PDA

View Full Version : Проблем при зареждане на повечето страници!



Reviera92
06-24-2011, 18:39
Много се извинявам ако темата се повтаря прегледах много страници и такава не срещнах. Та, проблема ми е: повечето страници в нета не ми се зареждат, б смисъл вижда се че зарежда но нищо просто един бял екран. Пробвах всички видове браузъри и все същото. И съм сигурна че не е от интернета ми защото във всички други страници които ми зарежда влизам просто светкавично.. Моля ви кажете какъв може да е проблема и как мога да го оправя... :-o :o

dangerlol
06-24-2011, 19:40
Най-вероятно е проблем от самият доставчик.Лично аз имам 3 такива сайта с които нямам връзка заради доставчика си.Ако баннат ип-то на сайта по някаква причина никои абонат не може да го отвори.

naksdy
06-24-2011, 19:48
Vbox,a :D

JDeel
06-24-2011, 21:56
В такъв случай се прави проверка с друг комп на същия интернет или същия комп на друг интернет. Също може да се провери дали ако си на рутер, някой (например родителското тяло) не е сложил филтър за определени сайтове. Някои рутери имат такава възможност :)

Reviera92
06-25-2011, 10:40
Ами направих и тези проверки тъй като сме с кабелен интернет и главния комп е администратор и 2та са свързани с кабел. На другия не прави никакви проблеми влиза си във всички сайтове.

ПП:
Не е vbox. Датата ми прави поблеми, също и някой чужди сайтове като Ню Йорк таймс, туйтър и тн.