PDA

View Full Version : Искам съвет



SpawnGuard
06-24-2011, 16:04
Здравейте :)
Казвам се Ивайло

Преди 2-3 месеца приех 1 красиво и момиче във ФБ.Само се ръчкахме и си писахме коментари на стените.Преди няколко дни случайно се засякохме в 1 заведение на плажа.Тя попитала сестра ми как се казвам сетила се кой съм дойде да ми каже здрасти и цяла вечер си приказвахме.На другия ден ми поиска скайпа и започнахме да си пишем (писахме си около 2-3 часа без да спираме) изглеждаше така сякаш имахме много общо.На по-другия ден и казах че ще отида до нейното училище да се видим..но тя пожела да отием на плаж.Отидохме на плаж аз се забавлявах (предполагам че и тя).Но после почна да ми пише по-рядко и струва ми се че вече вобще не и пука за мен..НЯКОЙ СЛУЧАЙНО МОЖЕ ЛИ ДА МИ КАЖЕ ДАЛИ ТЯ Е ИМАЛА ИНТЕРЕС КЪМ МЕН ИлИ АЗ СЪМ СЕ ОБЪРКАЛ....защото аз наистина много я харесвам :))

horacio
06-24-2011, 16:16
От 2-3 думи не може да се каже наистина дали е имала интерес.
Вероятно е имала, щом се е занимавала с теб.
Я си спомни дали не си й казал нещо, заради което да се е нацупила, че да не те търси вече?

SpawnGuard
06-24-2011, 19:30
по принцип и тя и най-добрата и приятелка ми казаха че не се сърди,но нз.....вазможно ли е на единия ден да има интерес а на другия не <--това ми е интересно

jghgh
06-24-2011, 19:40
Възможно е, особено ако си се притеглил изведнъж много силно към нея и си почнал да й се слагаш в краката, едва ли не на поднос. Това със сигурност я е отблъснало, жените имат/имаме странна логика да "отхаресваме" типове, които прекалено бързо ни падат в краката.


Може и да е друго - само ти да си се забавлявал на плажа, нали разбираш. Ония неудобни моменти, в които тя от учтивост ти казва, че и на нея й е било приятно, а е умирала от скука или се е възмущавала на неадекватното ти, например, поведение.

Това са само вероятности, разбира се.

SpawnGuard
06-24-2011, 19:58
Не отричам.Има мн голяма вероятност да си права.Обаче само ще отбележа че тя започна да ме "шляпва" по задника.По принцип ако 1 момиче ме отхареса или вобще което и да е др момче как бих могъл да си възвърна симпатиите и ?

eXxXciTeD
06-25-2011, 10:17
Имала е интерес, няма спор. Очаквала е да направиш нещо, а ти си "прекарал приятно". Казала си е, че си още момченце дето е прекалено плахо да действа.

SpawnGuard
06-25-2011, 12:22
Човек на 1вото излизане ли да и предложа бе.Нали трябва да се поопознаем тва онова....или е по-добре да и предложа и тогава да се опознаваме ?

monoemo
06-25-2011, 12:33
никога не тръгвай с човек преди да го опознаеш ... така няма да знаеш какъв е в действителност ... :-o опитай се да я накараш пак да излезете . Ако каже два , три пъти не имам си работа , не мога , трябва да помагам , да гледам брат/сестра ми или някакво подобно оправдание или е намерила друга сродна душа или просто си я отблъснал по някакъв начин ... може би е учаквала нещо повече от това което си :? :?

SpawnGuard
06-25-2011, 12:46
мерси за съвета :)

monoemo
06-25-2011, 12:49
няма защо :)

SpawnGuard
06-25-2011, 13:26
А става ли ако приеме да излезем още тогава да и предложа...

Hilary_
06-25-2011, 14:27
Питай я какво се случва .. ние можем само да гадаем .. :?