PDA

View Full Version : Skype Love



psychogirl13
06-24-2011, 13:21
...

Trollrusos
06-24-2011, 15:00
Ако толкова много го обичаш или си влюбена както го чувстваш там обади му се да излезнете и се разберете. Ако не се съгласи или вземе да ти увърта значи не е за теб, просто опитай се да продължиш напред. :)

horacio
06-24-2011, 15:05
Охх и аз съм минала през нещо подобно, но бях.... на 12-13 :lol:
Няма ли някакъв начин да се видите?

nepowtorima
06-24-2011, 15:09
Позната история. /е разбира се не напълно същата, но имам подобна ситуация/ По-добре спри, за да не страдаш като мен!! Щом той не иска вече да поддържа контакт... това е толкова. Изпитала съм го на гърба си и просто е трудно да се продължи, но няма голям шанс. Ще се преживее. Ако той наистина е имал чувства към теб.. дори и симпатии ако спреш да го търсиш ти, той сам ще те потърси. Бъди търпелива. Може да е зает .. всичко е възможно. И във скайп любовта няма и капка истина. Всичко е лъжа и измама предоставена чрез едно докосване на клавишите!! Така, че това, че си се влюбило просто е било грешка!!Ако нещата не се развиват на живо.. значи просто няма потенциал самата връзка.. дори общуването.

psychogirl13
06-24-2011, 15:22
...

psychogirl13
06-24-2011, 15:31
...

ludata90
06-24-2011, 15:45
Започваш да му досаждаш явно...звънене, РЕВЕНЕ ПО СКАЙП :-o

horacio
06-24-2011, 16:12
Позната история. /е разбира се не напълно същата, но имам подобна ситуация/ По-добре спри, за да не страдаш като мен!! Щом той не иска вече да поддържа контакт... това е толкова. Изпитала съм го на гърба си и просто е трудно да се продължи, но няма голям шанс. Ще се преживее. Ако той наистина е имал чувства към теб.. дори и симпатии ако спреш да го търсиш ти, той сам ще те потърси. Бъди търпелива. Може да е зает .. всичко е възможно. И във скайп любовта няма и капка истина. Всичко е лъжа и измама предоставена чрез едно докосване на клавишите!! Така, че това, че си се влюбило просто е било грешка!!Ако нещата не се развиват на живо.. значи просто няма потенциал самата връзка.. дори общуването.
Не съм съгласна.
Момчето, с което си пишехме преди (на 12-13 да съм била) много ме харесваше (и аз него, де) и дойде от Пазарджик до София в моят квартал, за да се видим... (е имаше роднини тук и не ги харесваше изобщо, но дойде заради мен... ) мда, ама бях много глупава и си пропилях шанса с едно чудесно момче :) .


Авторке, ако му звъниш постоянно ще му дойдеш до гуша. Ей сега една приятелка се оплаква, че некъв й звъни постоянно и не я оставя на мира. Отблъскващо е да го търсиш непрекъснато. Може би го прави това, защото знае, че ще му ходиш подир гъза.
А той на колко е?

Nappii
06-24-2011, 18:57
Абе .. Skype Любов .. нова мода е тва ми се струва. Няма такова нещо. Явно просто тая любов я бъркате с приятелство .. :-o

AniBG
06-24-2011, 18:58
Какви са тия глупости с "кой ще пише 1-ви на другия"!?? :shock: :lol: Вие да не сте в детската градина, осъзнай се малко.. А и не мисля, че това е значителна причина, за която да му се сърдиш! :? По тази логика и той може да реагира така - да си мисли "Ми тя не ми пише 1-ва, я дай сега да й се разсърдя".. :? Относно "отбягването", ако мога така да се изразя - нали му имаш номера, звънни му един телефон. 100Х100 ще ти дигне! Ако ли пък не (в случай, че го набираш няклоко пъти подред и все не ти вдига) се опитай да му званнеш от дрег номер, например тела на майка ти или баща ти.. Така ще знаеш сама за себе си, просто като тест (повярвай ми, много е ефикасен! :) )

TheBeliever
06-24-2011, 19:13
Такова нещо като "скайп любов" не съществува. Докато не се видите очи в очи не можеш да си сигурна що за човек е. Лято е, във ваканция сте. Стани от тоя компютър и току виж си срещнала любов и в реалния живот (да, има и такъв).

Защо не ти бил писал - да ти е минало през ума, че може би има по-интересни занимания от това да виси в скайп по цял ден? Ако толкова го харесваш му звънни и излезте да се видите като нормални хора.

А тая глупост с реването и истериите просто няма да я коментирам. Излез от филма.

jghgh
06-24-2011, 19:17
Такова нещо като "скайп любов" не съществува.

Хм, наистина не е точно така ;) Има нещо като привличане, което в някои случаи наистина се оказва реално и след срещата нещата дори са по-сериозни.

TheBeliever
06-24-2011, 19:21
Такова нещо като "скайп любов" не съществува.

Хм, наистина не е точно така ;) Има нещо като привличане, което в някои случаи наистина се оказва реално и след срещата нещата дори са по-сериозни.

Но без среща, без реален контакт как може човек да е сигурен? Да, влюбваш се в думичките на монитора, но дали се влюбваш в човека?

psychogirl13
06-24-2011, 20:44
...

psychogirl13
06-24-2011, 20:50
...

psychogirl13
06-24-2011, 20:55
...

againstyou
06-24-2011, 20:56
Позната история. /е разбира се не напълно същата, но имам подобна ситуация/ По-добре спри, за да не страдаш като мен!! Щом той не иска вече да поддържа контакт... това е толкова. Изпитала съм го на гърба си и просто е трудно да се продължи, но няма голям шанс. Ще се преживее. Ако той наистина е имал чувства към теб.. дори и симпатии ако спреш да го търсиш ти, той сам ще те потърси. Бъди търпелива. Може да е зает .. всичко е възможно. И във скайп любовта няма и капка истина. Всичко е лъжа и измама предоставена чрез едно докосване на клавишите!! Така, че това, че си се влюбило просто е било грешка!!Ако нещата не се развиват на живо.. значи просто няма потенциал самата връзка.. дори общуването.
+1

psychogirl13
06-24-2011, 21:07
...

Cucko0
06-25-2011, 05:22
и какво да го правиш ?! Няма да ходиш да му се молиш я ...като се прави на недостъпен оставяш го да си живее живота и това е