PDA

View Full Version : Не мога да я разбера !Проблем!



h3o
06-24-2011, 09:23
Привет. на 21 г. съм, а приятелката ми е на 19 г.

Имаме проблем... вече сме заедно 2 г. и е нормално да има секс между двама души,които се обичат,обаче приятелката ми ми каза,че не иска да го прави и това доста ме отчая... Не мога да разбера защо казва,че не иска ,а много се кефи като я пипам отдолу и дори свършва ......

Не искам да я зарязвам заради това,но честно казано се чувствам много кофти, но я обичам и не знам какво да правя :/ от време на време се заглеждам и по други вече , а и има доста момичета,които ме харесват и се побърквам :/ Усещам,че близките 2 г. пак ще е такава

нищо не мога да й разбера... правили сме и орална любов, уж и харесва , после не иска, а се кефи като я пипам и т.н не знам..

Shia
06-24-2011, 10:23
Защо не иска
,ако е само защото "Ами не ми се прави" за какво е с теб,сякаш не я привличаш.Бъди настоятелен.2г. са много дълга връзка.

hoooodyhoooooo
06-24-2011, 11:23
Говори с нея, друг начин няма :shock: Щото без секс не се седи. Може да има гинекологичен проблем и да не иска да сподели, може да сте се скарали за нещо и да си е навила на пръста, че не иска да прави секс с тебе, може просто да не знае какво иска, може да има друг...А бе вариант много. Говори с нея.

ElManana
06-24-2011, 11:31
:shock: Не мога да повярвам ,че момче на 21 години е чакало толкова дълго..
И бтв, не ти казвам да я зарежеш с това, хаха. Просто поговори с нея и й обясни ,че имаш нужди ,но не я притискай и не я карай да се чувства все едно няма избор и ,че ще я зарежеш ,ако не ти пусне. За 2 години би трябвало да ти има достатъчно доверие, малко е странно.

bloodyF
06-24-2011, 11:38
може да има някаква стара травма (пост-травматичен стрес). Защо не поговориш с нея, кажи и какво искаш и че си мъж и не можеш да чакаш вечно.. успех : )

Cucko0
06-24-2011, 11:52
тук няма кой да ти отговори вместо нея...поговорете .

AlokiNn
06-24-2011, 14:31
Ако не ти е за нещо много сериозно по-добре говори с нея ако не я зарежи. Сега са ти годините живей си ги като пич.. Като си имаш жена тогава си слагай мярка

marilyn
06-24-2011, 14:39
Поговорете и бъди настоятелен. Направо ти се чудя как си издържал 2г. без секс. :shock: :shock: :shock:

SpOrTs_GiRl
06-24-2011, 15:25
Явно наистина я обичаш - постъпката ти е похвална, не всички биха чакали 2 години. Трябва да поговориш с момичето открито и да разбереш защо не желае да прави секс, може да има хиляди причини за това. Помни, че каквото и да е - тя със сигурност се страхува да не те изгуби, заради това. Покажи й, че я обичаш колкото и преди и че искаш да бъдеш с нея, но това е важна част от една връзка и трябва да бъде.. обсъдено. А и нещо друго - след като сте правили вече орална, след като свършва и й харесва.. надали ще издържи още дълго без секс, стига да не я притискаш.

SisiStrange
06-24-2011, 15:45
:-o Влизам в групичката хора, които ти се възхитиха. Аз лично не бих могла да издържа 2 години без секс. Особено пък, ако съм обвързана.

На въпроса: "Защо не искаш?" какво ти отговаря?

h3o
06-24-2011, 16:32
Ем, хора.. тя няма никакви проблеми нито има някой друг мъж в живота й..

просто понякога е голямо дете,ама аз наистина я обичам.. Гадното е,че е голям егоист понякога и като й направя кефа и си заспива и мен ме оставя просто ей така... не че съм някъв секс маниак,ама е нормално,все пак съм човек.. мога да издържа и още 2 г. познавам се добре, но е тъпо,защото не сме като другите нормални двойки

казва ми,че не се чувствала на място като сме го "правили" и че не се чувствала добре и ми казва,че не е заради мен...

аз никога не съм я карал да прави нещо, което не иска и винаги съм и казвал,че ако не желае нещо може веднага да ми каже и ще я разбера.

каза ми,че не е длъжна на тази възраст да прави каквото и да е.. аз и казах,че искам да знам причината каква е и тя ми каза,че и тя искала.. не я разбирам въобще, а като започна да я натискам ,да я целувам , да и мачкам гърдите и т.н и свършва и аз я усещам даже... нищо не разбирам, значи представете си за да стигна до тук колко зор съм видял ха.. :D по принцип не споделям нищо с никой, но малко се отчаях

SisiStrange
06-24-2011, 16:36
казва ми,че не се чувствала на място като сме го "правили" и че не се чувствала добре и ми казва,че не е заради мен...

:-o Как така не се чувства на място, а пък си свършва? :-o Това не го разбирам въобще. Една жена, за да свърши, трябва да се отпусне напълно и определено и е добре. :-o Мисля, че не ти казва истинската причина.

h3o
06-24-2011, 16:40
каза ми,че иска да е различна и,че не се чувства готова да прави секс още... сори че ви занимавам,явно и да се опитвате да ми помогнете няма да успеете

horacio
06-24-2011, 16:50
Много свестен човек си. Малко биха издържали толкова много. Наистина проведете някакъв по-задълбочен разговор по въпроса.

marilyn
06-24-2011, 16:52
Приятелю, много странно се държи твоята. Тя на 19 да не е готова да си загуби девствеността, колкото повече чака, няма да й става по-лесно. Направо ти се чудя как я търпиш, аз дето съм момиче ако някой ми го направи това ще реша, че се подиграва с мен...

h3o
06-24-2011, 16:54
тъкмо преди 5 мин. скъсахме...

каза ми,че щом съм искал да не сме заедно - ок!

А аз такова нещо не съм казал и се ядосах и я блокирах.. и на мен ми писна,ама не заради това,че не правим секс,а заради това,че крие и винаги и вадя думите с ченгелче от устата ,мамка си и какъв глупак съм...

h3o
06-24-2011, 16:58
Заради нея толкова много момичета отпратих и имах възможност да се чукам с тях и не го направих... ебаси глупака къде съм!

Извинявам се,че ви изгубих от времето и ви благодаря за подкрепата.

horacio
06-24-2011, 16:58
тъкмо преди 5 мин. скъсахме...

каза ми,че щом съм искал да не сме заедно - ок!

А аз такова нещо не съм казал и се ядосах и я блокирах.. и на мен ми писна,ама не заради това,че не правим секс,а заради това,че крие и винаги и вадя думите с ченгелче от устата ,мамка си и какъв глупак съм...
Нещо се лигави и ти извърта думите явно....
Не мисля, че за нещо подобно трябва да скъсате и да пропилеете двугодишната си връзка. По-добре й се обади да се видите и поговорете като се поуспокоите. :)

Kinghood
06-24-2011, 17:57
Поговорете и ще оправите нещата. Щом си повдигнал въпроса така, вече този въпрос ще продължи да тормози момичето. Ще продължи да мисли и да размишлява върху него. Говори й. Накарай я да говори свободно за секса и също така й обясни, че именно този красив акт на любов, ще ви сближи още повече и ще заздрави допълнително връзката ви. Тъй като спомена, че е дечко ти предлагам докато й говориш да я гледаш в очите със сериозен тон, но не строг! Да не се получи така, все едно й се караш. Не прецаквайте двугодишна връзка за нещо, толкова елементарно.

marilyn
06-24-2011, 18:56
Кофти се е получило, но мислиш ли, че тя те заслужава?! Ти да я чакаш 2 години (като имаме предвид че не сте на по 12) и тя така да постъпва. Бъди повече егоист и не давай да ти се качват на главата. Успех. ;)

TheBeliever
06-24-2011, 19:04
За мен връзка без секс на тези години е непълноценна. Даже не успявам да си представя подбудите на това момиче. Искала да е различна - глупости на търкалета.

AlokiNn
06-24-2011, 19:13
Фейк тема невъзмножо ти и тя така да се държите на тази възраст :)

ShUnZyk
06-24-2011, 19:16
Върни си момичето , не си струва да я загубиш зареди единия секс . Помни ми думите , после ще съжаляваш човече .

AlokiNn
06-24-2011, 19:19
Върни си момичето , не си струва да я загубиш зареди единия секс . Помни ми думите , после ще съжаляваш човече .Не го слушай

h3o
06-24-2011, 19:30
Фейк тема невъзмножо ти и тя така да се държите на тази възраст :)

Фейк си ти! Не знам от къде знаеш кой как можел да се държи на тази възраст, като въобще нито си на моето място, нито на нейното. Всички хора са различни с характери,ама не съм аз този,който трябва да те учи.

Ще я оставя тя да ме потърси и ако го направи ще се видим и ще поговорим. Всеки път аз правя жертвите и т.н .. тъпото е,че понякога като е разгонена и иска орален секс,а като поискам аз нещо и започва с оправданията,нз.. и все пак ако ми даде основателна причина,бих я се заредил с търпение.. не съм заради секса с нея,но всеки си има търпение

AlokiNn
06-24-2011, 19:40
Ти викаш че си на 21 , а казваш за момиче че е рагонено!? :lol:
Викаш че ти се жертваш?? Ти да не си агне :lol:
2 години сте заедно? И ще се блокирате от скайп :lol:
Ще чакаш тя да те потърси? :lol:
И кво обича те ?? Колкото и да не ти се прави секс за 2 години би се жертвал за вашата връзка ;)
Аре са бегай от тука

h3o
06-24-2011, 19:44
пълно е с идиоти. лека вечер.

GossipGirl89
06-24-2011, 20:04
Аз също не намирам основателна причина да не иска да прави секс с теб. Да е девствена ок, но пък това са си 2 години... Предполага се, че тя също изпитва чувства към теб и ако за цялото това време не се е почувствала готова... не знам. Единственото логично обяснение, което ми идва на ум е, че или изобщо не изпитва нищо и си те разиграва, или си се чука с някой друг зад гърба ти...

Според мен трябва да се видите, да поговорите и да се изясните. Предразположи я да говори за секс и изкопчи от нея реалната причина да ти отказва. Наистина не ми се струва нормално 2 години да ходиш с някой, да го обичаш и да не ти се прави секс с него...

marin4itu
06-24-2011, 20:07
Изглеждаш свестен наистина и не мисля че ти трябва някаква егоистка и лигла. Както казаха преди мен 2-годишна връзка без секс е непълноценна. Не сте на 15, че да се чакате. Честно казано аз направо съм потресена..

DarkTemplar
06-24-2011, 20:52
Изглеждаш свестен наистина и не мисля че ти трябва някаква егоистка и лигла. Както казаха преди мен 2-годишна връзка без секс е непълноценна. Не сте на 15, че да се чакате. Честно казано аз направо съм потресена..
Това е и моето мнение.

Съчувствам ти пич... ама сам си си виновен.

draid
06-24-2011, 20:54
Според мен, колкото и да я обичаш, е напълно незаслужено. Няма реално оправдание да не иска да прави секс 2 години, освен някакви праисторически разбирания, ама ако е така какво правим с оралния ? Да не говорим, че ти я задоволяваш, а тя за теб пръста не си мърда. Е извинявай, но вие сте като приятели дето се целуват и пипат. Една връзка не може да е истинска, без секс. По добре продължи напред.

h3o
06-24-2011, 21:37
забравих да спомена,че тя е девствена ... и аз не намирам обяснение

ccdesigns
06-24-2011, 22:25
Aма няма тема в която някой идиот да не каже, че е фейк. Всеки маалко по-интересен проблем и темата е фейк. Че даже всяка тема е фейк. И този коментар е фейк, защо въобще го четете? Има ли смисъл да продължавате? Ми не, нали е фейк. Ми начи и аз няма да го пиша. Ама нямаше начин, прочетохте го целия, защото сте любопитковци.

AlokiNn
06-25-2011, 10:12
Aма няма тема в която някой идиот да не каже, че е фейк. Всеки маалко по-интересен проблем и темата е фейк. Че даже всяка тема е фейк. И този коментар е фейк, защо въобще го четете? Има ли смисъл да продължавате? Ми не, нали е фейк. Ми начи и аз няма да го пиша. Ама нямаше начин, прочетохте го целия, защото сте любопитковци.Тя е на 19 той на 21.. Демек когато той е бил на 19 тя е била на 17.. И от тогава са 2 години заедно и се предполага толкова неща да са изживяли заедно (нова година,рожденни дни,море,вили,зими,курорти и т.н) че да са като мъж и жена все пак това са 2 години.. Той 2 години ще я чака а тя няма да му пуска ?? Дори да не иска с толкова изживяни момента ще го направиш сеш се ??? Е за тва е фейк! А и те се блокират!?!?!?! не могат да отидат в тях или някъде да поговорят като хора,ами се блокират от скайп!? За кво говорим по голям фейк не съм виждал

anonymous768631
06-25-2011, 10:18
Привет. на 21 г. съм, а приятелката ми е на 19 г.

Имаме проблем... вече сме заедно 2 г. и е нормално да има секс между двама души,които се обичат,обаче приятелката ми ми каза,че не иска да го прави и това доста ме отчая... Не мога да разбера защо казва,че не иска ,а много се кефи като я пипам отдолу и дори свършва ......

Не искам да я зарязвам заради това,но честно казано се чувствам много кофти, но я обичам и не знам какво да правя :/ от време на време се заглеждам и по други вече , а и има доста момичета,които ме харесват и се побърквам :/ Усещам,че близките 2 г. пак ще е такава

нищо не мога да й разбера... правили сме и орална любов, уж и харесва , после не иска, а се кефи като я пипам и т.н не знам..
Имаш приятелка от 2 години и не ти дава?!?!?!?!?!
Къде е тежката картечница!? Криогене!

h3o
06-25-2011, 12:50
МОЛЯ МОДЕРАТОРИТЕ ДА ИЗТРИЯТ ТЕМАТА И ПОВЕЧЕ ТУК НИЩО НЯМА ДА ПУСКАМ! и тези фейкнатите да го духат! боклуци! хайде трийте темата

anonymous768631
06-25-2011, 23:00
Тя твоята не иска, та ние ли да го духаме...

horacio
06-25-2011, 23:35
Тя твоята не иска, та ние ли да го духаме...
Аре стига, бе.