PDA

View Full Version : podobna iznevqra



SweetZizu
06-24-2011, 12:45
Zdraveite vsi4ki iskam savet za tova 4e ujasno mnogo revnuvam gadjeto si!po cql den sme zaedno,no pak se samnqvam!Vlqzoh mu v face i vidqh 4e si e pisal s bivshoto gadje mn zle se po4ustvah!govorih s nego i toi mi se sdarvi 4e e normalno!Postoqnno mi pravi zabelejki kakvo pravq kak se obli4am.....i.t.n!povishava mi ton,kara me se,obeshtava 4e nqma da povtarqt tezi neshta i pak sashtoto!Kazva mi ako ne t iznasq ima i drugi! No znam 4e me obicha i 4e nemoje bez men!Molq vi daite savet kak da go promenq!Blagodarq Predvaritelno

cigarettekisses
06-24-2011, 12:50
не му показвай,че ревнуваш.
имай му доверие..какво толкова..

ADMIRALKA14
06-24-2011, 12:59
Спри да го притискаш. Всеки един човек се нуждае от лично пространство. :-o Ти сама каза, че през по голямата част от времето сте заедно и той не ти е давал поводи за съмнение, а това, че си пише с бившата е нещо нормално. Това, че са се разделили не означава края на света и няма, защо те да не си останат в приятелски взаимоотношения. Това, че той се заяжда с тебе си е доста неприятно, но има вероятност, това да се дължи на факта, че ти постоянно го следиш и притискаш с тази твоя неоправдана ревност.
Постави се на негово място и си помисли ти как ще реагираш ако безпричинно той започне да те следи, ревнува да те пита, къде ,с кого си била, какво, защо си правила и т.н.
Поздрави. :-P

ThatsMe
06-24-2011, 13:03
1 КИРИЛИЦА !
За темата : Според мен трябва да му дадеш пространство, но не прекалено много !

SweetZizu
06-24-2011, 13:03
Da pravi ste ne e normalno,moeto!No toi ne mi povolqva da mradna nikade sama,vse mi se cupi...zagubih s priqtelite zaradi nesgo,kakto i edno zdr ne mi dava da kaja na moeto bivshe gadje!ve4e 1 godina i pove4e sme zaedno po cql den i nosht sme zaedno i se revnuvame qko!

Cucko0
06-24-2011, 13:07
Кирилицата е задължителна !