PDA

View Full Version : Сапун за чувствителна кожа?



sa6opi4a
06-24-2011, 12:14
От известно време започнаха да ми излизат малки пъпки по гърдите и то постояно. Казаха ми че вероятно е до храната и фитнеса. Започнах да ям по умерено, да не се потя много на фитнеса но ми казах, че трябва да си сменя и сапуна? Някакъв си бешешки да си взема с високо PH? Или някакви такива ми ги дрънакаха? Някой може ли да ми предложи сапун, който би ми бил от полза? Че не знам с кво изречение да отида в магазина и да търся...

ThisIsMe
06-24-2011, 12:47
Заповядай!

http://beautycosmetic.biz/ficosota-syntez-teo-bebe-krem-sapun-aloe-vera-p-2490.html

sa6opi4a
06-26-2011, 13:26
Мерси. А тоя сапун на бочко за бебета дето е, не е ли по-добър от тео бебе? Или точно тео бебе би бил по-добрия изобр?

kalpazanka
06-26-2011, 13:28
Разходи се из аптеките- има душ гелове /медицинска козметика/ за около 20 лв.

Plurie
07-07-2011, 15:45
Здравей мила :) И аз дълго време издирвах такова сапунче а то било ''под носа ми "".Аз съм алергична към доста неща.Но от както ползвам това сапунче несъм имала обриви нито зачервявания или петна ... струва 11,78 лв. И е много икономичен много бавно се изхабява,изцяло натурален със акое вера и авокадо е.Ако си зайнтересована ми пиши на лична мога да ти кажа как да си го поръчаш защото го няма по магазините :)