PDA

View Full Version : Изграждане на сайт



vakanciqta
06-23-2011, 22:30
Здравейте ,
В адски тъпа ситуация съм . 8 клас съм и ме заплашва госпожата да ме остави на поправителен изпит защото съм отсъствала и съответно не съм показала сайт ..
Та трябва сайт направен с програмата compozer и в него трябва да има 2 страници 4 снимки на нещо и някакъв текст + хипер връзки примерно google,dir както и фон ... Много ще бъда благодарна акo някой ми каже (обясни) как се прави или ако имате готов да ми го пратите (давам e-mail) на лично наистина ще ви бъда много благодарна защото си нямам хал-хабер :oops: .. В замяна мога да правя клип .. :)

MrCreeper
06-24-2011, 05:41
Според мен, никой няма да ти помогне. Не може вечно да бягате от часовете и да чакате всичко на готово. Като не си изпълнявала задачите и си бягала от часовете, сама си поела риска за оставане на поправка. Приятна ваканция :D

naksdy
06-24-2011, 15:58
Амиии я дай линк към програмата, че чичко Гугъл ми показва някакви музикални програми и композитори 8-)

chemist9009
06-24-2011, 16:49
За пръв път чувам тази програма...иначе имам сайтчета като проекти по ИТ направени на Dreamweaver за повече инфо пиши ЛС. :) :)

vakanciqta
06-24-2011, 17:40
Не съм бягала от часовете почина мой близък (дядо ми) и дълго време не можех да го преодолея !!!

K_O_L_E_V
06-25-2011, 15:20
Изтегли си готов template и да се радва госпожата.

MaGuSs
06-26-2011, 09:16
Изтегли си готов template и да се радва госпожата.
Някои хора не са запознати с този метод :lol: :lol:

Razielz
07-02-2011, 19:46
Кажи и на тая твоята госпожа да ходи си пригризе вените .. кви са тея глупости дет ви карат да правите с "с програмата compozer".

Когато я видиш някаде и кажи "Аве 1 от нета каза че си супер заухава и ако искаш да се научиме най-добре почваи да обясняваш с Notepad ++" :D

Училището почти не сам го посещавал, даже признавам че сам леко неграмотен но HTML & PHP се учат супер лесно когато си ги пишеш сам.. (за период от 1 година можеби..) докат имам приятели дет ги карат да ползват такива програми и кат седна на компа ми да го питам дали мойе ми напраи 1 добавка на саита тоя гледа кат индианец без програмата xD

Единствените които признавам за трудни (за ръчно писане без програма) са JavaScript & Flash скриптовете или поне още не сам почнал да ги изучавам :D

P.S.: Notepad ++ не е програма за правене на саитове ... просто се използва при кодиране защото е по добра за подреждане на кода и отделно и с него лесно се намират грешки в самия код.