PDA

View Full Version : Намерих я .. и сега какво?!



sweetpunk
06-24-2011, 14:34
Здравейте, ще си позволя да разкажа своята история, за това как намерих любовта, как разбрах, че я има и последствията от всичко..
На кратко всичко започна преди около 5 месеца! С него се запознахме в един сайт (няма да правя реклама), решихме да се видим и да се запознаем на живо. Започнахме да излизаме всяка вечер, дълги разговори, много смях и т.н., разказа ми за приятелката си, за проблемите си, точно тогава аз бях прекратила дълга и трудна връзка .. може би това ни сближи много, разочарованието и болката, а може би не! На 3тата ни среща, вече се бяхме отпуснали, говорехме открито за всичко и тогава се случи, хвана ме за ръка и помислих, че през мен преминава огромно количество ток, беше като шок, като нещо нереално, все едно Земята спря да се върти и някой беше натиснал паузата на филма. С никой бивш не ми се беше случвало, както и много неща след това!
Започнахме да се сближаваме още повече, разговорите не бяха достатъчни за никой от нас, макар да знаех, че има приятелка, че правя грешка, чувствах че не мога да спра, че имам нужда да го виждам! Започнахме да се виждаме по - рядко, защото тя се прибра в БГ, той не знаеше как да й каже, а аз нямах право да му поставям ултиматуми, защото бях наясно, че той не може да ми предложи нищо сигурно, просто забавление! След това историята е доста объркана, тя замина, той отиде да работи в друг град, дълго време не се бяхме чували и всичко започна да отшумява. До преди 2 седмици. Беше се прибрал за кратко в града, видях го и сякаш нещо се стовари отгоре ми, сърцето ми затуптя толкова силно, мислех че ще изскочи, погледа ми се замъгли и не можех да мисля за нищо, беше като че някой ме беше ударил много силно с нещо по главата, беше просто нереално. Исках да го видя, да говоря с него, да му кажа че ми е липсвал, но гордостта ми надделя и просто го поздравих и отминах. На следващия ден получих смс, който отново ме изправи в прединфарктно положение " Искам да те видя, след 30 мин ще дойда да те взема!". Просто не знаех как да реагирам, не бях сигурна, дали искам да го видя, знаех, че времето през което се опитвах да го забравя ще е пропиляно напразно само с едно мимолетно докосване и въпреки това бях с него. Една приказна нощ, все едно всичко беше в хармония с нас, за да не ни пречи и да ни остави да се отдадем на любовта си. Бях убедена, че го обичам, всички предишни "влюбвания" бяха като пародия на това, което чувствам, разбрах че досега не съм обичала, а само съм се заблуждавала ... не исках нощта да свършва, исках да останем завинаги така, гушнати, без никой да ни притеснява, далеч от проблемите и всичко!
Макар да съм много отворена и да съм имунизирана от вируса "срам", ми е много трудно да говоря за това, което чувствам, винаги съм се старала да си придавам вид, че не ми пука за нищо и за никой и наистина през повечето време е така с изключение на него. С него мога да съм себе си, знам че няма да се подиграе или просто да ме използва, знам че душевното ми здраве и сърцето ми са на сигурно. Снощи за първи път му казах, че го обичам, че наистина искам да съм с него без значение как ще го постигнем .. но уви .. единственото положително нещо, е че и той е влюбен в мен, но има прекалено много пречки ..
Преди няколко часа замина за Германия. В момента имам чувството, че се разпадам, че със себе си отнесе и най - важните ми съставни части, чувствам се разбита. Кажете ми, защо всички преследваме любовта и очакваме с нетърпение да преживеем това разтърсващо чувство, след като след себе си оставя само развалини, болка и липса? :?

IseeDEADbodies
06-24-2011, 15:28
Но пък е толкова хубаво докато е при нас.. Като човек който вече се сблъска с доста пречки, бих ти казал следното.. Ако наистина имаш чувства към това момче.. бори се ! не се отказвай, винаги има начини.. стига и 2мата да го желаете. Желая ти да ти се подредят нещата :) Надежда винаги има ;)

CrashAndBurn
06-24-2011, 15:34
Здравей! Само не прави глупости, че точно в такива моменти всички сме много лабилни... Колкото и изтъркано да звучи "времето ще покаже" как ще се развият нещата между вас, но според мен щом изпитвате такава силна любов, пречките пред него не биха били проблем.
Ти само не се тревожи, не мисли за най-лошото, спомняй си красивите мигове заедно и както казах малко по-нагоре "времето ще покаже".
Успех :)

forside1
06-24-2011, 15:40
Хубава история,разказана невероятно.Развълнувах се докато четох всичко това :) . Според мен нищо не е свършило,с тази нощ всичко е започнало.Не се отказвай,той все някога ще се върне,всичко се постига с борба и желание а на теб това не ти липсва.
Поздрави и успех :)

forside1
06-24-2011, 15:52
Аз не искам да звуча груба или отрицателно настроена против това, което си споделила. Попринцип се радвам, когато някой е щастлив по една или друга причина...дори и да не познавам човека. Често виждам хора, които си личи, че се обичат на улицата и им се радвам и усмихвам...радвам се на бебоците и на още много други неща, които виждам, докато се разхождам например....Но не знам какво да ти кажа в този случай, когато си с някой, всичко се обръща, почвате да балансирате, много неща стават общи в една песен се пееше "всеки има минало странно или срамно, но когато си с някого го делиш поравно..." Мисълта ми беше, че ако се обичате дори и с много трудности, заедно, ще успеете. Ако ли не...повярвай ми сама няма да можеш да се 'бориш' колкото и да искаш, колкото и да си силна, колкото и силно да го желаеш, рано или късно почваш да се уморяваш, да се колебаеш, да отстъпваш, да се предаваш...да страдаш.
В тази работа са нужни двама. Винаги са били нужни двама. Един е прекалено малко.
Подкрепям те,истинската любов е само споделената,другото е просто заблуда :)

sweetpunk
06-25-2011, 11:17
Благодаря на всички за коментарите :-) ... CrashAndBurn спокойно вече го надраснах този период със опитите за самоубийство, никой не го заслужава. И аз се надявам, че онази нощ е само началото, но нещо в мен ми казва, че това е глупава надежда, че няма смисъл да мечтая за това! Все пак Ви благодаря :-)

Ssummerjam
06-25-2011, 13:14
Играе двойна игра и нямаш никаква гаранция, че ако се съберете няма да продължи да го прави. :)

sweetpunk
06-25-2011, 13:44
Ssummerjam к'во имаш предвид под "двойна игра" ?!

Ssummerjam
06-25-2011, 13:50
Ами има си приятелка, на която няма смелост да каже за теб.