PDA

View Full Version : Искам да съм с него.



Antoniata
06-24-2011, 11:28
Здравейте, имам огромна нужда от съвет. Преди 3 седмици в дискотеката забелязах едно много симпатично момче, погледите ни често се засичаха. Разбрах името му и на следващия ден го намерих във Facebook. Започнахме да си пишем постоянно. Нещата изглеждаха сякаш ще продължат дълго време и тези обикновенни разгожори ще се развият в нещо друго. Разговорите ни събудиха надеждата в мен за бъдеща връзка. По всичко изглеждаше, че той много ме харесва. Преди 1 седмица отново се видяхме в доскотеката и излезнахме да си поговорим. На следващия ден продължихме да си пишем, нещата изглеждаха прекрасни. След като стана на въпрос отново дасе видим, той реши да прекратим взаимоотношенията си и ми обясни, че преди 3 месеца е имал сериозна връзка с момиче, което все оше харесва. Като го питам дали имам шанс да е с мен след време казва "може би", но за сега още не е готов да я забрави. Страшно много го харесвам дори мисля, че съм влюбена в него. За момента казва, че не може да ми отвърне със същото. Кажете ми какво да направя? Да го оставя на мира или да му показвам всеки удобен момент, че го харесвам и искам да съм с него? :-o

MojoJojo88
06-24-2011, 11:32
Повярвай ми, с досада няма да го спечелиш. Ако във всеки удобен момент му се натрапваш, той ще се отдръпне от теб, защото това си е освен досадно и ужасно неприятно.
По-скоро го остави на мира, ако той има нещо и реши, че иска да сте заедно, сам ще ти го покаже.

badsector
06-24-2011, 11:32
Остави го на мира. На твоята възраст дори и да си влюбена в него, ще ти мине бързо.

ElManana
06-24-2011, 11:52
Той вече знае ,че го харесваш..няма смисъл да продължаваш да му го навираш в лицето.
Момчето е било пределно ясно. Ако реши ,че иска да има нещо с теб ,ще те потърси.

ThatsMe
06-24-2011, 12:43
1 защо пък да не може да бъде влюбена ??? Любовта не знае възраст
а за авторката:
Ако наистина те харесва ще те потърси и ако и ти го харесваш ще се постараеш да му дадеш време за размисъл !

w0sh
06-24-2011, 12:50
Това някакви обедни дискотеки ли са?

MojoJojo88
06-24-2011, 12:57
1 защо пък да не може да бъде влюбена ??? Любовта не знае възраст
а за авторката:
Ако наистина те харесва ще те потърси и ако и ти го харесваш ще се постараеш да му дадеш време за размисъл !
Кой й оспорва това дали е влюбена, или не?
И да ти кажа-любовта знае възраст :D

Antoniata
06-27-2011, 21:46
Много ви благодаря, че отделихте от времето си , за да ме посъветвате. И тъй като всички сте на едно мнение смятам да ви послушам и да се опитам да го забравя. След време ще си покаже. Но надеждата умира последна и силно се моля той да ме потърси когато се почувства готов.