го потопих във вода пусна кафява боя и стана бял.. Пълнозърнестият е с някакъв странен вкус на кафе.. смешна история..
Копирах му линковете, които съм си запазила.. И НВД е сред тях просто.. видя какъв режим съм му препоръчала.. :)

HatersAlwaysGonnaHate
06-23-2011, 21:31
ШШШШШШШШШШ АЛОУУУУ АБЕ вие нормални ли сте на 14 да го пращате в НВД-та бе? Направо кетоза и да му предписваме кленбутерол и Т3 да направи цикъл... Бахти като почнете на изуст давааааааааай е** му майката, после що мрели децата-щото слушат форумни капацитети. Точно на 14 ако яде под 70гр въглехидрат на ден (ако следва НВД) изобщо няма да се развие като хората.
@автора- спираш секви "фафли пирожки кроасани солети чипсове стражанки принцеси и т.н" Почваш да ядеш само чисто месо, яйца сирене и извара. Само пресни плодове /зеленчуци. Един път в седмицата си избираш за закуска- купичка макарони или 2-3 филии пълнозърнест хляб с пържола. Сладолед и кола напълно забранен. Пиеш чайове,за кафе си малък още и минерални води! СПИРАШ солта и олиото. Ползваш калиева сол и зехтин! Гледаш да ядеш до 16-17 часа всички плодове и зеленчуци които възнамеряваш , за вечеря (към 19:00-20:00 ) да речем само пържола със настъргано зеле и моркови за гарнитура. Не се ограничавай от ядене, само премахни вредните навици!

Що пък макарони веднъж в седмицата ? :D
И тия неща дето ги пишеш...Режима сиг ще струва 350-400 кинта :D Ако сметниш готвенето дето ще прави със зехтина .. :D То само от там ще има едно 100-150 кинта на месец :D

navar
06-23-2011, 21:32
според мен се ориентирай към зала с треньор( и тук не визирам задължително фитнес зала) ..
във форумите има всякакви "разбирачи" които са чули или чели някъде нещо си ,и го препоръчват..
правилния начин е -зала,треньор...

dibabu
06-23-2011, 21:34
Хора не ми е до паритее... а тука в моя град Гоце Делчев няма добър фитнес инструктор

HatersAlwaysGonnaHate
06-23-2011, 21:38
И при мене няма добър фитнес инструктор и го наплюха най-добрият :D В мойта зала ама карай , сам се справям , така направи и ти ;)

dibabu
06-23-2011, 21:42
Ами да сам ще се справя..

HatersAlwaysGonnaHate
06-23-2011, 21:44
Вземи прочети някоя книга , влез и поискай съвети от хора във форума (не само този) и така ..

dibabu
06-24-2011, 06:54
Може ли да правя лицеви опори на колене?

HatersAlwaysGonnaHate
06-24-2011, 06:58
Ако не можеш свободно,може..

mimsi7o
06-25-2011, 16:38
http://www.vbox7.com/play:b536ce2e#commentTop
Виж това клипче :) Преди малко го видях в една друга тема ;п Пусни си го , легни на леглото или на земята и действай :)

HatersAlwaysGonnaHate
06-25-2011, 17:13
http://www.vbox7.com/play:b536ce2e#commentTop
Виж това клипче :) Преди малко го видях в една друга тема ;п Пусни си го , легни на леглото или на земята и действай :)

Оф стига си пускул/а във всяка тема това клипче! :) Няма смисъл