PDA

View Full Version : Моля ви помогнете ми!!!



pitona666
06-24-2011, 16:06
искам да ви попитам днеска го направих с моята приятелка без презерватив по принцип не използвам и ви казвах че го направихме аз свърших (не в нея) и след около 10,15 min пак го направихме и въпросът ми е дали е бремена се опасяваме и мисля да ходя да взема ескапел или не знам кво да правя!!!

и колко процента може да е бременна

ThisIsMe
06-24-2011, 16:17
Дата на последна менструация на приятелката ти?
Продължителност на менструцията?
Продължителност на цикъла?

naksdy
06-24-2011, 16:18
Ееее ама стига де, има 20 000 такива теми :-x

1. Много си прост!
2. Спрете да го правите без капути, без да сте готови да посрещнете последствията!
3. Тва че не си свършил в нея, не е на 100% сигурно, че няма да се получи гаф!
4. Щом сте повторили, след това изми ли го и пика ли или ръгаше пак кат невидял?
5. Много си прост!
6. В овулация ли е?
7. Ако не знаеш я питай кога и е дошло за последно, дата на която сте го направили и продължителността на менструалния цикъл (не колко дни е менструацията, а менструалния и цикъл)
8. Ескапел е крайно решение, спрете да го дъвчете като Бонибон
9. Колко % е бременна? Wtf?!?
10. Виж 1 и 5...

pitona666
06-24-2011, 16:45
Дата на последна менструация на приятелката ти?-миналия месец
Продължителност на менструцията?
Продължителност на цикъла?-7 седмица max

pitona666
06-24-2011, 16:48
Ееее ама стига де, има 20 000 такива теми :-x

1. Много си прост!-и престани мн си прост
2. Спрете да го правите без капути, без да сте готови да посрещнете последствията!
3. Тва че не си свършил в нея, не е на 100% сигурно, че няма да се получи гаф!
4. Щом сте повторили, след това изми ли го и пика ли или ръгаше пак кат невидял?-не съм пикал и изми и също не съм ругал бях нежен
5. Много си прост!
6. В овулация ли е?- 5,6 дена би трябвало да и дойде
7. Ако не знаеш я питай кога и е дошло за последно, дата на която сте го направили и продължителността на менструалния цикъл (не колко дни е менструацията, а менструалния и цикъл)
8. Ескапел е крайно решение, спрете да го дъвчете като Бонибон
9. Колко % е бременна? Wtf?!?
10. Виж 1 и 5...

ThisIsMe
06-24-2011, 16:50
Дата на последна менструация на приятелката ти?-миналия месец
Продължителност на менструцията?
Продължителност на цикъла?-7 седмица max


Ако опитваш да се правиш на интересен -не си оригинален!
Инак трябва да си мега прост,за да ми напишеш подобни глупости.

pitona666
06-24-2011, 16:59
това ми каза това ти пиша доколкото разбрах не съм мн в час с тези неща извинявам се не се опитвам да се правя на интересен не ми е до товa

naksdy
06-24-2011, 17:07
Разбрахме че не ги разбираш тези неща, просто питай твоята приятелка, белким тя знае за кво става дума :D


7. Ако не знаеш я питай кога и е дошло за последно, дата на която сте го направили и продължителността на менструалния цикъл (не колко дни е менструацията, а менструалния и цикъл)

pitona666
06-24-2011, 17:13
днес го правихме в 17:00 а тя не може да ме разбере кво и говора на тела

ThisIsMe
06-24-2011, 17:26
Едно,че твоята девойка не си води календарче ,за да изчислява рисковите дни,друго,че не сте правили безопасен секс.И ние как да знаем дали е бременна,като дори тя не знае кога е последната и менструация?Аз нямам нерви да се занимавам.Щом не умеете да се пазите и да се образовате преди секс,тровете се с хапчета!

naksdy
06-24-2011, 17:45
Баси, кво има за разбиране в това кога и е дошло тоя месец и кога миналия? :?

anonymous708973
06-24-2011, 18:21
Така.

Питай приятелката си кога е била последната й менструация. (Това е период от 3-4-5-6 дни, в които й тече кръв от ... нужно ли е да обяснявам в детайли или искаш и картинка.)
Питай я също и колко е дълъг месечният й цикъл. (Това е периодът от началото на една менструация до началото на следващата).

Така ще изчислим овулацията - периода, в който е най-вероятно да забременее.
Пиши скоро, за да ти кажем, за да имаш време да купиш ескапел, защото действа до 72 часа след секс, като е добре да се пие възможно най-рано.

ThisIsMe
06-24-2011, 18:46
PinkPan7her ,само да отбележа,че може да се зачене единствено по време на овулация,а не че тогава е най-възможно.

bloodyF
06-24-2011, 19:03
^само по време на овулация, а? аз познавам няколко майки, заченали именно след менструация. (не в овулация)

ThisIsMe
06-24-2011, 19:23
^само по време на овулация, а? аз познавам няколко майки, заченали именно след менструация. (не в овулация)

Друг въпрос е,че в този случай самата овулация не се проявява ,както обикновено.
В този случай ,за който говориш,овулация е настъпила точно след менструацията.Помисли първо какво точно значи овулация!
Без да има яйцеклетка,не може да настъпи оплождане.А яйцеклетка годна за оплождане се отделя само по време на овулация при пукането на доминантния фоликул.

Простотии неземни приказвате.

ForzaFelipe
06-24-2011, 20:44
...и колко процента може да е бременна

41.56234212% ;)

pitona666
06-24-2011, 21:41
Така.

Питай приятелката си кога е била последната й менструация. (Това е период от 3-4-5-6 дни, в които й тече кръв от ... нужно ли е да обяснявам в детайли или искаш и картинка.)
Питай я също и колко е дълъг месечният й цикъл. (Това е периодът от началото на една менструация до началото на следващата).

Така ще изчислим овулацията - периода, в който е най-вероятно да забременее.
Пиши скоро, за да ти кажем, за да имаш време да купиш ескапел, защото действа до 72 часа след секс, като е добре да се пие възможно най-рано.


теб те разбрах ти наи хубаво убесни тя не си води календарче, ми каза ми че миналия месец и е дошло някъде около 23,24,25 не е сигурна и тия дни ми каза, че трябва да и дойде каза, ми че и тече кръв 5,6 дена аз купи хапчето и днеска ще го дам или вече е късно каза, ми че до 12 часа е най добре да се вземе наи голямо действие има.

DarkTemplar
06-24-2011, 21:44
Кажи й да почне да си води календарче, за нейно добро е. Хапчето има най-силно действие първите 24 часа.