PDA

View Full Version : цистит??



cocacola2011
06-24-2011, 17:11
Понеже ходих на генеколог за цистита и казах че съм пила уринал и ми е минало.. но тя каза да не пия уринал.. знаете ли други такива.. за инфекции и цистит.. :)) мерсии

horacio
06-24-2011, 17:13
Понеже ходих на генеколог за цистита и казах че съм пила уринал и ми е минало.. но тя каза да не пия уринал.. знаете ли други такива.. за инфекции и цистит.. :)) мерсии
Гинеколожката не ти ли е казала кво да пиеш? :shock:
Отиди на лекар тогава и питай.
Или в някоя аптека питай.

cocacola2011
06-24-2011, 17:30
мерсиии :-D

ThisIsMe
06-24-2011, 17:35
Щом си го излекувала защо ти са други медикаменти?
Чай от Мечо грозде е точно за цистит и проблеми с пикочните пътища.Може да го закупиш от аптеката.А междувременно избягвай:
домати,цитрусови плодове,ябълки,червени боровинки ,ананас,ягоди,оцет,плодови сокове ,газирани напитки ,
алкохол.

draid
06-24-2011, 21:02
Имам херния. Някой може ли да ми каже с какъв нож да се оперирам ?

Това лекарствата ги имате за бонбони. Цистита е сериозно заболяване и изисква правилно лечение. Какви са тия щуротии дето почнахте да питате по форумите за лекарства. Явно не си наясно, че грешното лекарство може да ти причини повече главоболия отколкото заболяването. Земи ходи на лекар. А хората които открито дават акъли какви лекарства да се вземат. да не се правят на Куин лечителката

RageAgainstTheMachine
06-25-2011, 09:56
Имам херния. Някой може ли да ми каже с какъв нож да се оперирам ?

Това лекарствата ги имате за бонбони. Цистита е сериозно заболяване и изисква правилно лечение. Какви са тия щуротии дето почнахте да питате по форумите за лекарства. Явно не си наясно, че грешното лекарство може да ти причини повече главоболия отколкото заболяването. Земи ходи на лекар. А хората които открито дават акъли какви лекарства да се вземат. да не се правят на Куин лечителката

Едно от правилата на форума е да не се изписват лекарства ама мноу малко хора го спазват :?

kriogenx
06-25-2011, 11:07
А бе не ги слушай въобще какво ти казват тука да пиеш най добпе ходи на лекар